płyń dalej

Web Design

Strony i sklepy www

Projektowanie stron

Specjalizujemy się w tworzeniu stron atrakcyjnych wizualnie i przyjaznych wyszukiwarce.

Projektowanie
stron www

Potrzebujesz nowej strony internetowej bądź chcesz odświeżyć aktualną? Twój serwis nie jest dostosowany do urządzeń mobilnych, przez co zaczynasz tracić Klientów? A może zaczynasz stawiać swoje pierwsze kroki w e-biznesie i potrzebujesz prostego w obsłudze sklepu internetowego? Skontaktuj się z nami w celu wyceny i przekonaj się, dlaczego warto powierzyć projekt właśnie nam.

Skontaktuj się z nami

i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. (...)

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Agencja reklamowa Brandbay.pl z siedzibą w Krakowie 30-418, ul. Zakopiańska 9. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Brandbay.pl oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Brandbay.pl poprzez:
Zobacz więcej

Nowoczesne serwisy internetowe

Pokaż się z dobrej strony

Powierzając nam wykonanie swojej strony internetowej, możesz mieć pewność że Twój projekt znalazł się w rękach specjalistów tworzących serwisy atrakcyjne wizualnie, łatwe w obsłudze i dostarczające najważniejszych informacji. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, kładziemy ogromny nacisk na funkcjonalność oraz dbamy o ich bezpieczeństwo. Projektujemy strony przyjazne użytkownikom, wyszukiwarce i urządzeniom mobilnym. W każdej chwili możesz się z nami spotkać i omówić projekt strony internetowej Twojej firmy w jednym z naszych biur - Warszawa i Kraków. Jeśli mieszkasz w innej części kraju, zaproś naszego specjalistę do siebie.

Rozwiązania „szyte na miarę”

Strony www i sklepy internetowe

Profesjonalne tworzenie stron www oraz sklepów internetowych.

strona kampanii reklamowej dla Zasada Auto

Strony łatwe
w zarządzaniu

Rozpoczynając współpracę z naszą agencją w zakresie projektowania stron internetowych, możesz być pewny, że zbudujemy dla Ciebie funkcjonalny i użyteczny serwis, który pomoże osiągnąć Ci twoje cele biznesowe. Nasz zespół to utalentowani graficy oraz specjaliści od UX, dzięki czemu możemy łączyć czytelność przekazu z nowoczesną formą. Tworzymy serwisy w pełni dostosowane do urządzeń mobilnych, łatwe w nawigacji i zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych i pozycjonowania.

Kreatywne projekty graficzne

Po analizie branży, twoich potrzeb oraz twojej konkurencji, przedstawimy Ci dwa projekty graficzne oparte o wybrany szablon bądź też zaprojektowane indywidualnie. Zaproponowany przez nas layout będzie spełniał aktualne wymogi przeglądarek internetowych, ładował się szybko i poprawnie oraz nawiązywał graficznie do profilu działalności. Po wybraniu projektu bazowego, dopracujemy go zgodnie z twoimi sugestiami, jednocześnie doradzając sprawdzone rozwiązania. Kolejny etap tworzenia strony internetowej będzie obejmował prace wdrożeniowe. Po ich zakończeniu otrzymasz w pełni funkcjonalny serwis pod własną domenę. Strona oparta na najpopularniejszym na świecie systemie CMS - Wordpress, pozwoli Ci na samodzielne, łatwe i szybkie umieszczanie treści i obrazów oraz na wprowadzanie zmian graficznych bez programistycznej wiedzy.

Specjalizujemy się również w tworzeniu funkcjonalnych sklepów internetowych (Shoper, PrestaShop, WooCommerce). Zapewnimy rozwiązania, które pozwolą Ci na intuicyjne zarządzanie asortymentem oraz zamówieniami oraz dadzą możliwość integracji z najważniejszymi modułami niezbędnymi w prowadzeniu biznesu online.

Zadbamy o wyróżnienie twojej firmy

Tworzenie stron
i projektowanie sklepów

Stworzymy dla Ciebie przemyślaną, funkcjonalną i łatwą w obsłudze stronę internetową.

#sklepy

internetowe

Tworzymy sklepy internetowe zaprojektowane tak, aby mogły skutecznie sprzedawać

#strony

 

firmowe

Nasze strony internetowe łączą w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością i użytecznością.

#blogi

Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem blogów firmowych

Co zyskujesz?

Dzięki dobrze zaprojektowanej stronie www

  • profesjonalnie zaprezentujesz swoją ofertę
  • zatrzymasz użytkowników dłużej na stronie
  • poprawisz wizerunek swojej firmy
  • zwiększysz szansę na dokonanie konwersji
  • usprawnisz komunikację z Klientami