płyń dalej

Adwords

linki sponsorowane

Kampanie adwords

Oferujemy profesjonalne wsparcie w prowadzeniu kampanii Adwords i zapewniamy skuteczną optymalizację reklam.

Kampania linków

sponsorowanych

Chcesz, aby potencjalni Klienci trafili do Ciebie, a nie do konkurencji? Powierz nam prowadzenie kampanii linków sponsorowanych. Kampanię Google Adwords możemy uruchomić z dnia na dzień, a reklamy w krótkim czasie będą widoczne dla Twoich potencjalnych Klientów. Wspólnie określimy cele reklamowe i zarekomendujemy narzędzia, które pozwolą je osiągnąć.

Skontaktuj się z nami

i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. (...)

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Agencja reklamowa Brandbay.pl z siedzibą w Krakowie 30-418, ul. Zakopiańska 9. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Brandbay.pl oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Brandbay.pl poprzez:
Zobacz więcej

zwiększ widoczność strony

Prowadzenie kampanii adwords

Jako certyfikowana agencja Adwords Google Partner, specjalizujemy się w prowadzeniu efektywnościowych kampanii linków sponsorowanych. Oferujemy kompleksową obsługę, regularne monitorowanie efektów i bieżącą optymalizację kampanii w celu stałego podnoszenia jej skuteczności. Prowadzimy wszystkie typy kampanii Adwords - zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych. Dostosowujemy strategie do rodzaju biznesu, zwiększamy przychody i maksymalizujemy efekty.

płacisz za wyniki

Kampanie nastawione na efekt

Kompleksowe prowadzenie kampanii Adwords wsparte analityką.

Raport z Google Ads wraz z kolorowymi wykresami dodatkowymi, klawiaturą, myszką komputerową, smartfonem i kalkulatorem

Skuteczne działania sem

Współpraca z naszą agencją w zakresie prowadzenia kampanii linków sponsorowanych zawsze rozpoczyna się od opracowania jej celów i założeń. Poznajemy specyfikę twojej branży i dobieramy kanały i narzędzia tak, aby w pełni wykorzystać możliwości kampanii.

Oferujemy kompleksową obsługę – od założenia konta, przez wdrożenie statystyk Google Analytics i integracje kodów konwersji. Przygotowujemy również skuteczne kreacje reklamowe na potrzeby kampanii w sieci GDN. Codziennie monitorujemy kampanię, dbając o jej prawidłowy przebieg oraz prowadzimy systematyczne działania optymalizacyjne, stale podnoszące jej skuteczność. Aby przynosiły one satysfakcjonujące efekty, opieramy się na szczegółowej analityce.

Certyfikowana agencja Google partner

Zespół Brandbay.pl to certyfikowani specjaliści Google Adwords oraz Google Analytics, co świadczy o ich wysokich kompetencjach w zakresie prowadzenia kampanii linków sponsorowanych. Każdy Klient otrzymuje od nas wsparcie dedykowanego opiekuna, z którym na każdym etapie współpracy może omówić bieżące bądź też dodatkowe działania reklamowe.

Nasza agencja SEM posiada również status Partnera Google (Google Partners). Powierzając nam prowadzenie swojej kampanii Adwords, możesz mieć pewność, że nie tylko posiadamy odpowiednią wiedzę i umiejętności w zakresie linków sponsorowanych, ale również zapewniamy naszym Klientom wzrost przychodów oraz stale powiększamy ich grono w zakresie korzystania z tej usługi.

kampania linków sponsorowanych AdWords - Google Ads

maksymalizacja efektów kampanii

Kampanie Adwords, które sprzedają

W pełni wykorzystujemy możliwości Google Adwords. Gwarantujemy monitoring wyników i bieżącą optymalizację kampanii.

#Kampanie

w wyszukiwarce

Wykorzystujemy potencjał sieci wyszukiwania i docieramy do Klientów, którzy szukają twojej usługi w czasie rzeczywistym

#kampanie banerowe

Budujemy precyzyjnie targetowane kampanie w sieci GDN oraz przypominamy Klientom o twojej firmie za pomocą remarketingu.

#kampanie

wideo

Dzięki kampaniom wideo zyskasz przewagę nad swoją konkurencją.

#kampanie


produktowe

Tworzymy skuteczne reklamy Google Shopping, prezentując Klientom produkty z twojego sklepu internetowego

co zyskujesz?

Reklamując stronę za pomocą kampanii adwords:

  • szybko zaistniejesz w wynikach wyszukiwania
  • zwiększysz świadomość marki
  • skutecznie dotrzesz do grupy docelowej poprzez odpowiednie targetowanie
  • zdobędziesz nowych Klientów
  • wygenerujesz większą sprzedaż