płyń dalej

Działania seo

Działania seo

Pozycjonowanie stron

Oferujemy profesjonalnie świadczone usługi pozycjonowania stron, wsparte analityką i doradztwem specjalistów.

Skuteczne
działania seo

Chciałbyś nawiązać współpracę, ale nie wiesz jak wybrać słowa kluczowe? Zastanawiasz się czy twój budżet reklamowy jest wystarczający, aby móc prowadzić skuteczne działania, a twoja strona znalazła się na szczycie wyników wyszukiwanie? A może nie wiesz czy pozycjonowanie powinno być jedynym narzędziem marketingowym wykorzystywanym w promocji twojego biznesu? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci znaleźć odpowiedź na Twoje pytania.

Skontaktuj się z nami

i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. (...)

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Agencja reklamowa Brandbay.pl z siedzibą w Krakowie 30-418, ul. Zakopiańska 9. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Brandbay.pl oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Brandbay.pl poprzez:
Zobacz więcej

docieraj do klientów

Stań się widoczny

Jako agencja SEO oferujemy profesjonalnie świadczone usługi pozycjonowania stron, wsparte analityką i doradztwem specjalistów. Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo, posiadamy wysokie kwalifikacje techniczne oraz marketingowe, a w naszej codziennej pracy wykorzystujemy mix elementów, umożliwiających skuteczne zwiększenie widoczności strony w wynikach wyszukiwania. Dobra widoczność Twojej strony na wybrane frazy kluczowe jest dla nas absolutnym priorytetem.

zadbamy o wysokie pozycje

Skuteczne pozycjonowanie stron

Kraków, Polska, zagranica

Wykresy w Google Analytics z pozycjonowania stron - Kraków

Audyt SEO i optymalizacja

Współpraca z naszą agencją w zakresie pozycjonowania stron internetowych, zawsze rozpoczyna się od stworzenia indywidualnej oferty, dopasowanej do potrzeb biznesowych oraz budżetu. Przeprowadzimy rzetelny audyt strony oraz opracujemy plan działania mający na celu poprawę widoczności serwisu w wyszukiwarce. Wdrażamy niezbędne zmiany optymalizacyjne, dokonujemy analizy profilu linków prowadzących do strony oraz konfigurujemy niezbędne narzędzia. Dla każdego serwisu tworzymy dedykowaną strategię link buildingu, umożliwiającą pozyskanie wartościowych linków.

Sprawdzone metody pozycjonerskie

W naszej agencji zatrudniamy doświadczonych specjalistów i stale dbamy o ich rozwój, dlatego też posiadane przez nas umiejętności zawsze idą w parze z aktualną wiedzą. Wciąż udoskonalamy i rozbudowujemy nasze techniki pozycjonerskie, zawsze dostosowując je do aktualnych wytycznych Google. Śledzimy najnowsze trendy, a świadczone przez nas usługi pozycjonowania stron wsparte są analityką i doradztwem marketingowym. Każdego Klienta, niezależnie od wysokości budżetu, traktujemy w sposób indywidualny. Stawiamy na transparentność współpracy, dostarczamy mierzalnych efektów, skrupulatnie raportujemy swoje działania. Usługa pozycjonowania lokalnego dla miast Kraków i nie tylko w Agencji Reklamowej Brandbay.pl to gwarancja wysokiej jakości działań, prowadzonych najnowszymi i sprawdzonymi metodami.

Raporty i tablet dotyczące usług pozycjonowania stron - Kraków

Pomagamy uzyskać widoczność

Pozycjonowanie stron
i sklepów internetowych

Dobierzemy dla Ciebie frazy kluczowe, przygotujemy bezpłatną wycenę i stworzymy dedykowaną strategię link buildingu.

#pozycjonowanie

stron www

Zwiększymy widoczność twojej strony w wynikach wyszukiwania i sprawimy, że będzie widoczna dla potencjalnych Klientów

#pozycjonowanie e-commerce

Zwiększymy ruch w twoim sklepie internetowym i podniesiemy jego sprzedaż

#audyty SEO

Dokonamy audytu poprzednich działań i zdiagnozujemy przyczyny braku rezultatów

co zyskujesz

Pozycjonując stronę www:

  • dasz się znaleźć potencjalnym Klientom
  • dotrzesz do osób, które poszukują takich firm jak Twoja
  • pozyskasz wartościowy ruch na stronie internetowej
  • zbudujesz zaufanie do marki
  • zwiększysz sprzedaż produktów i usług

Local seo

POZYCJONOWANIE KRAKóW, CZYLI KIEDY WARTO BYć WIDOCZNYM LOKALNIE

Zastanawiasz się nad usługą jaką jest pozycjonowanie? Kraków to miasto, w którym prowadzisz swoją działalność? Pozycjonowanie lokalne pomoże Ci nie tylko zdobyć Klientów z interesującego Cię obszaru, ale także umocnić lokalny wizerunek Twojej firmy i zdobyć tym samym przewagę nad konkurencją. Jak pokazują statystyki, 88% użytkowników urządzeń mobilnych wyszukuje frazy związane z lokalnym biznesem i aż 78% poszukujących dokonuje w późniejszym czasie zakupów.

Trafiłeś tutaj wpisując w Google "pozycjonowanie Kraków" lub inną lokalną frazę? Wiesz już zatem, że to działa. Zapytaj o bezpłatną wycenę i daj się odnaleźć swoim Klientom. Dzięki pozycjonowaniu na frazy z Krakowem lub innym miastem, w którym prowadzisz swój biznes, zwiększysz widoczność swojej marki i łatwiej dotrzesz do grupy docelowej.

Dlaczego warto pozycjonować firmę lokalnie?

Mapka w Google pozycjonowania stron lokalne

Audyt SEO i optymalizacja

- 46% wszystkich zapytań w wyszukiwarce ma charakter lokalny

- 72% użytkowników szukających usługi, wybiera firmę w okolicy

- 78% wyszukiwań lokalnych kończy się zakupem w wyszukanym miejscu

- Ilość wyszukiwań typu "obok mnie" lub "blisko" wzrosła o ponad 900% w przeciągu dwóch lat

Daj się znaleźć

JAK KLIENCI SZUKAJą TWOICH USłUG?

Prowadzisz warsztat samochodowy, przedszkole, salon fryzjerski czy sklep z narzędziami? Jeśli chcesz dotrzeć do nowych Klientów, to niezależnie od rodzaju biznesu, powinieneś być widoczny w wynikach wyszukiwania i w tym pomoże Ci właśnie pozycjonowanie stron. Kraków jest miastem, które rok w rok odnotowuje stały wzrost przedsiębiorstw, zatem Twoja konkurencja wciąż rośnie.

Skuteczność pozycjonowania lokalnego ma związek z tym, w jaki sposób użytkownicy wyszukują usługi lub produkty w Internecie. Najczęściej szukamy usług w mieście, w którym aktualnie się znajdujemy, zdając sobie sprawę z tego, że skorzystanie z usług specjalisty znajdującego się w odległości kilkuset kilometrów, będzie dla obydwu stron problematyczne.

Jako agencja SEO oferujemy skuteczne pozycjonowanie dla firm z Krakowa, Warszawy i całej Polski. W ramach usługi zadbamy nie tylko o kompleksową optymalizację Twojej strony pod kątem miejsca, w którym działasz, ale również o Twoją wizytówkę Google Moja Firma. Przygotujemy dla Ciebie również dedykowaną strategię link buildingu. Z przyjemnością wypromujemy Twój biznes w sieci!

Maksymalizacja efektu

SKUTECZNA STRATEGIA SEO

Zadajesz sobie pytanie, czy warto pozycjonować stronę globalnie czy tylko lokalnie? Skuteczna strategia seo powinna uwzględniać zarówno frazy ogólne, jak i frazy z miastami. Przykładowo, cześć osób chcących zwiększyć widoczność swojej strony, wpisze w wyszukiwarkę "pozycjonowanie", a część "pozycjonowanie kraków". Drugim z wymienionych będzie zależeć na znalezieniu lokalnego partnera, który będzie świadczyć wymienione usługi.

To, na jakich frazach powinniśmy się skupić, powinno zależeć od charakteru naszej działalności. W przypadku pozycjonowania usługę tę można świadczyć online na terenie całej Polski, dlatego też frazy typu "pozycjonowanie kraków" czy "pozycjonowanie w krakowie" powinny również znaleźć się w strategii seo firmy pozycjonerskiej. W sytuacji jeśli prowadzisz swój biznes wyłącznie stacjonarnie na określonym obszarze (na przykład w Krakowie), pozycjonowanie strony powinno skupiać się na słowach kluczowych powiązanych z usługą oraz miastem, w którym jest świadczona.

JAKIE USłUGI śWIADCZYMY W RAMACH POZYCJONOWANIA?

Wykresy w Google Analytics kolo

Audyt SEO i optymalizacja

- Audyt SEO - diagnozujemy błędy na stronach

- Pozycjonowanie stron - kompleksowo zwiększamy pozycje strony w wyszukiwarce

- Pozycjonowanie sklepów - skutecznie zwiększamy sprzedaż w e-commerce

- Pozycjonowanie lokalne - dbamy o lokalną widoczność biznesu

- Pozycjonowanie zagraniczne - pozycjonujemy strony na wszystkich rynkach zagranicznych

- Konsultacje SEO - rozwiewamy wątpliwości związane z obecnością w wyszukiwarkach

Zwiększ stopę zwrotu

DLACZEGO WARTO INWESTOWAć W POZYCJONOWANIE?

Jeśli Ty szukasz informacji, kto naprawi twoją ulubioną parę butów czy gdzie oddać dziecko do żłobka, korzystasz z wyszukiwarki. Twoi Klienci działają tak samo. 97% osób szuka informacji na temat lokalnych firm w Internecie. Niezależnie czy miejscem, w którym świadczysz swoje usługi jest Wrocław, Warszawa czy Kraków, pozycjonowanie strony pomoże Ci dotrzeć do większej ilości użytkowników. Pamiętaj o tym, że obecność w wysokich wynikach wyszukiwania ma nie tylko znaczenie sprzedażowe, ale również wizerunkowe. Dzięki widoczności w TOP 10 wiarygodność twojej firmy wzrośnie w oczach Klientów.

Pozycjonowanie strony gwarantuje Ci wysoką efektywność przy relatywnie niskich nakładach finansowych w stosunku do innych kanałów marketingowych. Klienci podświadomie bardziej ufają wynikom organicznym, dlatego stopa zwrotu w tym przypadku jest znacznie wyższa niż z wyników reklamowych.

Pozycjonowanie strony - Kraków i cała Polska z Brandbay.pl

Monitor - pozycjonowanie

Audyt SEO i optymalizacja

- Posiadamy doświadczenie w pozycjonowaniu lokalnym, ogólnopolskim i globalnym

- Oferujemy transparentną współpracę, w której Klient zna zakres prowadzonych przez nas działań

- Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, przygotowują dedykowaną strategię SEO

- Gwarantujemy bezpośredni kontakt ze specjalistami, którzy pozycjonują twoją stronę

- Kompleksowo budujemy twój wizerunek w Internecie

- Przygotowujemy szczegółowe raporty z prowadzonych działańKlienci

Marki z naszej zatoki

Zobacz dla jakich marek mamy przyjemność pracować.

Grodzki urząd pracy w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Hotel Belvedere w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Dinfo w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Armada finanse w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Domowa Apteczka w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Ewtex w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Festiwal Kolorów w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Garett w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Get In Bank w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Greg w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Hannecard w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Herbewo w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Hotel Imperial w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Kei.pl w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Kraków w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Lenovo w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Link4 w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Motorola w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Optimal Fit w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Orange w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Oxys w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Park Hotel w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Park Miniatur w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Projekt Zdrowie w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Slam w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Uniwersytet Pedagogiczny w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Tax Care w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Toyota Financial Services w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
U Jędrusia w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
UPC w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Vision Optyk w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Warszawa w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Wer w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Zasada Auto w portfolio agencji reklamowej Brand Bay