płyń dalej

Web Design

Strony i sklepy www

Projektowanie stron

Specjalizujemy się w tworzeniu stron atrakcyjnych wizualnie i przyjaznych wyszukiwarce.

Projektowanie stron www

Potrzebujesz nowej strony internetowej bądź chcesz odświeżyć aktualną? Twój serwis nie jest dostosowany do urządzeń mobilnych, przez co zaczynasz tracić Klientów? A może zaczynasz stawiać swoje pierwsze kroki w e-biznesie i potrzebujesz prostego w obsłudze sklepu internetowego? Skontaktuj się z nami w celu wyceny i przekonaj się, dlaczego warto powierzyć projekt właśnie nam.

Skontaktuj się z nami

i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. (...)

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Agencja reklamowa Brandbay.pl z siedzibą w Krakowie 30-418, ul. Zakopiańska 9. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Brandbay.pl oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Brandbay.pl poprzez:
Zobacz więcej

Nowoczesne serwisy internetowe

Pokaż się z dobrej strony

Powierzając nam wykonanie swojej strony internetowej, możesz mieć pewność że Twój projekt znalazł się w rękach specjalistów tworzących serwisy atrakcyjne wizualnie, łatwe w obsłudze i dostarczające najważniejszych informacji. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, kładziemy ogromny nacisk na funkcjonalność oraz dbamy o ich bezpieczeństwo. Projektujemy strony przyjazne użytkownikom, wyszukiwarce i urządzeniom mobilnym. W każdej chwili możesz się z nami spotkać i omówić projekt strony internetowej Twojej firmy w jednym z naszych biur - Warszawa i Kraków. Jeśli mieszkasz w innej części kraju, zaproś naszego specjalistę do siebie.

Rozwiązania „szyte na miarę”

Strony www i sklepy internetowe

Profesjonalne tworzenie stron www oraz sklepów internetowych.

strona kampanii reklamowej dla Zasada Auto

Strony łatwe
w zarządzaniu

Rozpoczynając współpracę z naszą agencją w zakresie projektowania stron internetowych, możesz być pewny, że zbudujemy dla Ciebie funkcjonalny i użyteczny serwis, który pomoże osiągnąć Ci twoje cele biznesowe. Nasz zespół to utalentowani graficy oraz specjaliści od UX, dzięki czemu możemy łączyć czytelność przekazu z nowoczesną formą. Tworzymy serwisy w pełni dostosowane do urządzeń mobilnych, łatwe w nawigacji i zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych i pozycjonowania.

Kreatywne projekty graficzne

Po analizie branży, twoich potrzeb oraz twojej konkurencji, przedstawimy Ci dwa projekty graficzne oparte o wybrany szablon bądź też zaprojektowane indywidualnie. Zaproponowany przez nas layout będzie spełniał aktualne wymogi przeglądarek internetowych, ładował się szybko i poprawnie oraz nawiązywał graficznie do profilu działalności. Po wybraniu projektu bazowego, dopracujemy go zgodnie z twoimi sugestiami, jednocześnie doradzając sprawdzone rozwiązania. Kolejny etap tworzenia strony internetowej będzie obejmował prace wdrożeniowe. Po ich zakończeniu otrzymasz w pełni funkcjonalny serwis pod własną domenę. Strona oparta na najpopularniejszym na świecie systemie CMS - Wordpress, pozwoli Ci na samodzielne, łatwe i szybkie umieszczanie treści i obrazów oraz na wprowadzanie zmian graficznych bez programistycznej wiedzy.

Specjalizujemy się również w tworzeniu funkcjonalnych sklepów internetowych (Shoper, PrestaShop, WooCommerce). Zapewnimy rozwiązania, które pozwolą Ci na intuicyjne zarządzanie asortymentem oraz zamówieniami oraz dadzą możliwość integracji z najważniejszymi modułami niezbędnymi w prowadzeniu biznesu online.

Zadbamy o wyróżnienie twojej firmy

Tworzenie stron
i projektowanie sklepów

Stworzymy dla Ciebie przemyślaną, funkcjonalną i łatwą w obsłudze stronę internetową.

#sklepy

internetowe

Tworzymy sklepy internetowe zaprojektowane tak, aby mogły skutecznie sprzedawać

#strony

 

firmowe

Nasze strony internetowe łączą w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością i użytecznością.

#blogi

Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem blogów firmowych

Co zyskujesz?

Dzięki dobrze zaprojektowanej stronie www

  • profesjonalnie zaprezentujesz swoją ofertę
  • zatrzymasz użytkowników dłużej na stronie
  • poprawisz wizerunek swojej firmy
  • zwiększysz szansę na dokonanie konwersji
  • usprawnisz komunikację z Klientami

poradnik

Projektowanie strony krok po kroku

Od czego zacząć projektowanie stron internetowych? Projektowanie strony zawsze opiera się na współpracy pomiędzy agencją, a Klientem. To Klient musi nam powiedzieć jaki ma być cel strony, kto jest odbiorcą, jakich podstron potrzebuje oraz jakie działania marketingowe będzie prowadził. Wspólnie w kolejnym kroku możemy określić już układ strony, kolorystykę oraz jakie narzędzia i funkcje na stronie będą niezbędne. Z naszej strony oferujemy w tym zakresie pomoc doświadczonych doradców, pracujących dotychczas przy tworzeniu wielu stron i sklepów internetowych.

landing page, portal, sklep

Typy stron www

Pierwszą stronę WWW uruchomił 20 grudnia 1990 roku Tim Berners-Lee. Choć diametralnie różniła się od dzisiejszych stron, uznaje się ją za podwaliny dzisiejszego internetu. Obecnie w zależności od potrzeb Klienta i celu w jakim strona jest tworzona rozróżniamy kilka typów stron:

- Strony wizerunkowe będą przede wszystkim wizytówką firmy i budujące jej markę
- Landing page służące określonemu celowi - zbieranie danych kontaktowych w czasie akcji promocyjnych
- Strony produktowe mające poza wzbudzeniem zaufania do firmy, przedstawić również jej ofertę
- Sklepy internetowe czyli nic innego jak strony produktowe rozbudowane o możliwość zakupu
- Informacyjne strony urzędów i instytucji
- Blogi pozwalające zarówno osobom prywatnym jak i firmom przedstawić swoje pasje, nowości, dokonania.

W zależności od celu w jakim odbywa się projektowanie stron internetowych dobiera się odpowiedni typ, układ czy funkcje.

lokalnie czy globalnie

Projektowanie stron Kraków, Warszawa czy ogólne

W zależności od branży, specyfiki działalności i wielkości firmy na etapie projektowania układu strony trzeba wziąć pod uwagę czy komunikować się będziemy z użytkownikiem, którego miejscem zamieszkania jest Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań czy jest to zupełnie bez znaczenia. Z pewnością jeśli tworzymy stronę dla prawnika czy kliniki dentystycznej których siedzibą jest Kraków musimy to komunikować już na samym początku, z jednej strony, aby się wyróżnić w tłumie innych stron www, a z drugiej, aby ułatwić dotarcie użytkownikom do naszej strony z wyszukiwarki.

mobile first

Projektowanie stron responsywnych

Obecnie w Polsce już ponad 60% ruchu na stronach WWW to ruch z urządzeń mobilnych. Również Google zwraca bardzo dużą uwagę na to czy strona jest responsywna i przygotowana do wyświetlaniach na telefonach czy tabletach. Accessibility, czyli dostępność na nich Twojego serwisu to obecnie kluczowy element tworzenia strony. To jak ważne uwzględnienie jest tego od samego początku tworzenia okazuje się w momencie kiedy przystępujemy do działań marketingowych. Dlatego też już na etapie graficznym planujemy architekturę treści oraz makiet UI pod kątem urządzeń mobilnych. łatwa w obsłudze strona zaoszczędzi czas Twoich klientów, pozwoli im szybko dotrzeć tam gdzie potrzebują i zwiększy efektywność czyli sprzedaż.

cms Wordpress czy html

Obecnie standardem przy projektowaniu stron www jest wykorzystywanie systemów CMS czyli systemów zarządzania treścią strony. Daje to bardzo dużo plusów pod kątem zarządzania stroną - dodawanie tekstów, zdjęć czy nawet tabel i filmów jest dostępne dla każdego, bez znajomości html, php czy baz danych. W prosty sposób można dodać dodatkowe funkcje i narzędzia - tworzenie formularzy, wtyczek społecznościowych, wtyczek google wykonuje się kilkoma kliknięciami. Wykorzystując przy tworzeniu strony np. Wordpress należy jednak pamiętać, aby stale aktualizować zarówno sam CMS jak wszystkie dodatkowe wtyczki - można to również powierzyć naszej agencji.

Jeśli planujesz swoją stronę WWW bez względu na to czy na systemie Wordpress czy w czystym PHP bez wahania możesz zwrócić się do nas - wykonywaliśmy wymagające serwisy np. dla Mercedes Zasada, Urząd Pracy w Krakowie, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Projektowanie stron internetowych to nasza pasja - jaką stronę mamy zrobić dla Ciebie?

Oceń naszą usługę:
5.0/5 na podstawie 43 głosów