płyń dalej

Google Ads

linki sponsorowane

Kampanie Google Ads (Adwords)

Oferujemy profesjonalne wsparcie w prowadzeniu kampanii Google Ads (Adwords) i zapewniamy skuteczną optymalizację reklam.

Kampania linków
sponsorowanych

Chcesz, aby potencjalni Klienci trafili do Ciebie, a nie do konkurencji? Powierz nam prowadzenie kampanii linków sponsorowanych. Kampanię Google Ads (Adwords) możemy uruchomić z dnia na dzień, a reklamy Google Ads w krótkim czasie będą widoczne dla Twoich potencjalnych Klientów. Wspólnie określimy cele reklamowe i zarekomendujemy narzędzia, które pozwolą je osiągnąć.

Skontaktuj się z nami

i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. (...)

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Agencja reklamowa Brandbay.pl z siedzibą w Krakowie 30-418, ul. Zakopiańska 9. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Brandbay.pl oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Brandbay.pl poprzez:
Zobacz więcej

zwiększ widoczność strony

Prowadzenie kampanii Google Adwords (ADS)

Jako certyfikowana agencja Adwords Google Partner, specjalizujemy się w prowadzeniu efektywnościowych kampanii linków sponsorowanych. Oferujemy kompleksową obsługę, regularne marketingu internetowego, bieżącą i szczegółową optymalizację reklamy Google Ads, regularne monitorowanie efektów kampanii w celu stałego podnoszenia jej skuteczności. Prowadzimy wszystkie typy kampanii Google Ads (kampanie w sieci wyszukiwania, sieci reklamowej, kampanie video w Youtube, kampanie Gmail, Google Merchant Center) - zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych. Dostosowujemy strategie do rodzaju biznesu, zwiększamy przychody i maksymalizujemy efekty, na bieżąco optymalizując kampanię Adwords.
płacisz za wyniki

Kampanie nastawione na efekt

Kompleksowe prowadzenie kampanii Google Ads (Adwords) wsparte analityką.

Prowadzone przez nas działania dla sklepów i stron internetowych mają za zadanie wspomóc Twoje przedsiębiorstwo i rozwinąć je w jak najbardziej dochodowy biznes. Jako wykwalifikowana agencja SEM posiadamy doświadczony zespół specjalistów dbających o to, aby reklamy Google Ads posiadały jak najwyższy wynik jakości przy jednoczesnym jak najniższym cost per click (koszcie za kliknięcie w reklamę) i jak największym zwrocie z inwestycji. Naszą pracą dążymy do tego, aby kampanie były dla Ciebie jak najbardziej efektywne i opłacalne.

Raport z Google Ads wraz z kolorowymi wykresami dodatkowymi, klawiaturą, myszką komputerową, smartfonem i kalkulatorem

SKUTECZNE KAMPANIE ADWORDS - KRAKóW, WARSZAWA, POLSKA, śWIAT

Współpraca z naszą agencją SEM w zakresie prowadzenia kampanii Google zawsze rozpoczyna się od opracowania jej celów i założeń. Jeśli jesteś zainteresowany prowadzeniem kampanii Adwords, Kraków i Warszawa to miasta, w których możesz się z nami spotkać i porozmawiać o twoich oczekiwaniach. Chętnie poznamy specyfikę twojej branży i dobierzemy kanały i narzędzia tak, aby w pełni wykorzystać możliwości kampanii. Ty określisz cele, my je zrealizujemy, przygotowując dla Ciebie indywidualną strategię Google Adwords.

Oferujemy kompleksową obsługę działań SEM - od analizy stron www i założenia konta Google Ads, przez wdrożenie statystyk Google Analytics i integracje kodów konwersji. Przygotowujemy skuteczne reklamy tekstowe dla wyników wyszukiwania Google w oparciu o najistotniejsze dla Twojego biznesu słowa kluczowe. Tworzymy chętnie klikane kreacje graficzne na potrzeby kampanii w sieci GDN. Kierujemy Twoich potencjalnych klientów do efektywnej strony docelowej (którą możemy stworzyć pod Twoje indywidualne wymagania z zachowaniem zasad użyteczności UX. Codziennie monitorujemy kampanię, dbając o jej prawidłowy przebieg oraz prowadzimy systematyczne działania optymalizacyjne, stale podnoszące jej skuteczność oraz obniżające koszty kampanii. Aby działania te przyniosły satysfakcjonujące efekty, opieramy się na szczegółowej analityce.

transparentność współpracy

KONTO ADWORDS - STAWIAMY NA TRANSPARENTNOść WSPółPRACY

Jeśli zdarzyło Ci się, że agencja SEM, z którą współpracowałeś, nie chciała dać Ci wglądu w prowadzoną kampanię, bądź też przekazać dostępów do konta Adwords czy konta Google Analytics, u nas nie musisz się o to martwić. Nasza agencja SEM stawia na całkowitą transparentność współpracy, dlatego to Ty jesteś właścicielem konta, na którym prowadzona jest kampania Adwords. Jako agencja posiadamy wyłącznie dostępy uprawniające do opieki nad kampanią. Na każdym etapie współpracy możesz przeanalizować prowadzone przez nas działania, co więcej - pomożemy Ci je zrozumieć, edukując jak poruszać się po koncie i tłumacząc jak działa reklama Google Adwords. Dzięki szczegółowym raportom będziesz również rozumiał i potrafił ocenić wszystkie parametry prowadzonej kampanii dla Twojej firmy. Google Ads (Adwords) i dostęp do konta umożliwi Ci bieżące kontrolowanie poziomu wykorzystania potencjału Twojego biznesu. Bez względu na to czy interesuje Cię sieć wyszukiwania i reklamy tekstowe, reklamy graficzne w sieci reklamowej Google czy kampanie produktowe, jako Partner Google gwarantujemy pełne doradztwo i asystę w płatnych działaniach prowadzonych w wyszukiwarce Google.

Prowadzone przez nas kampanie w wyszukiwarce Google pozwalają na dotarcie do Twoich klientów w czasie, kiedy rzeczywiście szukają danych usług lub produktów. Twoja reklama Google Adwords (Ads) staje się wtedy szybką odpowiedzią na realną potrzebę użytkownika.

Budujemy kampanie w sieci reklamowej oparte na precyzyjnym targetowaniu. Dzięki remarketingowi przypominamy o Twoim biznesie. Sieć reklamowa kreuje więc nie tylko wizerunek Twojego biznesu, ale również odpowiada na konkretne zamiary Twoich potencjalnych Klientów.

Tworzymy interesujące i angażujące kreacje graficzne. Dzięki naszym kampaniom wideo w YouTube z komunikatem reklamowym trafisz do użytkowników o różnych zainteresowaniach i różnych potrzebach. Ta reklama Google Adwords (Ads) pozwoli dotrzeć Ci do szerokiego grona odbiorców na całym świecie.

Prowadzimy także efektywne kampanie produktowe, które odpowiadają na konkretne wyszukiwania Google. Jest to najbardziej skuteczna reklama Google AdWords w przypadku promowania sklepów internetowych.

System reklamowy Google Ads i jego ogromny wpływ na online marketing wielu firm, przyczynia się do generowania coraz większych sprzedaży produktów i usług. To dzięki Google jesteś w stanie dotrzeć do konkretnego klienta i przedstawić mu konkretne rozwiązanie lub produkt. System reklam Google Ads umożliwia Ci promocję Twojej strony internetowej bądź sklepu internetowego bez przymusu posiadania określonego budżetu. To Ty decydujesz finalnie jakie inwestycje jesteś w stanie ponieść, a my jako agencja posiadająca doświadczenie w obsłudze kampanii wykorzystamy go w najbardziej efektywny sposób. Zagwarantujemy Ci wysokiej jakości content reklamowy, który zminimalizuje koszt kliknięcia i wykorzysta pełny potencjał działań PPC.

REKLAMA ADWORDS - ZAKRES DZIAłAń

Współpracę z Klientem rozpoczynamy od analizy rynku i konkurencji oraz stworzenia strategii kampanii Google Ads. Twoja reklama Google Awords (Ads) jest monitorowana i optymalizowana na bieżąco, Ty masz pełny dostęp do wszystkich danych i na każdym etapie współpracy możesz skorzystać z pomocy dedykowanego opiekuna z naszej certyfikowanej agencji SEM.

Stworzenie konta

- stworzenie konta Google Ads
- stworzenie konta Google Analytics
- stworzenie konta Google Merchant Center (w przypadku kampanii produktowych)
- synchronizacja kont
- nadanie dostępów

Stworzenie reklam

- stworzenie listy słów kluczowych
- stworzenie reklam graficznych (sieć reklamowa)
- stworzenie rozszerzonych reklam tekstowych (sieć wyszukiwania)
- stworzenie reklam elastycznych (sieć wyszukiwania)
- stworzenie reklam wideo (YouTube)
- stworzenie reklam Gmail

Optymalizacja kampanii Adwords

- optymalizacja wyniku jakości
- optymalizacja kosztu i współczynnika konwersji
- optymalizacja stawki za kliknięcie za każde słowo kluczowe
- optymalizacja współczynnika klikalności
- optymalizacja słów kluczowych

Testy

- testy A/B treści reklam
- testy A/B banerów reklamowych
- testy A/B stron docelowych
- testy metod kierowania
- testy strategii ustalania stawek

Analityka

- analiza trendów
- analiza ruchu w Google Analytics
- analiza konwersji w Google Analytics
- analiza danych Google Adwords
- analiza jakości pliku danych w Google Merchant Center

Raportowanie

- raport z ruchu na stronie
- raport z konwersji
- raport z połączeń telefonicznych
- raport ze skuteczności reklamowej
- raport z realizacji celów

CERTYFIKOWANA AGENCJA GOOGLE ADWORDS PARTNER

Zespół Brandbay.pl to certyfikowani specjaliści Google Ads (Adwords) oraz Google Analytics, co świadczy o ich wysokich kompetencjach w zakresie prowadzenia kampanii linków sponsorowanych. Każdy Klient otrzymuje od nas wsparcie dedykowanego opiekuna, z którym na każdym etapie współpracy może omówić bieżące bądź też dodatkowe działania reklamowe.

Nasza agencja SEM posiada również status Partnera Google (Google Partners). Powierzając nam prowadzenie swojej kampanii Google Ads (Adwords), możesz mieć pewność, że nie tylko posiadamy odpowiednią wiedzę i umiejętności w zakresie linków sponsorowanych, ale również zapewniamy naszym Klientom wzrost przychodów oraz stale powiększamy ich grono w zakresie korzystania z tej usługi.

Jako Google Adwords Partner jesteśmy zobligowani do posiadania aktualnych certyfikatów Google Ads, które potwierdzają nasze kompetencje w zakresie reklamy w sieci wyszukiwania, w sieci reklamowej, w Zakupach Google oraz reklamy wideo. Certyfikowane Agencje SEM mają również możliwość przyznania swoim Klientem kody promocyjne w wysokości 375 złotych na pierwszą kampanię reklamową. To dodatkowy budżet, który możesz zyskać na swoje działania w sieci.

kampania linków sponsorowanych AdWords - Google Ads

maksymalizacja efektów kampanii

Kampanie Google Ads (Adwords), które sprzedają

W pełni wykorzystujemy możliwości Google Ads (Adwords). Gwarantujemy monitoring wyników i bieżącą optymalizację kampanii.

#kampanie

w wyszukiwarce

Wykorzystujemy potencjał sieci wyszukiwania i docieramy do Klientów, którzy szukają twojej usługi w czasie rzeczywistym

#kampanie banerowe

Budujemy precyzyjnie targetowane kampanie w sieci GDN oraz przypominamy Klientom o twojej firmie za pomocą remarketingu.

#kampanie

wideo

Dzięki kampaniom wideo zyskasz przewagę nad swoją konkurencją.

#kampanie


produktowe

Tworzymy skuteczne reklamy Google Shopping, prezentując Klientom produkty z twojego sklepu internetowego

#konsultacje google ads

Prowadzimy konsultacje i doradzamy w kampaniach google ads / adwords / sem.

#szkolenia


Google Ads

Prowadzimy szkolenia i kursy Google Ads na poziomie podstawowym i zaawansowanym

#kampanie


w internecie

Tworzymy skuteczne kampanie banerowe dla firm w internecie - portale, strony www, serwisy branżoweaudyt adwords

AUDYT ADWORDS (SEM)

Korzystasz już z usługi prowadzenia kampanii linków sponsorowanych, ale nie przynosi ona zadowalających efektów? Przeprowadzimy dla Ciebie audyt kampanii AdWords. To usługa, która polega na ocenie przez specjalistę SEM dotychczasowych działań reklamowych. Analizie zostają poddane takie elementy jak: poprawność struktury konta, ustawienia kampanii, dobór fraz kluczowych, trafność tekstów reklamowych, poprawność kierowania reklam, śledzenie danych. Audyt Adwords pomoże zdefiniować słabe punkty kampanii oraz poprawić współczynnik konwersji. Zakres audytu dostosowywany jest do rozmiaru i stopnia złożoności prowadzonych kampanii. Dokładna analiza konta umożliwi wskazanie niezbędnych zmian oraz możliwych kierunków rozwoju. Rekomendowane zalecenia optymalizacyjne możesz wprowadzić samodzielnie bądź zlecić je nam.

Zapytaj o bezpłatną wycenę

co zyskujesz?

Reklamując stronę za pomocą kampanii Google Ads (Adwords):

  • szybko zaistniejesz w wynikach wyszukiwania
  • zwiększysz świadomość marki
  • skutecznie dotrzesz do grupy docelowej poprzez odpowiednie targetowanie
  • zdobędziesz nowych Klientów
  • wygenerujesz większą sprzedaż

Klienci

Marki z naszej zatoki

Zobacz dla jakich marek mamy przyjemność pracować.

Klienci agencji reklamowej Brandbay