płyń dalej

Newsy

PR, REKLAMA

Aktualności - press room

Najnowsze informacje z Brandbay.pl

strona ministerstwa
19.09.2019
Strona dla Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju.

Nasi graficy i webmasterzy nie zwalniają tempa. Zapraszamy na nowo oddaną stronę Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. W ramach współpracy mieliśmy przyjemność zaprojektować graficznie stronę www dla Departamentu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, stworzyć jej architekturę oraz przygotować frontend - szablony html do wdrożenia serwisu. Zapraszamy na www.ppp.gov.pl .

pomagamy nie oceniamy
20.08.2019
Pomagamy, nie oceniamy - kolejna akcja społeczna.

To już kolejna kampania społeczno-edukacyjna w naszym portfolio. Tym razem jesteśmy odpowiedzialni za koncepcję i realizację akcji "Pomagamy, nie oceniamy", która ma na celu edukowanie w zakresie prawdziwych przyczyn otyłości, zwiększanie świadomości na temat bezpiecznych metod jej leczenia oraz zwrócenie uwagi na sposób traktowania osób otyłych w Polsce.

Strona www gupkrakow.pl
16.07.2019
Nowa strona urzędu pracy w Krakowie.

Okres urlopowy, a my wciąż ciężko pracujemy:) - tym razem z urzędem pracy w Krakowie. Zapraszamy do nowego serwisu www.gupkrakow.pl, który wspólnie z pracownikami urzędu został tak opracowany przez naszych grafików i programistów, aby był jak najbardziej przyjazny dla użytkowników.

Mercedes me Adapter
10.06.2019
Czerwiec z nowymi kampaniami dla Zasada Auto

Taka praca... jeździmy sobie po Krakowie Mercedesem CLA COUPE z systemem MBUX. Mercedes me Adapter umożliwia całkiem nowy sposób komunikowania się ze swoim pojazdem, a my mamy możliwość przetestowania go i pokazania jaki jest fajny:)

Pekpol
16.05.2019
Współpraca z Pekpol S.A.

Z wielką przyjemnością witamy na pokładzie Zakłady Mięsne "Pekpol Ostrołęka" S.A. - tradycja dobrego smaku! Pierwsze efekty naszej współpracy możecie oglądać na profilach Pekpol - tradycja dobrego smaku oraz Kurpiowskie Specjały. Lubimy takie smaczne wyzwania:)

Targi E-handlu w Krakowie
15.04.2019
Zapraszamy na Targi E-handlu w Krakowie

Nie ma lepszego miejsca do spotkania się z Wami jak kolejne Targi E-handlu w Krakowie. Będziemy tam licznie reprezentować naszą agencję - każdy będzie mógł porozmawiać z naszymi specjalistami sem, seo czy social media. Widzimy się 17 kwietnia w EXPO Kraków. Serdecznie zapraszamy.

SheepYourHack
22.03.2019
24 godzinny maraton z SheepYourHack

Bierzemy udział w SheepYourHack organizowanym na WSEI Kraków - Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki. Będziemy mogli wystąpić tam w podwójnej roli - jako mentor oraz partner wydarzenia. Będziemy również odpowiedzialni za obsługę social media tego eventu.

Strona www domowaapteczka.pl
11.02.2019
Nowa strona dla Domowa Apteczka

W trakcie, jak to zazwyczaj bywa z początkiem nowego roku, bardzo intensywnych prac dla kilkudziesięciu mniejszych i większych Klientów, udało nam się w prawie rekordowym tempie zrealizować pod nowe kampanie www.domowaapteczka.pl . Zapraszamy na pyszne trany:)

Kampania JEEP
10.01.2019
Kampania reklamowa dla marki Jeep - Zasada Auto

To już kolejne zadanie dla Zasada Auto - tym razem odpowiadamy za działania dla marek Jeep, Alfaromeo, Dodge i Chrysler:

 • przygotowanie kreacji graficznych;
 • konfiguracja kampanii adwords;
 • przeprowadzenie kampanii adwords;
Sesja U Jędrusia
23.12.2018
Sesja zdjęciowa do kampanii dla marki "U Jędrusia"

To będzie dla nas kolejna bardzo smaczna współpraca:-) Cieszymy, się że będziemy mogli współpracować z tak nowoczesnym i prężnie rozwijającym się producentem produktów garmażeryjnych. Przed nami duże wyzwanie w social mediach, ale właśnie takie cieszą nas najbardziej.

Umowa Miir
5.12.2018
Podpisanie umowy z Ministerstwem Inwestycji i Rozwoju

Prowadzenie działań dla instytucji państwowych czy samorządowych to zawsze trudne zadanie, a co dopiero dla Ministerstwa. Dzielnie i z werwą przystępujemy jednak do pracy, aby rozpropagować ideę partnerstwa publiczno prywatnego:

 • na przygotowanej przez nas stronie www;
 • w social mediach;
Targi ehandlu 2019 Warszawa
7.11.2018
Jesteśmy na targach ehandlu w Warszawie.

Jak co roku uczestniczymy w największych targach ehandlu w Polsce. To jedno z najlepszych miejsc na spotkanie się z Klientami, bezpośrednio poznanie ich potrzeb i przedstawienie naszych pomysłów na działania dla nich. Zapraszamy na rozmowę z naszymi specjalistami.

Kampania Mercedes
20.10.2018
Kampania reklamowa dla marki Mercedes - Zasada Auto

Nowy i wymagający Klient, ale praca z takimi modelami to sama przyjemność :-) Wszystkie ręce na pokład i w błyskawicznym tempie:

 • tworzymy kilka landing page
 • przygotowujemy kreacje graficzne
 • wdrażamy strategię dla adwords
 • wdrażamy strategię dla social mediów
Kampania DomowaApteczka
10.10.2018
Kampania reklamowa dla Domowa Apteczka

Domowa Apteczka to nasz stały Klient od kilku już lat. Tym razem mamy przyjemność przygotować pełną kampanię wizerunkową tak jak lubimy najbardziej, czyli:

 • social media
 • google adwords
 • youtube
 • pr
Konferencja Indigital
3.10.2018
Jesteśmy na konferencji InDigitalMarketing w Warszawie.

Kiedy możemy zarówno przekazać wiedzę jak i sami się czegoś nauczyć to zawsze jesteśmy gotowi. Ciekawe prelekcje, dużo merytorycznej wiedzy no i nasi niezwodni specjaliści. Zapraszamy.

Kampania ProjektZdrowie
10.09.2018
Kampania reklamowa dla Projekt Zdrowie

Wsparcie akcji społecznych to zawsze coś ciekawego. Tym chętniej i z głowami pełnymi pomysłów przystąpiliśmy do tego zadania. Efekty akcji nas pozytywnie zaskoczyły.

 • dedykowany landing page
 • social media
 • google adwords
 • youtube
 • pr
Start Brandbay.pl
od 1.06.2015 i nawet trochę wcześniej:-)

Jeśli chcesz wiedzieć co robiliśmy wcześniej zajrzyj na naszego facebookaKlienci

Marki z naszej zatoki

Zobacz dla jakich marek mamy przyjemność pracować.

Klienci agencji reklamowej Brandbay