Inne usługi agencji

Specjalizujemy się w marketingu internetowym i social mediach.

studio graficzne

Projektujemy strony www, logotypy, reklamy, banery reklamowe i wiele innych rodzajów grafiki reklamowej.

Studio graficzne - identyfikacja wizualna: projektowanie logo, branding, banery i grafika reklamowa, coverphoto, szablony e-mail, landingpage.Masz pomysł na firmę, jednak nie wiesz jak sprawić, by wyróżniała się spośród innych? Chcesz by Twoje logo i strona były wyjątkowe? Właśnie znalazłeś rozwiązanie swoich problemów.

Identyfikacja wizualna firmy to jeden z podstawowych kroków, w momencie kiedy tworzysz lub odnawiasz design swojej działalności. Nasi graficy przygotują dla Ciebie wszystkie niezbędne materiały potrzebne do brandingu twojej marki. Nasza agencja sprawi, że Twoja firma będzie kojarzona z nowoczesnością i charyzmatycznym wizerunkiem, dzięki czemu zbudujesz świadomość swojej marki.

Wszystkie pomysły na projekty logo firmy oraz ogólną kreację wizualną, najpierw konsultujemy z naszymi klientami, tak aby podkreślały one główne cele branży. Zależy nam na tym, abyś był usatysfakcjonowany z naszej pracy.

W ramach identyfikacji wizualnej firmy agencja reklamowa Brand Bay oferuje:
- dostarczenie wektorowej i rastrowej wersji loga w najpopularniejszych formatach: AI, EPS, CDR, PDF oraz TIFF, JPG, PNG, GIF,
- księgę znaku dla logotypu,
- teczki firmowe, wizytówki, papeteria firmowa,
- banery i grafikę reklamową,
- filmy reklamowe.

Agencja full service

Przekazując nam nadzór nad całością polityki marketingowej masz pewność, że wszystko będzie na najwyższym poziomie.

Outsourcing marketingu - kompleksowy marketing dla firm.Współpracujemy z wieloma firmami (działami marketingu) wykonując dla nich usługi w zakresie w jakim nie posiadają one wystarczających zasobów czasowych lub kompetencyjnych. Dzięki temu posiadamy specjalistów właściwie w każdej dziedzinie marketingu i reklamy, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje i mają ciągły kontakt z najnowszymi trendami.

Tym co nas jednak najbardziej cieszy i daje nam największą satysfakcję jest tworzenie od samego początku strategii wizerunkowej, marketingowej i reklamowej produktu czy całej firmy. Kreując komunikację od podstaw możemy w pełni wykorzystać nasz potencjał i wiedzę.

Jeśli planują Państwo wejść na rynek z własnym, unikalnym produktem lub zakładają Państwo firmę z myślą o świadczeniu nowych, niestandardowych usług z przyjemnością pomożemy Państwu stworzyć odpowiedni wizerunek, dotrzeć do właściwych odbiorców i wdrożyć całość działań marketingowych. Z całą pewnością inwencja, czas i serce jakie włożyli Państwo w produkt jest warte profesjonalnego przedstawienia - będziemy dumni mogąc Państwu w tym pomóc.

Każdy, nawet najbardziej obiecujący i innowacyjny StartUp wymaga odpowiednich działań marketingowych. Zamiast tworzyć własny dział marketingu pewniej i szybciej skorzystać z usług naszych doświadczonych specjalistów - od grafików do product managerów.

Instagram, Twitter, LinkedIn

Sprawimy, że Instagram, Pinteres, LinkedIn, Google+ będą nowym, skutecznym kanałem reklamowym Twojej firmy.

Prowadzenie Instagram'a, Twiiter'a, LinkedIn, Pintereset'a i innych kanałów mediów społecznościwych.Jeżeli planują Państwo przedstawić własną firmę lub produkt szerokiemu gronu dobrze dobranych odbiorców w mediach społecznoścowych, muszą Państwo pamiętać, że Facebook nie jest jedynem serwisem tego typu. Z pewnością jest on największy i najbardziej znanym serwisem społecznościowym jednak w wielu przypadkach warto pomyśleć również o innych.

W przypadku firm, których głównym atutem jest aspekt wizualny ich usług i produktów, z pewnością warto postawić na kanały takie jak Instagram czy Pinterest. W końcu większość z nas jest wzrokowcami. Osoby i firmy, które pragną nawiązać relacje biznesowe poprzez kontakt B2B, oraz stawiają na profesjonalny i ekspercki wizerunek, swoją uwagę powinny skierować na serwis LinkedIn.

Poruszając się na codzień w świecie wszelkiego rodzaju mediów społecznościowych wybierzemy dla Ciebie te, które w Twoim przypadku przyniosą najlepszy efekt.

Prowadzenie bloga

Z nami Twój blog firmowy stanie się świetnym źródłem informacji i inspiracji dla Twoich Klientów.

Prowadzenie bloga firmowegoPrzekazywanie Klientom ważnych i ciekawych informacji na temat produktów i sposobu ich użycia to bardzo ważne wsparcie zarówno działań marketingowych, wizerunkowych i sprzedażowych. Użytkownicy Twoich produktów czy usług z pewnością docenią to że dzielisz się z nimi swoją wiedzą.

Prowadzenie bloga wymaga jednak czasu i systematyczności. Nasi redaktorzy z pewnością ułatwią Ci to zadanie. Zainstalują i skonfigurują Twojego bloga zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. W porozumieniu z Tobą będą systematycznie zamieszczać ciekawe, profesjonalne i angażujące Twoich Klientów artykuły. Wzmocnią również w ten sposób wizerunek Twojej firmy. Zadbają także o to, aby ich treść była zgodna ze standardami pozycjonowania dzięki czemu będą one wysoko w wynikach wyszukiwania google stanowiąc jednocześnie dodatkową reklamą Twojej strony.

Współpracujemy z redaktorami posiadającymi różnorodną wiedzę, obracającymi się w różnych środowiskach i branżach. Z nami będziesz mieć pewność, że sposób komunikacji z Twoimi Klientami będzie na odpowiednim poziomie.

Tłumaczenie stron

Szybko i dokładnie przetłumaczymy Twoją stronę www i materiały reklamowe. Prowadzimy również kanały społecznościowe, adwords i pozycjonowanie w języku angielskim.

Tłumaczenie stronChcesz zwiększyć zasięg swoich usług? Pragniesz by Twoja strona internetowa była zrozumiała także dla obcokrajowców? Utwórz nowe wersje językowe strony internetowej. Jeśli nie znasz dobrego tłumacza, powierz to zadanie specjalistom z Brand Bay. Witryna dostępna w języku polskim i w języku angielskim zwiększa dostępność Twojego produktu lub usługi, trafiając także do klientów posługujących się jezykiem obcym.

Nie zastanawiaj się więc, tylko rozszerz swoje usługi i zobacz, jakie to proste! Tłumaczenie strony internetowej może sprawić, że pozyskasz całkiem nową grupę Klientów a Twoja marka stanie się rozpoznawalna także za granicą!

W zakresie tłumaczeń oferujemy między innymi:
- tworzenie różnych wersji językowych witryny z systemem przełączania się pomiędzy językami, za pomocą przycisku z flagą,
- tłumaczenie elementów menu, treści strony i grafik na stronie,
- prowadzenie kanałów społecznościwych w języku angielskim,
- tłumaczenie na potrzeby pr i marketingu.

Indywidualnie wyceniemy każde zapytanie w zależności od zastosowanego systemu treści, docelowego języka witryny czy ilości słów w treści.

Zadowoleni z efektów.

Pracowaliśmy między innymi dla:

"70% naszych decyzji zakupowych podejmujemy w oparciu o to, jak jesteśmy traktowani jako ludzie, a tylko 30% bazuje na właściwościach produktu."

John McKean "Customers Are People. The Human Touch"

Prowadzenie fanpage.

Facebook dla firm: Ciekawe grafiki, zaskakujące teksty i posty sprzedażowe pomogą przyciągnąć rzesze fanów i poprawić wizerunek marki.

czytaj
Pozycjonowanie strony - SEO

Pozycjonowanie strony i wysoka pozycja w Google: Osiągniesz z nami nie tylko pierwszą stronę - przede wszystkim trwale zwiększysz sprzedaż swoich produktów czy usług.

czytaj
Prowadzenie Adwords

Prowadzenie google Adwords: Adwords to najszybszy sposób na dotarcie precyjnie do grupy potencjalnych Klientów, którzy właśnie teraz szukają Twojego produktu czy usługi.

czytaj
Projektowanie stron

Tworzenie stron www: Strona będzie wizytówką naszej firmy więc bardzo ważne jest, aby spełniała tą rolę i pokazywała firmę w jak najlepszym świetle.

czytaj
Prowadzenie fanpage na facebooku

Prowadzenie fanpage i nie tylko.

Ciekawe grafiki, zaskakujące teksty i posty sprzedażowe pomogą przyciągnąć rzesze fanów i poprawić wizerunek marki. Dzięki dużej grupie osób zainteresowanych Twoimi produktami, łatwiej nawiążesz interakcje z klientami i dotrzesz do nich ze swoją ofertą i usługami. Social media to nie tylko Facebook - prowadzimy również działania w serwisach Google+, Instagram, Twitter, LinkedIn i wielu innych. Facebook to również możliwość precyzyjnego dotarcia do potencjalnych Klientów - reklamy FacebookAds pozwolą zawęzić grupę odbiorców wg wieku, płci, zainteresowań czy miejsca zamieszkania.

Pozycjonowanie

Wysokie pozycje i stały ruch.

Wyszukiwarka Google to obecnie jeden z najlepszych kanałów sprzedażowych wszelkich produktów i usług. W wielu branżach nawet 90% Klientów dokonuje zakupów docierając do danej firmy właśnie poprzez wyszukiwarkę. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać że wysoka pozycja ma największy wpływ na ilość wejść na stronę, a w efekcie zamówień. Pozycjonowanie to kilkumiesięczny proces i dość skomplikowany, dlatego wymaga odpowiedzialności i stałego śledzenia wyników. Osiągniesz z nami nie tylko pierwszą stronę - przede wszystkim trwale zwiększysz sprzedaż swoich produktów czy usług.

Prowadzenie adwords google

Szybki efekt i pełna kontrola.

Reklamy pojawiające się wyszukiwarce Google nad wynikami zapytania to właśnie Adwords. Adwords to najszybszy sposób na dotarcie precyjnie do grupy potencjalnych Klientów, którzy właśnie teraz szukają Twojego produktu czy usługi. Zlecając nam dziś konfigurację reklam w tym systemie już jutro osoby poszukujące Twoich produktów, trafia na Twoją stronę i będziesz mógł ich przekonać do ich zakupu. System ten pozwala na dotarcie do Klientów nie tylko poprzez wyszukiwarkę, ale także poprzez reklamy na innych stronach internetowych - portalach, blogach czy stronach tematycznych.

Public Realition - PR

Aby mówili często i tylko dobrze.

Mówimy nie tylko językiem korzyści. Potrafimy tak opisać produkt czy usługę, aby w potencjalnym Klienci od razu wzbudzić chęć zakupu, ale również, tak aby dobrze i na jak najdłużej zapamiętał on Twoją markę. Dzięki temu za jakiś czas wróci do Ciebie. Prowadząc działania w różnych branżach wzbogacamy własną wiedzę na ich temat, a poszczególni menadżerowie uczą się mówić specjalistycznym językiem charakterystycznym dla każdej z nich. Masz pewność, że Twój opiekun zrozumie Twoich Klientów, a oni zrozumieją jego. W każdej sytuacji umiejętnie dobierzemy słowa, tak aby wzmonić wizerunku Twojej firmy.

Prowadzenie bloga

Sprawimy, że zostaniesz cenionym ekspertem.

W każdej branży liczy się zdanie ekspertów. To oni oceniają i opisują produkty czy usługi. Wielu z nich to dziennikarze, wielu to blogerzy czy użytkowicy branżowych forów dyskusyjnych. Z nami i Ty możesz zostać ekspertem, a Twoje rady cenione przez potencjalnych nabywców. Stworzymy dla Ciebie atrakcyjnego graficznie bloga, na którym systematycznie będziemy zamieszczać artykuły. Tematykę dobierzemy zgodnie z oczekiwaniami potencjalnych Klientów, a treść przygotujemy tak, aby była jak najwyżej pozycjonowana przez wyszukiwarkę Google.

Projektowanie stron www

Pokażemy Cię z najlepszej strony.

Strona internetowa to dziś dla każdej firmy tak samo podstawowa sprawa jak konto bankowe czy siedziba. Podobnie jak w przypadku pozostałych warto wybrać jej dostawcę z ostrożnością i rozwagą. Strona będzie wizytówką naszej firmy więc bardzo ważne jest, aby spełniała tą rolę i pokazywała firmę w jak najlepszym świetle. Oprócz aspektu wizerunkowego ważne są również aspekty techniczne - dostosowanie witryny do urządzeń mobilnych - responsywność, łatwe zarządzanie stroną www, optymalizacja strony pod wyszukiwarki, aby zapewnić jej jak najlepszą pozycję w wynikach wyszukiwania Google.

Studio graficzne

Nadamy nowoczesny i jednolity wizerunek Twoje firmie.

Identyfikacja wizualna firmy to jeden z podstawowych kroków, w momencie kiedy tworzysz lub odnawiasz wizerunek swojej działalności. Nasi graficy przygotują dla Ciebie wszystkie niezbędne materiały potrzebne do brandingu twojej marki. Sprawimy, że twoja firma będzie kojarzona z nowoczesnością i charyzmatycznym wizerunkiem, dzięki czemu zbudujesz świadomość swojej marki. Wszystkie pomysły na kreację wizualną, najpierw konsultujemy z naszymi klientami, tak aby podkreślały one główne cele. Każdy projekt graficzny - logo, banner, kreacja - jest przygotowywany indywidualnie przez jednego z naszych grafików.