płyń dalej

Dom Mediowy

Zakup reklam

Reklamy w mediach

Dom mediowy Kraków Warszawa - Polska Agencja Mediowa Brandbay

Dom Mediowy

Szukasz domu mediowego do obsługi realizacji działań reklamowych swojej firmy w internecie, radiu, telewizji, podczas targów, konferencji, w przestrzeni publicznej? Potrzebujesz kompleksowej obsługi w zakresie reklamy, marketingu, public relations, zarządzania wizerunkiem dla swojej firmy?

Skontaktuj się z nami

i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. (...)

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Agencja reklamowa Brandbay.pl z siedzibą w Krakowie 30-418, ul. Zakopiańska 9. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Brandbay.pl oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Brandbay.pl poprzez:
Zobacz więcej

Tradycyjny i internetowy dom mediowy Brandbay

Skorzystaj z kompleksowej obsługi domu mediowego dla rozwoju Twojej firmy.

Agencja Mediowa Brandbay to jednocześnie tradycyjny dom mediowy jak i internetowy dom mediowy. Jako tradycyjny dom mediowy dbamy o reklamy w mediach tradycyjnych (prasa, radio, telewizja) i dokonujemy odpowiednich analiz efektów kampanii w tych mediach po zakończeniu kampanii. Jako internetowy dom mediowy dbamy o kampanie reklamowe w Internecie (Google Adwords, Facebook, Instagram, portale newsowe, etc.) oraz bieżącą analizę efektywności poszczególnych elementów kampanii dzięki zautomatyzowanej analityce internetowej oraz dogłębnej analizie dokonywanej przez naszych specjalistów.

Wiemy jak kupować reklamy

Profesjonalne zarządzanie reklamą

Dom mediowy, który skutecznie zadba o twoją reklamę.

Realizacje domu mediowego Brand Bay

Nasz dom mediowy pomoże Ci zadbać o profesjonalny wizerunek Twojej firmy.

Ponieważ światowy rynek jest coraz bardziej wysycony (na rynku jest coraz więcej firm oferujących podobne towary i usługi), firmy muszą coraz intensywniej walczyć o klientów na różnych płaszczyznach (cena, jakość, reklama, marketing). Biorąc pod uwagę marketing, Polska jest bardzo prężnie rozwijającym się rynkiem, co oznacza, że firmy, aby dostać się na szczyt i rywalizować z konkurencją z kraju i zagranicy muszą coraz mocniej dbać o swoje kampanie reklamowe i obecność w mediach tradycyjnych, internecie, przestrzeni publicznej. Domy mediowe, takie jak nasz, mogą zapewnić kompleksową obsługę firm i pomóc w rozwijaniu konkurencyjnych biznesów.

Dzielimy się wiedzą

Dobrze zaplanowana strategia marketingowa konkurencyjnej firmy obejmuje zarówno obecność online w Internecie (media społecznościowe, strona www, reklamy na portalach branżowych) jak i w mediach tradycyjnych oraz przestrzeni publicznej.

Jeżeli potrzebujesz domu mediowego, który dokona:
- analizy potrzeb grupy potencjalnych klientów,
- analizy działań konkurencji,
- badań rynku mediowego,
- opracuje strategie i harmonogramy kampanii reklamowych dla poszczególnych odbiorców,
- dokona wyboru i zakupu najbardziej dopasowanych mediów,
chętnie nawiążemy z Tobą współpracę i pomożemy Ci osiągnąć jak najlepsze efekty promocji Twojej firmy.

organizacja sali, imprez, event

Reklama jest naszą pasją.

Zakup reklam przez agencję.

Obsługa od pomysłu przez realizację, aż do wykupu reklam i czytelnego raportu z działań.

Dlaczego warto wybrać współpracę z naszym domem mediowym

Jeżeli chcesz poznać szczegóły naszej oferty - zapytaj o Twoją konkretną sytuację, a chętnie przedstawimy Ci spersonalizowaną ofertę współpracy na najwyższym poziomie w oparciu o sytuację rynkową, w wybranym przez Ciebie zakresie lub przy wskazanym szacunkowym budżecie.
Planowanie, wybór mediów, przygotowanie reklam, badania mediowe, zakup mediów, negocjacje Zakres usług prowadzonych przez nasz dom mediowy (od planowania do wdrożenia i optymalizacji).

Podobnie jak inne agencje reklamowe i domy mediowe działające na świecie, jesteśmy w stanie zadbać o bardzo szeroki wachlarz usług związanych z reklamą Twojej firmy.

Z przyjemnością:
- zaplanujemy strategię promocyjną Twojej firmy,
- stworzymy dla Ciebie efektywne reklamy,
- zadbamy o kontakty z mediami (zakup mediów, harmonogram reklam, etc.)

#public

relations

Oferujemy doradztwo w zakresie budowania strategii PR

#content

marketing

Tworzymy angażujące treści dopasowane do grupy docelowej

#szkolenia

marketingowe

Szkolimy firmy w obszarze komunikacji i marketingu internetowego

#agencja

PR Warszawa

Prowadzimy działania pr-owe i wdrażamy strategie komunikacji.

#reklama

w radio

Tworzymy i produkujemy radiowe spoty reklamowe

#spoty i filmy

reklamowe

Wymyślamy i nagrywamy promocyjne filmy reklamowe

#agencja

outdoor

Przygotujemy billbordy, znajdziemy efektowne miejsce i zakupimy nośnik reklamowy.

#reklama

w prasie

Tworzymy i zamieszczamy reklamy prasowe w gazetach codziennych i periodykach.

#organizacja

eventów

Organizujemy eventy firmowe, zadbamy o każdy szczegół.

#dom

mediowy

Przygotujemy reklamy, skonfigurujemy ustawienia, zakupimy w mediach.

#strategia

marketingowa

Tworzymy, ustalamy i wprowadzamy strategie marketingowe.

W ramach współpracy:

- Możemy pomóc Ci stworzyć strategię komunikacji, reklamy i promocji obejmującą wszelkie dostępne media oraz działania promocyjne.

- Możemy przygotować materiały reklamowe i promocyjne (strona www, wpisy do social media, reklamy w radiu, telewizji, gazetach, reklamy outdoorowe, materiały promocyjne na konferencje, etc.).

- Możemy zadbać o to, aby przygotowana strategia została profesjonalnie wdrożona. Zadbamy o kontakty z mediami, zakup czasu reklamowego w radiu, telewizji, internecie, zakup miejsca na reklamy outdoorowe. Gdy będzie to możliwe, wynegocjujemy dla Ciebie odpowiednie zniżki na czas i przestrzeń reklamowe.

Zapraszamy do współpracy zarówno duże firmy międzynarodowe, średniej wielkości polskie firmy, mniejsze polskie firmy. Konkretny zakres usług ustalimy w zależności od potrzeb Twojej firmy i zakładanego przez Ciebie budżetu.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego domu mediowego przy promocji swojej firmy?

1. Dbamy o to, aby komunikacja Twojej firmy z klientem była oparta o szczegółowe analizy, które zapewniają silny i celny przekaz.
2. Dbamy o to, aby doświadczenia klientów z Twoją firmą w przestrzeni publicznej, internecie, mediach były naturalne i stawały się elementem życia Twoich klientów, tworząc stabilne więzi pomiędzy klientami a marką, których efektem jest sukcesywny rozwój biznesu Twojej firmy.
3. łączymy wykorzystanie Twoich kampanii reklamowych oraz systemów sprzedażowych maksymalnie skracając ścieżkę zakupową - obniżając do minimum liczbę kroków, które Twój klient musi wykonać od kontaktu z reklamą do sfinalizowania sprzedaży (np. reklamy i sprzedaż w obrębie Facebooka (Facebook Marketplace), Instagrama (zakupy Instagram), Google (Google Shopping), etc.).
4. Dbamy o to, aby zakupiony dla Ciebie czas reklamowy / przestrzeń reklamowa w poszczególnych mediach były wykorzystane maksymalnie efektywne. Gdy tylko to możliwe, dokonujemy zakupu w promocyjnych cenach, w najlepszych miejscach i najlepszym dostępnym czasie reklamowym.
5. Stosujemy planowanie progresywnego zwiększania obecności w mediach w miarę rozwoju firmy i zwiększania nakładów finansowych firmy na marketing. Dla założonego budżetu tak dobieramy media, aby budżet ten był jak najlepiej wykorzystany (np. najpierw reklama internetowa, następnie gazetowa, radiowa, telewizyjna). Posiadamy doświadczenie w promocji firm z różnych branż i w różnych mediach. Pomagamy zarówno firmom, które już w najbliższych miesiącach chcą wdrożyć wielomilionowe kampanie, jak i firmom, które takie kampanie planują dopiero za rok, czy kilka lat a w tym momencie planują skromniejsze działania reklamowe. Krok po kroku jesteśmy w stanie pomóc Ci doprowadzić Twoją firmę na sam szczyt i ją tam utrzymać.
6. Wykorzystujemy najnowsze możliwości i narzędzia technologiczne i programistyczne zarówno przy analizie Twoich klientów i konkurencji, tworzeniu reklam, zakupie czasu reklamowego i przestrzeni reklamowej oraz analizie efektów prowadzonych działań reklamowych.
7. Zawsze staramy się być o krok przed konkurencją (naszą i Twoją). Analizujemy działania Twojej konkurencji bezpośredniej oraz zmiany w reklamie dokonujące się na świecie, tak by proponować naszym klientom najlepsze rozwiązania.

Profesjonalny zespół specjalistów Agencji Mediowej Brandbay gwarantem sukcesu Twojej firmy.

W naszym zespole pracują ludzie, którzy od 20 lat współtworzą polską scenę internetową, specjaliści z zakresu socjologii, PR, psychologii, zarządzania, marketingu, mediów.
W Polskiej Agencji Mediowej Brandbay.pl pracują zarówno profesjonalni Media Planners, Media Experts oraz Media Buyers. Nasi klienci mogą także liczyć na dopasowaną do swoich potrzeb współpracę z indywidualnymi Account Managerami.
Zespół naszego domu mediowego wspierany jest przez researcherów wyszukujących nowe metody prowadzenia kampanii reklamowych, nowych partnerów mediowych, zmiany na rynku mediowym; specjalistów od marketingu, administracji i finansów.
Współpracujemy także ze specjalistami zajmującymi się sztuczną inteligencją i uczeniem maszynowym, którzy mogą pomóc wykorzystać najnowsze osiągnięcia z tych dziedzin dla rozwoju Twojej firmy (przy tworzeniu reklam, opracowywaniu strategii działania, wzmocnienia obecności w mediach, etc.).

Brandbay: domy mediowe Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań Nasze domy mediowe w Polsce

Polska Agencja Mediowa Brandbay posiada posiada oddziały w największych polskich miastach, dlatego zapraszamy Cię do kontaktu z najbardziej odpowiadającym Ci oddziałem:
- Brandbay - dom mediowy Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79;
- Brandbay - dom mediowy Kraków, ul. Zakopiańska 9;
- Brandbay - dom mediowy Wrocław, ul. Swobodna 1;
- Brandbay - dom mediowy Poznań, ul. Dąbrowskiego 77A.

Nasze domy mediowe (Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań) czekają na Ciebie i Twoją firmę.

Co zyskujesz?

Dzięki działaniom domu mediowego zyskujesz

  • Dogłębna analiza odbiorcy i możliwości dotarcia do klienta
  • Zaplanowanie strategii promocji, dystrybucji reklam, harmonogramu kampanii
  • Wybór odpowiednich mediów reklamowych, efektywny podział budżetu reklamowego
  • Przygotowanie materiałów reklamowych
  • Wdrożenie kampanii (zakup przestrzeni reklamowej, czasu reklamowego)
  • Monitoring i optymalizacja kampanii

Klienci

Marki z naszej zatoki

Zobacz dla jakich marek mamy przyjemność pracować.

Klienci agencji reklamowej Brandbay