Projektowanie internetowych stron www

Specjalizujemy się w marketingu internetowym i social mediach.

Projektowanie stron WWW

Skutecznie zwiększamy sprzedaż produktów i usług naszych Klientów oraz pomagamy im zaistnieć w nowoczesnych mediach: Facebook, SEO - pozycjonowanie, SEM - Adwords.

Twoja firma nie posiada jeszcze strony www? A może wymaga ona przebudowy lub zaprojektowania od nowa? Nasi web developerzy i webdesignerzy, przygotują dla Ciebie nową stronę internetową zgodnie z najnowszymi trendami.

Śledzimy nowe trendy w zakresie projektowania funkcjonalnego stron, nowoczesnej grafiki, struktury serwisów czy technologi ich wykonania. Wybierając nasze usługi projektowe możesz mieć pewność, że otrzymasz produkt nowoczesny, który spodoba się Twoim Klientom.

Jak działamy:
- ustalamy oczkiwania Klienta, po czym przedstawiamy makietę funkcjonalną serwisu,
- po akceptacji makiety przez Klienta wykonujemy graficzną wersję strony głównej,
- po akceptacji strony głównej przedstawiamy projekty podstron,
- zaakceptowany projekt graficzny przekazujemy do kodowania programistom, którzy tworzą działający serwis,
- w pełni działający serwis instalujemy bezpłatnie na serwerze.

Po instalacji strony otrzymasz dostęp do specjalnego panelu, w którym w łatwy i przystępny sposób będzie można zarządzać stworzoną przez nas stroną www bez znajomości programowania.

Strony oparte na najpopularniejszym na świecie systemie CMS - Wordpress, pozwolą Ci na samodzielne, łatwe i szybkie umieszczanie treści i obrazów na stronie oraz na wprowadzanie zmian graficznych, bez programistycznej wiedzy. Tysiące darmowych rozszerzeń, wzbogacą Twoją stronę o szereg dodatkowych usprawnień!

Responsywna strona www to dziś właściwie podstawa sukcesu. Z nami masz pewność, że Twoja witryna będzie wyglądać dobrze zarówno na laptopie i komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych.

Martwisz się o pozycję swojej strony w wynikach wyszukiwania? Z Brand Bay nie musisz. Zoptymalizujemy Twoją stronę, aby zapewnić jej jak najlepszy start w wyścigu o najlepszą pozycję w wynikach wyszukiwania Google. Jeśli przenosisz stronę www to upewnimy się, że wszystkie tagi i słowa kluczowe będą na swoim miejscu!

Zadowoleni z efektów.

Pracowaliśmy między innymi dla: