fbpx

Przegląd najciekawszych kampanii świątecznych 2020

przegląd kampanii świątecznych 2020Jak co roku na Święta marki wchodzą na wyżyny swojej kreatywności i dzielą się z nami pięknie skonstruowanymi kampaniami bożonarodzeniowymi! Wzruszają, zaskakują, rozczulają. Poznajcie najciekawsze naszym zdaniem kampanie świąteczne 2020 roku!

 1. Coca-Cola

Na początku klasyk, bez których Święta nie mogłyby się odbyć. Wiedzieliście, że Coca-Cola tworzy bożonarodzeniowe kampanie ze Świętym Mikołajem od 1920 roku?! Tegoroczna pokazuje nam niezwykłą przygodę, której celem jest spełnienie życzeń ukochanych. Kampania wyreżyserowana została przez Taika Waititi. Tak! To laureat Oscara z tego roku!

 1. DocMorris

Nasz faworyt wśród najbardziej wzruszających kreacji. Gwarantujemy, że przy końcówce i Wam poleci łezka!

 1. Aldi

Aldi powraca do popularnej postaci Kevina Marchewki. Zadebiutował on w reklamie bożonarodzeniowej w 2016 roku i od tego czasu zyskał na popularności. Sprawdźcie sami, czy dotrze do domu na Święta!

 1. Aldi Australia

Nazwa kampanii świątecznej Aldi Australia “Go Full Christmas” mówi sama za siebie. Ośmiu Mikołajów pływających synchronicznie? W Święta wszystko jest możliwe!

 1. Disney

“Czas by być razem” od Disneya prawdziwie chwyta za serce. Odwołuje się do więzi rodzinnych i nostalgii, pokazując, że małe uczynki mogą zrobić wiele dobrego. W animacji pojawia się też dobrze nam wszystkim znana Myszka Miki!

 1. Amazon

Kolejna marka, która pokazuje nam, że w Święta wszystko jest możliwe. Szczególnie w czasach pandemii i codziennych ograniczeń. Wielkie brawo dla Amazona za odniesienie się do aktualnej sytuacji i dodania nam otuchy w tym trudnym czasie! Show must go on!

 1. TK MAXX

Główną bohaterką krótkiego spotu od TK Maxx jest… koza! I to bardzo stylowa, bowiem ubrana w różową kurteczkę i beret. Przekazem reklamy jest to, że każdy z nas w te Święta – po tak trudnym roku – chce się poczuć wyjątkowo.

 1. Lego

Świąteczna reklama marki jest częścią kampanii “Rebuild the World”. Jej zadaniem jest pokazać, że świat nie będzie już taki sam, więc powinniśmy go mądrze przebudować. A Lego pokazuje nam jak! W spocie bożonarodzeniowym marka pobudza naszą kreatywność w rytm melodii “What a Wonderful World”.

 1. Gucci

W te Święta włoski dom mody przenosi nas do 1994 roku i zabiera na firmową imprezę. Powiew retro czuć na każdym kroku, a znakomicie wystylizowani aktorzy witają Boże Narodzenie w rytm utworu “Only You” zespoły Yazoo.

 1. Zalando

“Już niedługo znów się przytulimy” jest montażem krótkich video, które powstały w Nigerii, Meksyku, Wietnamie, Szwecji, Niemczech oraz we Włoszech. Każdy z nich pokazuje bliskość ludzi… czyli coś, czego brak szczególnie odczuwamy w tym roku. Pięknie Zalando!

 1. MAKRO

Kampania bożonarodzeniowa sieci hurtowni MAKRO “Daj swojej kuchni odpocząć” porusza bardzo ważny aktualnie temat, zachęcając klientów do zamawiania ulubionych potraw świątecznych w okolicznych restauracjach.

 1. John Dog

Poruszający, piękny spot polskiej marki przypomina nam, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka! Jest z nami zawsze i wszędzie, a “nie robi tego dla prezentów”.

 

5 / 5. Liczba głosów: 2

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *