płyń dalej

Public relations

Budowanie wizerunku

Public relations

Realizujemy działania z zakresu public relations oraz content marketingu.

Działania


PR

Chcesz, aby o twojej firmie mówiło się dużo i dobrze? Nie masz pomysłu na strategię komunikacyjną swojej marki? Brakuje Ci czasu na prowadzenie biura prasowego czy współpracę z blogosferą? Skontaktuj się z nami, a my nadamy Twojej marce rozgłosu i pokażemy Ci jak zbudować świadomość brandu wśród nowych i aktualnych Klientów.

Skontaktuj się z nami

i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. (...)

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Agencja reklamowa Brandbay.pl z siedzibą w Krakowie 30-418, ul. Zakopiańska 9. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Brandbay.pl oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Brandbay.pl poprzez:
Zobacz więcej

Zarządzamy wizerunkiem

Kompleksowe strategie PR

Jako agencja public relations specjalizujemy się w działaniach komunikacyjnych dla firm i marek. Dobieramy odpowiednie kanały i narzędzia, przygotowujemy i wdrażamy kompleksowe strategie pr, docieramy do mediów, profesjonalnie zarządzamy wizerunkiem i relacjami. Skupiamy się na działaniach, które pomagają zwiększyć rozpoznawalność firmy i tym samym realizować jej cele biznesowe.

Wiemy jak komunikować

Profesjonalna komunikacja marek

Agencja Public Relations, która skutecznie zadba o twój wizerunek.

Realizacje PR agencji reklmowej Brand Bay

Budujemy relacje

W ramach działań public relations oferujemy wsparcie w takich obszarach jak: pr produktowy, pr kryzysowy, media relations, employer branding, CSR czy content marketing. Łączymy marki z blogerami, vlogerami i influencerami oraz prowadzimy kampanie z zakresu marketingu rekomendacji.

Powierzając nam działania z zakresu public relations możesz mieć pewność, że dokładnie poznamy potrzeby twojego Klienta oraz twoje otoczenie biznesowe. Dokonamy audytu dotychczasowych działań i dobierzemy odpowiednie kanały i narzędzia komunikacyjne. Przygotujemy komunikaty prasowe i dostarczymy je do starannie wyselekcjonowanej bazy mediów tradycyjnych i internetowych. Korzystając z nowoczesnych narzędzi monitoringu, na bieżąco będziemy śledzić wzmianki pojawiające się o firmie.

Dzielimy się wiedzą

Jesteśmy zespołem entuzjastów komunikacji, dlatego też jako priorytet stawiamy sobie nie tylko tworzenie angażujących treści, ale także budowanie społeczności wokół marek. Specjalizujemy się w doradztwie w sytuacjach kryzysowych, ale przede wszystkim pomagamy ich unikać. Nasza oferta obejmuje również szkolenia z budowania wizerunku marki oraz trwałych i pozytywnych relacji. Stale edukujemy naszych Klientów, oferując im wsparcie na każdym etapie prowadzenia biznesu.

Udzielanie wywiadu jako działanie PR

Wspieramy i kreujemy marki

Obsługa
public relations

Tworzymy trwałe relacje i budujemy przywiązanie do marek.

#public

relations

Oferujemy doradztwo w zakresie budowania strategii PR

#content

marketing

Tworzymy angażujące treści dopasowane do grupy docelowej

#szkolenia

marketingowe

Szkolimy firmy w obszarze komunikacji i marketingu internetowego

Co zyskujesz?

Dzięki działaniom z zakresu public relations

  • zbudujesz trwałe relacje z Klientami i mediamim
  • wykreujesz pożadany wizerunek dla Twojej marki
  • zwiększysz jej rozpoznawalność i zbudujesz zaufanie do niej
  • osiągniesz lepsze rezultaty biznesowe
  • unikniesz kryzysów wizerunkowych