płyń dalej

Grafika

usługi graficzne

Grafika

Oryginalne pomysły przekuwamy na nieszablonowe realizacje graficzne, które przyciągają uwagę i zapadają w pamięć.

Projekty

graficzne

Startujesz z nowym biznesem i chcesz stworzyć profesjonalny wizerunek swojej firmy? Potrzebujesz spójnych materiałów informacyjnych i promocyjnych, które pomogą zbudować Ci świadomość marki? A może chcesz odświeżyć identyfikację wizualną przygotowaną wiele lat temu? Wyślij do nas wiadomość, a my zaproponujemy Ci rozwiązania, które będą zapadać w pamięć.

Skontaktuj się z nami

i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. (...)

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Agencja reklamowa Brandbay.pl z siedzibą w Krakowie 30-418, ul. Zakopiańska 9. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Brandbay.pl oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Brandbay.pl poprzez:
Zobacz więcej

wykreujemy twój brand

Budujemy tożsamość marki

Jako studio graficzne pomożemy Ci zbudować tożsamość Twojej marki. Oferujemy szeroką gamę usług z zakresu grafiki, w tym projektowanie identyfikacji wizualnej, przygotowanie banerów reklamowych czy animacji. Pomożemy Ci w wyborze nazwy nowej marki, dobierzemy kolory i fonty, które oddadzą jej charakter i stworzymy dla Ciebie oryginalne logo, które będzie przyciągać uwagę odbiorców. Jesteśmy pasjonatami estetyki, jednak nie zapominamy o celach strategicznych marki.

projektowanie graficzne

Kreujemy wizerunek

Projektowanie identyfikacji wizualnej, która zapada w pamięć

Mac All in One na białym biurku i logiem Brand Bay

Lubimy wyzwania

W ramach kompleksowej obsługi w zakresie budowania marki, oferujemy takie usługi jak: projektowanie logo wraz z księgą znaku, projektowanie wizytówek i papieru firmowego czy materiałów graficznych na potrzeby działań reklamowych (ulotki, katalogi i foldery, plakaty, banery wielkoformatowe, roll-upy, gadżety reklamowe, etykiety itp.). Przygotowujemy również materiały graficzne na potrzeby mediów cyfrowych oraz społecznościowych (banery reklamowe, mailingi, animacje). W każdym projekcie wydobywamy indywidualne aspekty twojej firmy, uwiarygadniając twój biznes w oczach Klientów.

Kompleksowa strategia wizerunkowa

Pomagamy tworzyć i zmieniać marki. Współpracujemy zarówno z firmami, które dopiero chcą zaistnieć na rynku, jak i z tymi, których przestarzały wizerunek i bałagan w materiałach reklamowych, negatywnie wpływa na zaufanie odbiorców do marki. Za pomocą profesjonalnej identyfikacji wizualnej pomożemy Ci nie tylko wyróżnić Twój brand, ale również zdefiniować jak powinien być postrzegany. Jako agencja brandingowa wierzymy, że kompleksowa strategia wizerunkowa wprowadza biznes na wyższy poziom.

Karolina projektuje na tablecie graficznym

strategia, branding, design

Projektowanie graficzne

Kreujemy i projektujemy zgodnie z wyznaczonymi celami strategicznymi. Podkreślamy mocne strony marki, zdobywamy zainteresowanie odbiorców.

#identyfikacja

wizualna

Przygotowujemy kompleksową strategie identyfikacji wizualnej oraz odświeżamy wizerunek firm.

#materiały

reklamowe

Projektujemy materiały reklamowe na potrzeby druku oraz kampanii internetowych. Sprawiamy, że są skutecznymi narzędziami promocji.

#animacje

Tworzymy animacje reklamowe, które wzbudzają emocje. Zajmujemy się całym procesem – od koncepcji do realizacji.

co zyskujesz?

Dbając o spójną identyfikację wizualną

  • wyróżnisz markę i pozwolisz jej zaistnieć w świadomości Klientów
  • podkreślisz atuty firmy i jej indywidualne cechy
  • zaakcentujesz to, co wyróżnia Cię wśród konkurencji
  • zbudujesz trwałe skojarzenia wokół marki
  • wykreujesz pożądany wizerunek