płyń dalej

Social Media

Media społecznościowe

Social media

Prowadzimy profile w mediach społecznościowych i tworzymy kompleksowe strategie social media.

Prowadzenie

fanpage

Twój fanpage jest „martwy” i nie przynosi efektów sprzedażowych? Nie wiesz w jaki sposób pozyskać nowych fanów dla twojej marki? Obsługa Facebooka pochłania zbyt wiele Twojego czasu, a kryzysy negatywnie wpływają na wizerunek Twojej firmy? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci zaplanować komunikację w social media!

Skontaktuj się z nami

i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. (...)

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Agencja reklamowa Brandbay.pl z siedzibą w Krakowie 30-418, ul. Zakopiańska 9. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Brandbay.pl oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Brandbay.pl poprzez:
Zobacz więcej

obsługa fanpage

Kreujemy zaangażowanie

Jako agencja social media specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze komunikacji marki w mediach społecznościowych. Prowadzenie fanpage to dla nas nie tylko dodawanie postów, ale przede wszystkim kreowanie zaangażowania oraz lojalności wobec marki. Przygotowujemy indywidualną strategię, tworzymy skuteczne kreacje graficzne oraz materiały wideo, dbamy o kreatywne treści i zawsze dopasowujemy przekaz do Twojej grupy odbiorców. Wyznaczamy mierzalne cele, prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe i udowadniamy, że prowadzenie Facebooka to nie tylko działania wizerunkowe, ale także sprzedażowe.

wizerunek w social media

Prowadzenie fanpage

Prowadzenie fanpage na Facebooku i innych kanałów social media.

Realizacje agencje reklamowej Brand Bay w zakresie prowadzenia fanpage na facebooku

Angażujemy
i budzimy emocje

Obsługujemy marki na Facebooku, Instagramie, Linkedinie, Twitterze, YouTube oraz Snapchacie. Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie promocji - przygotowujemy oprawę graficzną profilu, wykonujemy zdjęcia produktowe, tworzymy komunikację, która budzi emocje, angażuje, realizuje cele biznesowe i odpowiada na potrzeby odbiorców. Moderujemy społeczność, zwiększamy liczbę wartościowych fanów i błyskawicznie reagujemy na kryzysy.

zamieniamy fanów w klientów

Kompleksowa obsługa social media

Stworzymy angażujące treści dla fanów twojej marki i zadbamy, aby dotarły do twoich klientów.

co zyskujesz?

Dzięki obecności w social media:

  • zdobędziesz większą liczbę fanów
  • zwiększysz ich lojalność i zaangażowanie zbudujesz świadomość marki
  • dowiesz się co użytkownicy myślą o Twoich produktach i usługach
  • wygenerujesz leady i zwiększysz swoją sprzedaż