Prowadzenie i obsługa fanpage na facebooku

Specjalizujemy się w marketingu internetowym i social mediach.

Prowadzenie fanpage na facebooku

Skutecznie zwiększamy sprzedaż produktów i usług naszych Klientów oraz pomagamy im zaistnieć w nowoczesnych mediach: Facebook, SEO - pozycjonowanie, SEM - Adwords.

Brandbay.pl - tworzenie, promocja i profesjonalne prowadzenie strony firmy na fb.

Nasza agencja social media stworzy i zajmie się obsługą profilu Twojej firmy na Facebooku, który zapewni jej zwiększenie sprzedaży i wzmocnienie wizerunku. Brand Bay dzięki skutecznej obsłudze Facebooka ożywi Twój profil, zwiększy jego zasięg, pozyska zainteresowanych i aktywnych fanów oraz stworzy dla niego wspaniałą identyfikację wizualną. Ciekawe grafiki, zaskakujące teksty i posty sprzedażowe pomogą przyciągnąć rzesze fanów i poprawić wizerunek marki. Dzięki dużej grupie osób zainteresowanych Twoimi produktami, łatwiej nawiążesz interakcje z klientami i dotrzesz do nich wraz ze swoją ofertą i usługami.

Prowadzenie Facebooka przez naszą agencję stanie się dziecinnie łatwe. My zadbamy o wszystko, a Ty będziesz mógł patrzeć jak Twoja firma osiąga sukces.

Ponadto, reklamy Facebook Ads pozwolą na dotarcie do jeszcze szerszego grona osób potencjalnie zainteresowanych Twoją firmą. Wszystkie reklamy kierowane są wyłącznie do odpowiednich użytkowników na podstawie ich: wieku, płci, zainteresowań i wielu innych kryteriów - wybranych tak, aby zwiększyć ich skuteczność. Możesz dzięki nim promować stronę, promować wybrany post lub kierować polubienia bezpośrednio na fanpage.

Jak więc widzisz, prowadzenie Facebooka dla firm to nie tylko publikacja postów. Obsługa fanpage to szeroki zakres działań - od zaplanowania i stworzenia szaty graficznej, po przez strategię marketingową, aż do tworzenia indywidualnych postów, które przyciągną fanów i pozwolą Ci na lepszy kontakt z nimi.

W ramach usługi prowadzenie fanpage zapewniamy:
- Stworzenie profilu na Facebooku wraz z unikatową oprawą graficzną dopasowaną do profilu firmy.
- Prowadzenie fanpage poprzez tworzenie i umieszczanie regularnych wpisów na profilu (ilość i tematyka do ustalenia). Wszystkie wpisy są widoczne dla klientów przed publikacją na Facebookowym profilu.
- Facebook dla firm - promowanie marki i konkretnych produktów, używając płatnych reklam. Dobranie odpowiedniej grupy docelowej i optymalizacji kampanii reklamowej na Facebooku.
- Stały dostęp do danych statystycznych, zawierających informacje o skuteczności naszych działań - pełna kontrola nad tym, co dzieje się na Twoim fanpage.

Zadowoleni z efektów.

Pracowaliśmy między innymi dla: