Marcin
Marcin Pasek : CEO
Od roku 2000 do maja 2018 współwłaściciel Kei.pl, odpowiedzialny za wizerunek, reklamę i marketing marki. Z racji doświadczenia specjalista w wielu dziedzinach marketingu w szczególności budowaniu wizerunku, pozycjonowaniu stron, kampaniach Google Adwords. Od kilku lat wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie w reklamie wspierając Klientów BrandBay.pl.


Sylwia Sylwia Walkowicz - Zelek : Dyrektor działu realizacji
Z wykształcenia PR-owiec, jednak od lat realizuje się w branży marketingu internetowego. Doświadczenie zdobywała w jednej z największych spółek medialnych w Polsce oraz wiodących agencjach SEO/SEM. W BrandBay.pl odpowiada za koordynację realizacji prowadzonych projektów marketingowych oraz działania z zakresu marketingu w wyszukiwarkach.

W czym możemy Ci pomóc?
Zadzwoń!

Telefon ogólny: 12 267 79 35

Piotr Czernecki, Manager ds. sprzedaży
tel. 515 228 818, mail: piotr.czernecki@brandbay.pl

Karolina Czachor, Manager ds. sprzedaży
tel. 516 248 418, mail: karolina.czachor@brandbay.pl


Jesteśmy po to, aby dobrze doradzać naszym Klientom. Jesteśmy po to, aby wdrażać innowacyjne strategie oraz prowadzić skuteczne działania marketingowe.

Od początku naszym celem było świadczenie kompleksowych usług marketingowych - od stworzenia logotypu, wdrożenia strony www do skutecznego wypromowania marki w mediach społecznościowych, sieci i wyszukiwarkach. Aby jeszcze skuteczniej promować naszych kontrahentów stale poszerzamy swoją ofertę pod kątem grafiki reklamowej, fototografii czy reklamy zewnętrznej.

Nie jesteśmy typową agencją reklamową - nasze doświadczenia opierają się na budowaniu od zera firmy technologicznej Kei.pl, która przez blisko 20 lat korzystała z usług wielu agencji reklamowych. Dzięki temu doświadczeniu potrafimy wczuć się w sytuację każdego naszego Klienta, zarówno tego dopiero rozpoczynającego podbój rynku jak i trwale obecnego w świadomości konsumentów. Sami z sukcesem przeszliśmy tę drogę.

Nasz zespół to obecnie kilkanaście osób. Doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów w zakresie mediów społecznościowych, pozycjonowania, reklam PPC, PR i content marketingu wspieranych przez kreatywnych grafików i copywriterów. Klienci wybierając nas wybierają jakość, zaangażowanie oraz doświadczenie. Od początku współpracy doceniają nas za wyjątkowe podejście do Klienta, wiedzę certyfikowanych przez Google specjalistów w zakresie sprzedaży usług cyfrowych oraz możliwość bezpośredniej rozmowy ze specjalistą w danej dziedzinie. Z czasem równie istotna dla nich staje się nasza skuteczność. Kreujemy marki unikając szablonowych rozwiązań. Nieustannie szukamy nowych inspiracji, a burze mózgów to u nas codzienność. To pomaga nam przekuwać nasze pomysły w konkretne rezultaty biznesowe dla naszych Klientów. Marketing to nasza pasja. Jesteśmy po to, aby dobrze doradzać naszym Klientom.