Marcin
Marcin Pasek : CEO
Od 2000 roku współwłaściciel Kei.pl, odpowiedzialny za wizerunek, reklamę i marketing marki. Z racji doświadczenia specjalista w wielu dziedzinach marketingu w szczególności budowaniu wizerunku, pozycjonowaniu stron, kampaniach Google Adwords. Od kilku lat wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie w reklamie wspierając Klientów BrandBay.pl.


Sylwia Sylwia Walkowicz - Zelek : Dyrektor działu realizacji
Z wykształcenia PR-owiec, jednak od lat realizuje się w branży marketingu internetowego. Doświadczenie zdobywała w jednej z największych spółek medialnych w Polsce oraz wiodących agencjach SEO/SEM. W BrandBay.pl odpowiada za koordynację realizacji prowadzonych projektów marketingowych oraz działania z zakresu marketingu w wyszukiwarkach.

Przemek
Przemysław Holik: Dyrektor działu sprzedaży
Absolwent UJ, UEK, Przez ostatnie lata zbierał bogate doświadczenie w obszarze sprzedaży B2B oraz B2C, zarządzania sprzedażą, tworzenia zwartych struktur handlowych i prowadzenia szkoleń. Pracował dla renomowanych instytucji finansowych oraz znanych międzynarodowych marek. W BrandBay.pl odpowiada za kierowanie zespołem sprzedaży oraz tworzy politykę handlową firmy.Jesteśmy po to, aby dobrze doradzać naszym Klientom. Jesteśmy po to, aby wdrażać innowacyjne strategie oraz prowadzić skuteczne działania marketingowe.

Od początku naszym celem było świadczenie kompleksowych usług marketingowych - od stworzenia logotypu, wdrożenia strony www do skutecznego wypromowania marki w mediach społecznościowych, sieci i wyszukiwarkach. Aby jeszcze skuteczniej promować naszych kontrahentów stale poszerzamy swoją ofertę pod kątem grafiki reklamowej, fototografii czy reklamy zewnętrznej.

Nie jesteśmy typową agencją reklamową - nasze doświadczenia opierają się na budowaniu od zera firmy technologicznej Kei.pl, która przez blisko 20 lat korzystała z usług wielu agencji reklamowych. Dzięki temu doświadczeniu potrafimy wczuć się w sytuację każdego naszego Klienta, zarówno tego dopiero rozpoczynającego podbój rynku jak i trwale obecnego w świadomości konsumentów. Sami z sukcesem przeszliśmy tę drogę.

Nasz zespół to obecnie kilkanaście osób. Doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów w zakresie mediów społecznościowych, pozycjonowania, reklam PPC, PR i content marketingu wspieranych przez kreatywnych grafików i copywriterów. Klienci wybierając nas wybierają jakość, zaangażowanie oraz doświadczenie. Od początku współpracy doceniają nas za wyjątkowe podejście do Klienta, wiedzę certyfikowanych przez Google specjalistów w zakresie sprzedaży usług cyfrowych oraz możliwość bezpośredniej rozmowy ze specjalistą w danej dziedzinie. Z czasem równie istotna dla nich staje się nasza skuteczność. Kreujemy marki unikając szablonowych rozwiązań. Nieustannie szukamy nowych inspiracji, a burze mózgów to u nas codzienność. To pomaga nam przekuwać nasze pomysły w konkretne rezultaty biznesowe dla naszych Klientów. Marketing to nasza pasja. Jesteśmy po to, aby dobrze doradzać naszym Klientom.

W czym możemy Ci pomóc?
Zadzwoń!

Telefon ogólny: 12 267 79 35

Piotr Czernecki, Manager ds. sprzedaży
tel. 515 228 818, mail: piotr.czernecki@brandbay.pl

Karolina Czachor, Manager ds. sprzedaży
tel. 516 248 418, mail: karolina.czachor@brandbay.pl