płyń dalej

e-commerce

Sklepy internetowe

Oferujemy projektowanie i wdrażanie profesjonalnych sklepów internetowych przyjaznych klientom i zoptymalizowanych pod kątem wyszukiwarek.

Projektowanie sklepów internetowych

Chcesz otworzyć całkowicie nowy sklep internetowy, rozwinąć potencjał swojego sklepu stacjonarnego uzupełniając go o sklep internetowy lub zmodyfikować już posiadany sklep internetowy? Chcesz, żeby potencjalni Klienci dokonywali zakupów w Twoim sklepie, a nie u konkurencji? Powierz nam stworzenie sklepu internetowego (począwszy od projektu graficznego, poprzez wdrożenie systemów płatności, aż do wprowadzenia produktów i ich opisów do Twojego asortymentu). Wspólnie określimy priorytety naszej współpracy i zarekomendujemy kolejność wykonywanych prac, które zapewnią wysoką efektywność naszych działań i możliwość osiągnięcia przez Ciebie jak najszybszego i jak najwyższego zysku z Twojej inwestycji w nowy, profesjonalny sklep internetowy.

Skontaktuj się z nami

i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. (...)

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Agencja reklamowa Brandbay.pl z siedzibą w Krakowie 30-418, ul. Zakopiańska 9. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Brandbay.pl oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Brandbay.pl poprzez:
Zobacz więcej

usprawnij swoją sprzedaż

Profesjonalny sklep internetowy

Jako agencja reklamowa specjalizująca się między innymi w digital marketingu, zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem sklepów internetowych oraz ich promowaniem w internecie (SEO, SEM). Z jednej strony, oferujemy naszym Klientom kompleksowe przygotowanie w pełni funkcjonalnego sklepu: jego zaprojektowanie i wdrożenie od wersji bardzo podstawowej (projekt sklepu internetowego, system CMS, płatności online, integracja z firmami kurierskimi) do bardzo zaawansowanej (integracja z porównywarkami cen, social media, systemami sprzedaży aukcyjnej, systemami do fakturowania, z wykorzystaniem chatbotów, sztucznej inteligencji do monitorowania zapotrzebowania i zasobów, cross-sellingu i up-sellingu dzięki spersonalizowanym rekomendacjom, etc.), modernizację dotychczasowego sklepu, audyt sklepu (SEO i UX, wyszukiwanie błędnych adresów, nie-działających linków, etc.). Z drugiej strony oferujemy promocję sklepu zarówno w wyszukiwarkach jak i w mediach społecznościowych.

płacisz za efekty

Sklepy internetowe nastawione na efekt

Kompleksowe projektowanie sklepów www wsparte analityką.

Raport z Google Ads wraz z kolorowymi wykresami dodatkowymi, klawiaturą, myszką komputerową, smartfonem i kalkulatorem

Profesjonalny sklep internetowy: Kraków, Warszawa, Katowice, Poznań, Gdańsk, Wrocław

Współpraca z naszą agencją w zakresie tworzenia / rozwoju sklepu internetowego zawsze rozpoczyna się od opracowania celów i strategii projektowania i wdrażania sklepu oraz analizy rynku i analizy konkurencji. Jeżeli jesteś zainteresowany / zainteresowana stworzeniem nowego sklepu www lub usprawnieniem już istniejącego, bez względu na to czy Twoja główna siedziba mieści się w mniejszym lub większym mieście (np. w Gdańsku, Wrocławiu czy w Katowicach) czy w mniejszej lub większej wiosce, zapraszamy do kontaktu. Możesz się z nami spotkać w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i przedyskutować osobiście swoje plany dotyczące rozwoju sklepu lub do nas zadzwonić albo wysłać maila. Chętnie dowiemy się jakie są Twoje plany, oczekiwania oraz możliwości i przygotujemy dedykowane dla Ciebie rozwiązania - dobierzemy odpowiednie narzędzia, stworzymy indywidualny sklep internetowy - projekt graficzny i schemat wdrożenia, które sprawią, że Twój sklep będzie mógł w pełni spełnić oczekiwania Twoich Klientów i Klientek i przynieść Ci wysokie zyski w możliwie najkrótszym czasie.

Oferujemy kompleksową obsługę począwszy od zaprojektowania grafiki i przygotowania schematu sklepu w oparciu o jeden z popularnych CMS (PrestaShop, WooCommerce, Shopper), poprzez wdrożenie najpopularniejszych systemów płatności na stronie (Przelewy24, PayPal, DotPay, PayU, etc.), integrację z pocztą i firmami kurierskimi (InPost, UPS, DPD, GLS, DHL, etc.), systemami analitycznymi (Google Analytics, etc.), systemami magazynowymi oraz księgowymi (Subiekt GT, Comarch Optima, etc.), porównywarkami cen (Ceneo, Skąpiec, etc.), systemami sprzedaży aukcyjnej (Allegro, Amazon, Ebay, etc.), aż po social media (Facebook, YouTube, Twitter, Instagram, etc.) i pozycjonowanie SEO, SEM.

Zasady współpracy

Współpracę rozpoczynamy od wstępnego omówienia projektu, ustalenia Twoich celów i priorytetów oraz analizy rynku i konkurencji, ustalamy funkcjonalności sklepu, które Cię interesują, zasady nawigacji na stronie sklepu, ścieżkę zakupową, filtry wyszukań i ustalamy harmonogram wdrożenia.

Następnie przygotowujemy wstępny projekt graficzny Twojego sklepu oraz wireframe (co i gdzie znajdzie się na stronie sklepu oraz jak będzie wyglądała funkcjonalność).

Po wstępnej akceptacji tworzymy prototyp sklepu i proponujemy przeprowadzenie testów wewnętrznych i zewnętrznych (atrakcyjność sklepu dla potencjalnych klientów, funkcjonalność sklepu, etc.).

W międzyczasie przygotowujemy teksty ogólne oraz produktowe (możemy je stworzyć samodzielnie, wykorzystać już gotowe teksty lub przygotować teksty wspólnie).

Kiedy gotowe będą już teksty, funkcjonalności oraz grafika i całość zostanie zaakceptowana przez Klienta, następuje wdrożenie podstawowej wersji strony - sklepu i systemów płatności.

Im wcześniej to nastąpi, tym lepiej dla Twojego sklepu, dlatego możemy wdrożyć sklep w wersji podstawowej już z kilkoma pierwszymi produktami i funkcjonalnościami, tak aby można było go zacząć promować.

Wdrożenia dodatkowych funkcjonalności i uzupełnianie produktów dokonywane będą w zgodzie z ustalonym harmonogramem.

Po wdrożeniu sklepu oferujemy wsparcie techniczne przy obsłudze sklepu, możliwość dalszej obsługi sklepu i rozwoju o kolejne funkcjonalności, dodawanie kolejnych produktów.

Zakres działań

Współpracę z Klientem rozpoczynamy od analizy rynku i analizy konkurencji oraz stworzenia strategii wdrażania sklepu internetowego. Podczas współpracy oferujemy szeroki zakres działań dostosowany do Twoich potrzeb.

GRAFIKA

- stworzenie mockupu sklepu w zgodzie z UX i UI (strona główna, strony kategorii, strona produktu - karta produktu, listing produktów, strona zamówienia, strona koszyka, etc.)
- stworzenie pełnego projektu graficznego sklepu (projekt dostosowany do urządzeń mobilnych - responsywny)
- stworzenie logotypu sklepu
- stworzenie systemu identyfikacji wizualnej sklepu

WDROŻENIE

- stworzenie prototypu sklepu w oparciu o jeden z popularnych CMS (PrestaShop, WooCommerce, Shopper) oraz HTML5, PHP, CSS3, jQuery
- umieszczenie wyszukiwarki produktów na stronie z możliwością wprowadzania filtrów wyszukań
- dodanie mapy dojazdu do sklepu

PŁATNOŚCI

- wdrożenie systemu płatności (Przelewy24, PayPal, DotPay, PayU, etc.)

PRODUKTY

- wprowadzanie produktów na stronę
- stworzenie różnych wersji językowych strony i opisów produktów

PANEL ADMINISTRATORA

- możliwość edycji treści, wprowadzanych produktów
- możliwość dodawania grafiki i wideo
- obsługa zamówień
- możliwość dodawania administratorów, nadawania uprawnień

PANEL KLIENTA

- historia zamówień
- edycja danych
- zakupy z rejestracją i bez rejestracji

INTEGRACJE

- integracja z pocztą i firmami kurierskimi (InPost, UPS, DPD, GLS, DHL, etc.),
- integracja z systemami analitycznymi (Google Analytics, etc.),
- integracja z systemami magazynowymi oraz księgowymi (Subiekt GT, Comarch Optima, etc.),
- integracja z porównywarkami cen (Ceneo, Skąpiec, etc.),
- integracja z systemami sprzedaży aukcyjnej (Allegro, Amazon, Ebay, etc.),
- integracja z social media (Facebook, YouTube, Twitter, Instagram, etc.)

POZYCJONOWANIE

- optymalizacja prędkości wczytywania strony
- audyt SEO poszczególnych stron sklepu
- pozycjonowanie SEO, SEM całego sklepu lub poszczególnych produktów

INTEGRACJE

- dostosowanie sklepu do wymogów GIODO (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych)
- informacja o Cookies na stronie sklepu
- regulamin sklepu
- wprowadzenie zabezpieczeń dla dokonywanych transakcji
- wprowadzenie zabezpieczeń dla logowania (certyfikaty)

DODATKI KLASYCZNE

- blog sklepu
- możliwość wprowadzania kodów rabatowych
- możliwość dokonywania zakupów hurtowych
- newsletter

Certyfikowana agencja ze specjalistami od frontendu, backendu, grafiki, SEO, SEM

Profesjonalne sklepy www to z jednej strony sklepy atrakcyjne wizualnie, z drugiej funkcjonalne dla klienta, z trzeciej dostosowane do potrzeb SEO. W agencji Brandbay.pl mamy zarówno specjalistów od projektowania stron internetowych (frontend, backend), specjalistów od grafiki jak i specjalistów od pozycjonowania (SEO, SEM), dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć sklep zarówno atrakcyjny graficznie, jak i funkcjonalny oraz przyjazny wyszukiwarkom.

Ponieważ jednym z podstawowych elementów sklepu internetowego jest system CMS, a na rynku znajdują się różne systemy dostosowane do różnych rodzajów sklepów, w naszym zespole są zarówno specjaliści od WooCommerce, jak i PrestaShop czy Shoppera, którzy stworzą odpowiedni dla Ciebie sklep i pomogą Ci nauczyć się jego obsługi.

Możemy się także pochwalić statusem Partnera Google (Google Partners), co oznacza posiadanie aktualnych certyfikatów Google potwierdzających nasze kompetencje z zakresu reklamy w internecie, dzięki czemu możemy Ci pomóc rozwijać Twój sklep, stworzyć opisy produktów, które będą przyjazne wyszukiwarkom i zapewniały szansę na znalezienie się na wysokich pozycjach wyszukiwania.

Zobacz przykładowe realizacje sklepów www stworzone przez naszych specjalistów:
https://brandbay.pl/portfolio/www/domato https://brandbay.pl/portfolio/www/bsg-parts https://brandbay.pl/portfolio/www/joanna-lyson-design https://brandbay.pl/portfolio/www/nero-design https://brandbay.pl/portfolio/www/polano

Audyt sklepu internetowego

Jeżeli prowadzisz już sklepy internetowe Kraków, Warszawa, etc., ale nie przynoszą one oczekiwanych zysków, możemy przeprowadzić audyt działalności Twoich sklepów ze względu na ich wygląd, funkcjonalność, bezpieczeństwo, etc.

Po przeprowadzonym audycie przedstawimy Ci wnioski z niego wynikające wraz z sugerowanymi zmianami, które mogą zwiększyć dochodowość Twojego sklepu www, np. zmiana wyglądu, dostosowanie do wyszukiwarek, dodanie różnych rodzajów płatności, zmiana treści opisów produktów, udoskonalenie systemu zamówień, zmiana przepływu strony, etc.

Możemy też dokonać udoskonalenia Twojego sklepu w oparciu o przeprowadzony audyt.

Sklepy internetowe, które sprzedają

W pełni wykorzystujemy możliwości narzędzi rynkowych, które zapewniają Ci łatwość obsługi sklepu i zwiększają jego możliwości i widoczność w sieci:

- korzystamy z najpopularniejszych systemów CMS ułatwiając Ci dalszą samodzielną obsługę sklepu i zapewniając niskie koszty tej obsługi,

- integrujemy Twój sklep z narzędziami ułatwiającymi Klientom dokonywanie u Ciebie zakupów (różne metody płatności, różne firmy kurierskie, etc.)

- integrujemy Twój sklep z narzędziami zwiększającymi Twoją widoczność w sieci (porównywarki cen, systemy sprzedaży aukcyjnej)

- dodajemy narzędzia wykorzystujące sztuczną inteligencję dla usprawnienia kontaktu z klientem (chatboty), zwiększające sprzedaż (systemy rekomendacyjne do cross-sellingu i up-sellingu) i obsługę magazynu (sztuczna inteligencja monitorująca poziom sprzedaży, zapotrzebowania na produkt i zasoby magazynu)

co zyskujesz?

Tworząc profesjonalny sklep internetowy:

  • zapewniasz swoim Klientom łatwą obsługę sklepu i wygodę dokonywania zakupów
  • zwiększasz swoje szanse na wzrost zysków Twojej firmy
  • zwiększasz możliwość dotarcia do szerokiej grupy potencjalnych Klientów
  • możesz obniżyć koszty prowadzenia działalności (w porównaniu do sklepu stacjonarnego)
  • zyskujesz szansę na ekspansję na międzynarodowe rynki w krótkim czasie i przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansowym

Klienci

Marki z naszej zatoki

Zobacz dla jakich marek mamy przyjemność pracować.

Klienci agencji reklamowej Brandbay