płyń dalej

Grafika

usługi graficzne

Studio graficzne

Oryginalne pomysły przekuwamy na nieszablonowe realizacje graficzne, które przyciągają uwagę i zapadają w pamięć.

Projekty
graficzne

Startujesz z nowym biznesem i chcesz stworzyć profesjonalny wizerunek swojej firmy? Potrzebujesz spójnych materiałów informacyjnych i promocyjnych, które pomogą zbudować Ci świadomość marki? A może chcesz odświeżyć identyfikację wizualną przygotowaną wiele lat temu? Wyślij do nas wiadomość, a my zaproponujemy Ci rozwiązania, które będą zapadać w pamięć.

Skontaktuj się z nami

i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. (...)

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Agencja reklamowa Brandbay.pl z siedzibą w Krakowie 30-418, ul. Zakopiańska 9. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Brandbay.pl oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Brandbay.pl poprzez:
Zobacz więcej

wykreujemy twój brand

Budujemy tożsamość marki

Jako studio graficzne pomożemy Ci zbudować tożsamość Twojej marki. Oferujemy szeroką gamę usług z zakresu grafiki, w tym projektowanie identyfikacji wizualnej, przygotowanie banerów reklamowych czy animacji. Pomożemy Ci w wyborze nazwy nowej marki, dobierzemy kolory i fonty, które oddadzą jej charakter i stworzymy dla Ciebie oryginalne logo, które będzie przyciągać uwagę odbiorców. Jesteśmy pasjonatami estetyki, jednak nie zapominamy o celach strategicznych marki.

projektowanie graficzne

Kreujemy wizerunek

Projektowanie identyfikacji wizualnej, która zapada w pamięć

Mac All in One na białym biurku i logiem Brand Bay

Lubimy wyzwania

W ramach kompleksowej obsługi w zakresie budowania marki, oferujemy takie usługi jak: projektowanie logo wraz z księgą znaku, projektowanie wizytówek i papieru firmowego czy materiałów graficznych na potrzeby działań reklamowych (ulotki, katalogi i foldery, plakaty, banery wielkoformatowe, roll-upy, gadżety reklamowe, etykiety itp.). Przygotowujemy również materiały graficzne na potrzeby mediów cyfrowych oraz społecznościowych (banery reklamowe, mailingi, animacje). W każdym projekcie wydobywamy indywidualne aspekty twojej firmy, uwiarygadniając twój biznes w oczach Klientów.

Kompleksowa strategia wizerunkowa

Pomagamy tworzyć i zmieniać marki. Współpracujemy zarówno z firmami, które dopiero chcą zaistnieć na rynku, jak i z tymi, których przestarzały wizerunek i bałagan w materiałach reklamowych, negatywnie wpływa na zaufanie odbiorców do marki. Za pomocą profesjonalnej identyfikacji wizualnej pomożemy Ci nie tylko wyróżnić Twój brand, ale również zdefiniować jak powinien być postrzegany. Jako agencja brandingowa wierzymy, że kompleksowa strategia wizerunkowa wprowadza biznes na wyższy poziom.

Karolina projektuje na tablecie graficznym

strategia, branding, design

Projektowanie graficzne

Kreujemy i projektujemy zgodnie z wyznaczonymi celami strategicznymi. Podkreślamy mocne strony marki, zdobywamy zainteresowanie odbiorców.

#identyfikacja

wizualna

Przygotowujemy kompleksową strategie identyfikacji wizualnej oraz odświeżamy wizerunek firm.

#materiały

reklamowe

Projektujemy materiały reklamowe na potrzeby druku oraz kampanii internetowych. Sprawiamy, że są skutecznymi narzędziami promocji.

#animacje

Tworzymy animacje reklamowe, które wzbudzają emocje. Zajmujemy się całym procesem – od koncepcji do realizacji.

co zyskujesz?

Dbając o spójną identyfikację wizualną

  • wyróżnisz markę i pozwolisz jej zaistnieć w świadomości Klientów
  • podkreślisz atuty firmy i jej indywidualne cechy
  • zaakcentujesz to, co wyróżnia Cię wśród konkurencji
  • zbudujesz trwałe skojarzenia wokół marki
  • wykreujesz pożądany wizerunek

doświadczenie i kreatywność

Studio graficzne - wyróżnij się z nami

Do tej pory jako agencja i studio graficzne świadczyliśmy usługi dla Klientów z branż modowych, technicznych, it czy usługowych. Współpracujemy również urzędami oraz jednostkami administracji publicznej. Projektowanie logo czy każdego innego materiału graficznego dla Klienta zawsze rozpoczynamy od dokładnego zapoznania się z branżą, atrybutami marki i wizją Klienta na biznes. Wszelkie usługi graficzne na każdym etapie konsultujemy z Klientem, tak aby efekt końcowy był zgodny z jego oczekiwaniami. Zgodnie z zasadą wyróżnij się albo zgiń, stawiamy na własne, unikatowe czasami nieoczywiste projekty.

Gdzie i jak używać logo

Nad tym pytaniem nie powinniśmy się za każdym razem zastanawiać. Warto przy okazji projektowanie logo stworzyć od razu księgę znaku zawierającą takie informacje jak:

- konstrukcja logo - budowa i proporcje,
- kolory użyte w projekcie,
- opis użytej czcionki i typografię,
- rozmiar minimalny,
- tła, na jakich dozwolone jest umieszczanie, a na jakich jest zabronione,
- dopuszczalne odmiany np. pionowo, poziomo, częściowe,
- obszar bezpieczny, czyli niezbędny margines wokół logo,
- dopuszczalne i niedopuszczalne modyfikacje

Minimalizm i prostota

Studio graficzne Kraków, Warszawa

Cała nasza agencja graficzna, każdy nasz grafik, ma na swoim koncie wiele projektów graficznych. Doświadczenie uczy nas, że w przypadku projektowania logo warto postawić na minimalizm i prostotę. Logo nie musi zawierać żadnego symbolu, skomplikowanej grafiki - czasami wystarczy sama nazwa napisana unikalnym fontem, czy jakiś drobny element lub kolor zapadający w pamięć. Logo i każdy inny projekt graficzny musi przede wszystkim realizować cele wizerunkowe marki i przedstawiać jej osobowość. Nie zawsze warto sugerować się obecnymi trendami, warto aby logo było na tyle uniwersalne, aby nie musieć go zmieniać co roku. Projektowanie graficzne to długi proces, ale dobrze przygotowany sprawi że nasze logo będzie zapamiętane na lata.

Piękne, ale czy użyteczne?

Priorytetem dla każdego przedsiębiorcy powinno być używanie logotypu konsekwentnie w oznaczaniu swojej przestrzeni i kreowaniu wizerunku marki. Warto więc pamiętać, że logo nie będzie wyłącznie elementem strony www czy wizytówki, ale również konieczne jest stosowanie go na papierze firmowy, katalogu produktów, samochodzie czy gadżecie reklamowym. Często będzie również używane na materiałach reklamowych innych firm - w wyniku współpracy marketingowej lub sponsoringowej. Musi być gotowe do użycia na różnych nośnikach i w rozmaitych sytuacjach, a więc uniwersalne i skalowalne. Ważne jest również "inne" spojrzenie na logo i nie tylko czy będzie śmieszne na boku lub do góry nogami, ale również w innych regionach kraju czy innych krajach. Bez względu na to czy siedziba Klienta to Warszawa, Kraków, Berlin, Londyn czy Barcelona znajdziemy idealne rozwiązanie. Projektowanie graficzne logo to nie tylko kwestia estetyczna, ale warto zwrócić uwagę na aspekty techniczne.

Klienci

Marki z naszej zatoki

Zobacz dla jakich marek mamy przyjemność pracować.

Klienci agencji reklamowej Brandbay