płyń dalej

Social Media

Media społecznościowe

Social media

Prowadzimy profile w mediach społecznościowych i tworzymy kompleksowe strategie social media.

Prowadzenie fanpage

Twój fanpage jest "martwy" i nie przynosi efektów sprzedażowych? Nie wiesz w jaki sposób pozyskać nowych fanów dla twojej marki? Obsługa Facebooka pochłania zbyt wiele Twojego czasu, a kryzysy negatywnie wpływają na wizerunek Twojej firmy? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci zaplanować komunikację w social media!

Skontaktuj się z nami

i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. (...)

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Agencja reklamowa Brandbay.pl z siedzibą w Krakowie 30-418, ul. Zakopiańska 9. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Brandbay.pl oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Brandbay.pl poprzez:
Zobacz więcej

obsługa fanpage

Kreujemy zaangażowanie

Jako agencja social media specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze komunikacji marki w mediach społecznościowych. Prowadzenie social media to dla nas nie tylko dodawanie postów, ale przede wszystkim kreowanie zaangażowania oraz lojalności wobec marki. Przygotowujemy indywidualną strategię, tworzymy skuteczne kreacje graficzne oraz materiały wideo, dbamy o kreatywne treści i zawsze dopasowujemy przekaz do Twojej grupy odbiorców. Wyznaczamy mierzalne cele, prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe i udowadniamy, że prowadzenie Facebooka to nie tylko działania wizerunkowe, ale także sprzedażowe.

wizerunek w social media

Prowadzenie fanpage

Prowadzenie fanpage na Facebooku i innych kanałów social media.

Realizacje agencje reklamowej Brand Bay w zakresie prowadzenia fanpage na facebooku

Angażujemy
i budzimy emocje

Obsługujemy marki na Facebooku, Instagramie, Linkedinie, Twitterze, YouTube oraz Snapchacie. Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie promocji - przygotowujemy oprawę graficzną profilu, wykonujemy zdjęcia produktowe, tworzymy komunikację, która budzi emocje, angażuje, realizuje cele biznesowe i odpowiada na potrzeby odbiorców. Moderujemy społeczność, zwiększamy liczbę wartościowych fanów i błyskawicznie reagujemy na kryzysy.

zamieniamy fanów w klientów

Kompleksowa obsługa social media

Stworzymy angażujące treści dla fanów twojej marki i zadbamy, aby dotarły do twoich klientów.

co zyskujesz?

Dzięki obecności w social media:

  • zdobędziesz większą liczbę fanów
  • zwiększysz ich lojalność i zaangażowanie zbudujesz świadomość marki
  • dowiesz się co użytkownicy myślą o Twoich produktach i usługach
  • wygenerujesz leady i zwiększysz swoją sprzedaż

Marka, Promocja, Sprzedaż

Co daje prowadzenie fanpage?

Facebook to aktualnie bardzo dobre miejsce nie tylko do budowania wizerunku firmy czy komunikacji z Klientem, ale również do sprzedaży oraz promowania usług i produktów. Tworzymy wartościowy przekaz utrwalając wśród Klientów markę jednocześnie przedstawiając produkty lub usługi zachęcając do ich zakupu.

Ważna Strategia działań na facebooku!

Prowadzenie fanpage na facebooku nasi specjaliści zawsze rozpoczynają od dokładnego zapoznania się z produktami Klienta. W kolejnym kroku wraz z Klientem budujemy najbardziej skuteczną strategię działań jednocześnie wpisującą się w ogólny schemat komunikacji firmy z Klientami. Będąc tak przygotowanym do prowadzenia facebooka firmy możemy spokojnie przystąpić do zmiany lub stworzenia profilu oraz przygotowywania już na bieżąco ciekawych postów - tekstów i grafik.

Komunikacja i narzędzia na facebooku

W zależności od branży Klienta, jego wielkości i celu prowadzenia fanpage dostosowujemy sposób komunikacji do jego Klienta. Innym językiem, zdjęciami czy narzędziami komunikujemy się z Klientami producenta żywności (np. Pekpol, U Jędrusia), innym producenta samochodów marki premium (np. Mercedes Zasada), a jeszcze innym w przypadku urzędu (np. Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju).

a gdzie?

Prowadzenie fanpage Warszawa, Kraków i nie tylko

Nie stanowi dla nas również problemu prowadzenie facebooka w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim czy rosyjskim. W każdym z nich osiągaliśmy zamierzone efekty, docierając do właściwych grup odbiorców. Bez względu na to czy siedziba Klienta to Warszawa, Kraków, Berlin, Londyn czy Barcelona znajdujemy wspólny język.

Już na początku współpracy z Klientem przedstawiamy wiele możliwości na prowadzenie fanpage. Promocja poprzez facebooka to nie tylko posty, ale również inne działania, pozwalające na osiągnięcie większych zasięgów i dotarcie do coraz szerszego grona odbiorców. Sugerujemy Klientom takie rozwiązania jak:
- stworzenie i promowanie wydarzeń na facebooku
- przygotowanie i organizacja konkursów
- promowanie postów, strony i profilu
- tworzenie grup
- stworzenie oferty
- stworzenia sklepu na facebooku
- zamieszczanie ofert pracy

Oczywiście są również inne elementy wpływające na zaangażowanie fanów - wizerunek firmy, ilość fanów, historia dotychczasowych działań, budżet przeznaczany na promocję. Te elementy mogą dodatkowo pomóc w osiągnięciu zaangażowania i warto zwrócić na nie uwagę.

dlaczego nasza agencja?

Fanpage doskonały.

Zastanawiasz się, jak jeszcze możesz udoskonalić swój profil na facebooku? Skontaktuj się z nami, przedstaw nam swoją firmę, cele jakie chcesz osiągnąć, a my dobierzemy dla Ciebie odpowiednią strategię, narzędzia i sposób komunikacji, tak, aby jak najlepiej dotrzeć do potencjalnych Klientów. Prowadzenie fanpage Twojej firmy przez naszych specjalistów to nowe inspiracje, spójny przekaz i zaangażowane fanów. Działamy tak, aby jak najefektywniej wykorzystać social media i osiągnąć sukces z każdym Klientem.

obsługa i oferta social media

SKUTECZNE PROWADZENIE SOCIAL MEDIA

Prowadzenie social media z początku może wydawać się proste. W końcu wymaga ono jedynie publikacji krótkich wpisów uzupełnionych ciekawymi zdjęciami lub filmami. W rzeczywistości jednak skuteczne prowadzenie social media jest bardziej wymagającym zadaniem, zwłaszcza jeżeli ma służyć pozyskiwaniu nowych klientów i utrzymywaniu zainteresowania ofertą wśród obecnych klientów firmy.

Jak możemy Ci pomóc skutecznie prowadzić profil w mediach społecznościowych?

Prowadzenie social mediów w sposób efektywny dla biznesu wymaga zarówno publikowania postów ciekawych dla osób obserwujących profil, jak i prezentację oferty w atrakcyjny sposób, tak aby Twoja oferta docierała dzięki reakcjom obecnych fanów także do osób, które nie są jeszcze fanami Twojego profilu, a Twoja marka stawała się coraz bardziej rozpoznawalna.
Jeżeli chcesz, aby Twoja firma była aktywnie obecna w social mediach, nasza agencja może Ci zapewnić nie tylko stworzenie profilu, ale także efektywne prowadzenie social mediów.
W ramach prowadzenia Twojego profilu możemy Ci przede wszystkim zaoferować projektowanie wpisów sprofilowanych dla konkretnej grupy odbiorców: potencjalnych klientów Twojego biznesu i aktualnych fanów Twojego profilu. Takie profilowanie sprawia, że dany post ma dużo większy potencjał zyskać popularność niż posty tworzone dla ogólnego odbiorcy.
Zadbamy także o odpowiednie reakcje na komentarze do wpisów publikowanych na Twoim profilu, tak aby Twoi fani czuli się docenieni, a profil tętnił życiem przyciągając dzięki temu kolejnych obserwatorów i uczestników dyskusji, konkursów, quizów.
Możemy zaoferować Ci także stworzenie odpowiednich kampanii reklamowych na portalach społecznościowych, które skutecznie pomogą Ci dotrzeć z ofertą do użytkowników potencjalnie zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami.
Skuteczny fanpage może sprawić, że Twoja witryna internetowa stanie się popularna nie tylko wśród Internautów w najbliższej okolicy, ale także w całym kraju czy nawet na całym świecie. Chętnie Ci w tym pomożemy.

Jakie będą ewentualne koszty obsługi i Twoje potencjalne zyski z mediów społecznościowych przy skutecznie prowadzonym profilu

Tworząc strategię Twojej obecności w mediach społecznościowych, z jednej strony przedstawimy Ci ile przy różnych poziomach zaangażowania kosztuje prowadzenie fanpage, z drugiej strony, jakie zyski będziesz mógł osiągnąć dzięki skutecznemu profilowi na Facebooku, Instagramie czy LinkedInie.
Chętnie pomożemy Ci przeanalizować ile kosztuje dotarcie do jednego potencjalnego klienta, jakie mogą być całkowite koszty skutecznie prowadzonego fanpage oraz jakie będą potencjalne zyski w Twojej konkretnej sytuacji.

Pod uwagę weźmiemy z jednej strony:
- liczbę wpisów do publikacji w danym miesiącu,
- przygotowane kampanie reklamowe,
- obsługę komentarzy.


Z drugiej strony ustalimy:
- jaki będzie potencjalny zasięg publikowanych postów,
- do ilu nowych ewentualnych klientów dotrze reklama,
- ilu użytkowników zobaczy Twoją ofertę,
- na jakie zyski będziesz mógł dzięki temu liczyć.

Przy skutecznie prowadzonym profilu zyski zdecydowanie będą przewyższać koszty. Przy trafionej kampanii reklamowej, Twój profil może uzyskać znaczący wzrost liczby fanów, a Twój sklep, zakład fryzjerski, Twoja restauracja czy agencja turystyczna zwiększone zainteresowanie ofertą. Dzięki tak prowadzonemu profilowi Twoje zyski mogą się istotnie zwiększyć.

Klienci

Marki z naszej zatoki

Zobacz dla jakich marek mamy przyjemność pracować.

Klienci agencji reklamowej Brandbay