Prowadzenie kampanii linków sponsorowanych Adwords - SEM

Specjalizujemy się w marketingu internetowym i social mediach.

Prowadzenie adwords google

Skutecznie zwiększamy sprzedaż produktów i usług naszych Klientów oraz pomagamy im zaistnieć w nowoczesnych mediach: Facebook, SEO - pozycjonowanie, SEM - Adwords.

Agencja Brandbay.pl posiada status oficjalnego partnera Google. Skorzystaj z usług reklamowych od certyfikowanych specjalistów.Agencja Google Partners- linki sponsorowane Adwords.

Linki sponsorowane pojawiają się u góry, na dole lub po prawej stronie wyników wyszukiwania w Google. Czym one zatem są?

Kampania reklamowa Google AdWords to rodzaj reklamy w modelu PPC (Pay Per Click - płatność TYLKO za kliknięcia w reklamę). Reklama w AdWords skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą wzmocnić pozycję swoich produktów i usług na rynku. Marketing w przeglądarkach internetowych obejmuje wykorzystanie sieci wyszukiwania i sieci reklamowej w ramach usługi Google AdWords. Kampanie reklamowe Adwords to skuteczność i szeroki zasięg linków sponsorowanych.

Agencja Brandbay.pl obniży koszt prowadzenia kampanii adwords Twojej firmy i zapewni skuteczną optymalizację reklam i ustawień. Rozliczamy się z firmami na zasadzie prowizji od kwot przeznaczonych na reklamę, starając się w ramach danego budżetu osiągnąć jak najlepsze wyniki.

Kampania reklamowa AdWords prowadzona przez naszą agencję obejmuje:
- optymalizacja kampanii linków sponsorowanych pod względem: grafiki, słów kluczowych, lokalizacji, budżetu i wielu innych kryteriów.
- śledzenie wskaźników sprzedażowych i zwrotu z inwestycji w reklamę (ROI).
- skuteczny remarketing, czyli reklamy skierowane na grupę odbiorców, którzy już kiedyś odwiedzili witrynę danej firmy, ale nie sfinalizowali zakupu.
- obsługę reklam w sieci wyszukiwania (linki sponsorowane w wynikach wyszukiwania Google) i sieci reklamowej (reklamy graficzne na stronach partnerów Google np. Youtube).
- tworzenie profesjonalnych reklam tekstowych i animowanych reklam graficznych w języku HTML5, przy użyciu najlepszych programów graficznych.

Kampanię linków sponsorowanych poprowadzą certyfikowani specjaliści Google AdWords. Dzięki nim wydany budżet zostanie maksymalnie zoptymalizowany, tak aby reklamy wyświetlały się równomiernie. Agencja reklamowa Brand Bay dostosuje tekst lub grafikę reklamy tak, aby pomóc Ci uzyskać jak najlepsze efekty sprzedażowe.

Po aktywowaniu reklam AdWords, Twoja strona www natychmiast pojawi się na czele wyników wyszukiwania. To najszybsza metoda, aby regularnie i skutecznie zwiększać liczbę klientów. Reklamy AdWords obejmują wyszukiwarkę Google jak i sieć reklamową, czyli witryny, które współpracują z Google np. YouTube lub strony o odpowiedniej tematyce, gdzie również widoczne będą Twoje reklamy.

Zadowoleni z efektów.

Pracowaliśmy między innymi dla: