fbpx

Dodawanie osób do konta reklamowego na fb

Dodawanie osób do konta reklamowego na fb

Rozpoczynając współpracę z agencją reklamową zostaniesz poproszony o udzielenie dostępu do konta reklamowego. Jeżeli dopiero zaczynasz promować swoją firmę na Facebook’u, będziesz musiał utworzyć menedżera firmy oraz konto reklamowe. W przypadku, gdy masz menedżera firmy, kwestia przyznania dostępu jest bardzo prosta!
W tym artykule poprowadzimy Cię krok po kroku przez proces dodawania dostępu do konta reklamowego na Facebook’u.

  1. Otwórz menedżera firmy i przejdź do ustawień firmowych.

ustawienia firmowe menadżer firmy facebook

 

  1. Przejdź do sekcji “Partnerzy” i kliknij “Dodaj”, a następnie wybierz opcję “Przyznaj partnerowi dostęp do swoich zasobów”.

przyznaj partnerowi dostęp do zasobów

  1. W kolejnym kroku pojawi prośba o wpisanie identyfikatora menedżera firmy partnera (agencji). Po wprowadzeniu numeru kliknij “Dalej”.

wprowadzenie identyfikatora menedżera firmy

  1. Następnie będziesz mógł wybrać jakie zasoby chcesz udostępnić partnerowi. Najpierw wybierz typ zasobu (na przykład konto reklamowe), w drugiej kolumnie wybierz konkretne konto reklamowe, a w trzeciej przypisz partnerowi poziom dostępu.

udostępnianie zasobów partnerowi

Pamiętaj, że najkorzystniej dla Ciebie jest, gdy agencja pracuje na założonym przez Ciebie koncie reklamowym. Dzięki temu masz ciągły wgląd w akcje podejmowane na koncie, a po zakończeniu współpracy dane nie odejdą wraz z agencją.

0 / 5. Liczba głosów: 0

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *