płyń dalej

Cennik fanpage

prowadzenie fanpage

fanpage na facebooku

Prowadzenie i obsługa fanpage na facebooku - oferta, cennik

Prowadzenie fanpage - cennik, oferta

Stworzymy dla Ciebie indywidualny profil na facebooku, zainteresujemy fanów jego treścią i rozreklamujemy go wśród precyzyjnie dobranej grupie użytkowników facebooka. Generuj więcej konwersji dzięki wpisom i reklamom na Facebooku prowadząc z nami swój profesjonalny fanpage na facebooku.

Skontaktuj się z nami

i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. (...)

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Agencja reklamowa Brandbay.pl z siedzibą w Krakowie 30-418, ul. Zakopiańska 9. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Brandbay.pl oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Brandbay.pl poprzez:
Zobacz więcej

cennik prowadzenia fanpage

Oferta na obsługę facebooka

W naszej ofercie znajdziesz pełen zakres usług związanych z prowadzeniem profilu firmowego (fanpage) w serwisie facebook. Jeśli jeszcze nie posiadasz profilu stworzymy go od podstaw dobierając odpowiednią grafikę oraz konfigurując wszelkie parametry. Jeśli Twój fanpage posiada już fanów, a potrzebujesz tylko wsparcia w dostarczaniu nowych treści czy też dodatkowym rozreklamowaniu go - również jesteśmy do Twojej dyspozycji.

wizerunek w social media

Prowadzenie fanpage

Prowadzenie i obsługa fanpage na Facebooku.

Realizacje agencje reklamowej Brand Bay w zakresie prowadzenia fanpage na facebooku

Angażujemy
i budzimy emocje

Oferta dla każdego Klienta jest tworzona indywidualnie i dopasowywana do potrzeb danej branży, firmy czy indywidualnych ustaleń. Współpracujemy z firmami dostarczając im od kilku do kilkudziesięciu postów miesięcznie.

zamieniamy fanów w klientów

Kompleksowa obsługa social media

Stworzymy angażujące treści dla fanów twojej marki i zadbamy, aby dotarły do twoich klientów.

co zyskujesz?

Dzięki obecności w social media:

 • zdobędziesz większą liczbę fanów
 • zwiększysz ich lojalność i zaangażowanie zbudujesz świadomość marki
 • dowiesz się co użytkownicy myślą o Twoich produktach i usługach
 • wygenerujesz leady i zwiększysz swoją sprzedaż

posty, reklama, ruch

Ile kosztuje reklama na faceboku?

Dodatkowo, wraz z prowadzeniem profilu na Facebooku, zachęcamy do skorzystania z oferty prowadzenia reklamy na Facebooku czyli Facebook Ads.

Połącz dowolny pakiet w usłudze prowadzenie fanpage na Facebooku w agencji reklamowej Brand Bay z dużym zasięgiem i precyzyjnym kierowaniem reklam Facebook Ads, aby nadać swojemu biznesowi tempa! Prowadzenie Facebooka nigdy nie było łatwiejsze.

Prowadzone przez nas reklamy na Facebooku pozwolą Ci na:

 • promowanie postów.
 • promowanie strony.
 • skierowanie odbiorców do witryny.
 • zwiększenie konwersji w witrynie.
 • zachęcenie odbiorców do instalacji aplikacji.
 • zwiększenie aktywności w aplikacji.
 • zwiększenie liczby uczestników wydarzenia.
 • zachęcenie odbiorców do skorzystania z oferty.
 • zachęcenie odbiorców do obejrzenia filmu.


Planując promowanie postów lub prowadzenie kampanii na facebooku musisz założyć dodatkowe koszty promocji na minimum 1500 zł miesięcznie (prowadzenie działań + budżet).

obsługa facebooka cennik

Obsługa social media - cennik

W ofertach agencji social media, zauważyć można, że gdy bierze się pod uwagę prowadzenie social media cennik usług podstawowych obejmuje przede wszystkim samo prowadzenie fanpage'a (postowanie i kontakty z fanami), zastanawiając się jednak nad tym ile łącznie kosztuje prowadzenie firmowego fanpage'a, warto także uwzględnić w swoich planach działań na Facebooku tworzenie reklam:

- opłaty za reklamy facebook,
- oraz koszty obsługi kampanii reklamowej.

Biorąc pod uwagę kampanie facebook cennik może uwzględniać różne cele, takie jak rozpoznawalność, rozważanie zakupu czy konwersja, czyli brać pod uwagę liczbę odsłon danej reklamy lub liczbę reakcji użytkowników.

Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć ile kosztuje obsługa social media w Twojej sytuacji, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, a przedstawimy Ci spersonalizowaną ofertę obsługi Twojego fanpage na Facebooku, koszty stworzenia reklam oraz prezentacji tych reklam (facebook reklama cennik) dla wybranych grup docelowych.

Dlaczego oprócz prowadzenia fanpage warto zainwestować w reklamy na facebooku?

Publikowanie postów na Facebooku to bardzo dobry sposób na utrzymywanie relacji z fanami, niemniej jednak ze względu na specyfikę działania algorytmów Facebooka samo publikowanie postów może okazać się niewystarczające do szybkiego pozyskiwania nowych fanów, nowych potencjalnych klientów.
Skuteczny social media marketing powinien więc uwzględniać także metody pozyskiwania fanów, z którymi wchodzimy w relacje, którzy stają się późniejszymi klientami firmy. Reklama na Facebooku usprawnia pozyskiwanie takich nowych fanów. Wykorzystując Facebook ads można dotrzeć do wybranej grupy docelowej, na której najbardziej nam zależy.

Reklama w mediach społecznościowych - cena? Czyli jak ustalić budżet reklamowy oraz od czego zależy koszt prezentacji reklam na Facebooku.

Budżet reklamowy powinien być oparty o analizę grupy docelowej potencjalnych klientów w mediach społecznościowych i profilu reklamowanej działalności. Koszty kampanii reklamowych różnią się bowiem w zależności od tego czy reklamę na facebooku kierujemy do dwudziestolatków zainteresowanych sportem czy trzydziestoletnich menedżerów, czy reklama dotyczy nowoczesnych technologii, motoryzacji czy florystyki.
Warto pamiętać, że korzystając z reklam na Facebooku możesz ustalić ile chcesz wydać na promocję firmy w ciągu dnia, tygodnia, miesiąca oraz konkretne ustawienia płatności. W aplikacji menedżer reklam można szybko i efektywnie zarządzać kampanią reklamową, ustalać jakie reklamy mają się wyświetlać w jakich terminach, włączać i wyłączać kampanię biorąc pod uwagę ile kosztuje reklama, ile ma trwać kampania, etc.

Wszechstronne wspieranie rozpoznawalności marki w platformach społecznościowych i poza social media

W pozyskiwaniu nowych klientów pomagają różne sieci społecznościowe, takie jak Facebook, Instagram, Twitter. Każda platforma może nam pomóc z dotarciem do różnych potencjalnych klientów, dlatego przypominamy, że jeśli interesuje Cię prowadzenie social media oferta Brandbay.pl obejmuje nie tylko prowadzenie Facebooka, ale także prowadzenie Instagrama czy Twittera. Jeżeli jesteś zainteresowany tymi platformami zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lub skontaktowania się z nami w celu uzyskania spersonalizowanej oferty.
Jednocześnie, ponieważ wiemy, że marketing firmy to nie tylko social media, oferta naszej agencji obejmuje także pozycjonowanie, projektowanie stron www i inne działania związane z obecnością firmy w internecie oraz promocją poza internetem (radio, telewizja, reklama zewnętrzna, etc.).

Skontaktuj się z nami i uzyskaj spersonalizowaną ofertę oraz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania z zakresu prowadzenia fanpage na Facebooku i innych form promocji Twojej firmy.

Klienci

Marki z naszej zatoki

Zobacz dla jakich marek mamy przyjemność pracować.

Klienci agencji reklamowej Brandbay