płyń dalej

e-commerce

Tworzenie stron firmowych

Nasze strony internetowe łączą w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością i użytecznością.

Strony firmowe

Potrzebujesz nowej strony internetowej lub odświeżenia istniejącej? Chcesz aby Twoja strona korporacyjna w pełni odzwierciedlała wysoką jakość Twoich usług, produktów i przekonywała klientów biznesowych do skorzystania z oferty Twojej firmy? A może potrzebna Ci nowa strona firmowa dla rozwoju Twojej działalności - wprowadzenia Twojego lokalnego biznesu on-line? Możemy stworzyć dla Twojej firmy atrakcyjne, intuicyjne w użytkowaniu i responsywne strony internetowe, wyposażone we wszelkie niezbędne funkcjonalności i ze świetnym designem. Zadbamy też o to, aby strony te były dla Ciebie łatwe w obsłudze dzięki odpowiedniemu systemowi zarządzania treścią (CMS), np. WordPress.

Skontaktuj się z nami

i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. (...)

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Agencja reklamowa Brandbay.pl z siedzibą w Krakowie 30-418, ul. Zakopiańska 9. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Brandbay.pl oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Brandbay.pl poprzez:
Zobacz więcej

Tworzenie stron internetowych

Projektowanie stron internetowych musi opierać się na zrozumieniu potrzeb Klienta, uwzględniać działania konkurencji i możliwości jakie dają nowe technologie. Strony internetowe, które proponujemy naszym Klientom zawsze tworzymy z myślą o odbiorcach końcowych, użytkownikach, którzy są lub mogą zostać Twoimi Klientami.

Ponieważ coraz ważniejszy jest dziś rynek mobile, responsive web design (rwd) i czas wczytywania serwisu, dbamy o to aby Twoja strona była w pełni dostosowana do różnych urządzeń (smartfony, tablety, laptopy czy desktopy). Dbamy o to, aby nasze strony zawsze wczytywały się szybko, estetycznie i zgodnie z założeniami.

Ponieważ, zgodnie z zasadami psychologii biznesu, tworzenie stron www to balansowanie pomiędzy tym co znane i lubiane, a nowe i wzbudzające zainteresowanie, pomagamy naszym Klientom wychodzić o krok przed konkurencję, oferując klasyczne portale uzupełnione o nowoczesne funkcjonalności. Możemy dodać do Twojej strony automatycznego chatbota wyposażonego w sztuczną inteligencję, z bazą informacji o Twoich produktach, który z chęcią odpowie na wszelkie pytania Twoich Klientów zgodnie z ustalonym scenariuszem lub okienko dialogowe, dzięki któremu Twoi konsultanci będą mogli kontaktować się z Klientami.

płacisz za efekty

Strony firmowe nastawione na efekt

Projektujemy strony, które potrafią przekonać odwiedzających, że trafili na stronę firmy najlepszej w swojej branży.

Raport z Google Ads wraz z kolorowymi wykresami dodatkowymi, klawiaturą, myszką komputerową, smartfonem i kalkulatorem

Skuteczne strony firmowe

Strony, które proponujemy mogą zostać stworzone w całości w językach HTML i PHP (zapewniamy poprawność i przejrzystość kodu) lub w oparciu o system zarządzania treścią (np. WordPress).

Dzięki systemowi CMS łatwiejsze jest samodzielne dokonywanie zmian na stronie (np. aktualizacja treści, aktualizacja danych z pola 'kontakt', etc.) i dodawanie nowych funkcjonalności bez konieczności znajomości języków HTML, PHP czy obsługi baz danych.

Skuteczne strony firmowe, które proponujemy muszą sprawdzać się w trzech zadaniach bez względu na urządzenie, z którego korzystają Twoi Klienci:

(1) być łatwe do znalezienia w sieci (SEO) - strona firmowa przyjazna wyszukiwarce,

(2) przykuć uwagę odwiedzających przez pierwsze 3 sekundy, aby zdecydowali się zostać na stronie na dłużej (grafika, wystrój strony, treść landing page) - landing page przyjazny użytkownikom i urządzeniom mobilnym,

(3) przekonać do skorzystania z oferty Twojej firmy, nawiązania kontaktu (łatwość obsługi, wartościowe treści, dobre CTA) - strona internetowa przyjazna użytkownikom i urządzeniom mobilnym.

Jesteśmy w stanie pomóc Ci przygotować takie strony firmowe, które będą sprawdzały się w tych trzech zadaniach.

Ponieważ bardzo ważne jest także dokonywanie analiz wykorzystania strony przez użytkowników, możemy zainstalować narzędzia do analizy odwiedzin (np. Google Analytics).

Zasady współpracy

Tworzenie strony www i współpracę z Klientem zawsze rozpoczynamy od analizy potrzeb Klienta i ustalenia celu dla tworzonej strony. Następnie dokonujemy analizy rynku i analizy bezpośredniej konkurencji Klienta (stron podobnych firm).

Przed rozpoczęciem pracy nad stroną prosimy Klienta o oczekiwaną strukturę strony, teksty, które mają się na stronie pojawić oraz rozdzielczości i urządzenia, na jakich Klientowi zależy. Dzięki temu jesteśmy w stanie ustalić ilość widoków do przygotowania przez grafika.

Prosimy także, jeśli to możliwe o przedstawienie nam Waszej Księgi identyfikacji wizualnej (księga z opisem zasad prezentacji wizualnej firmy, logo, etc.). Dzięki temu możemy zadbać o to aby Twoja strona była spójna z Twoją Identyfikacją wizualną. Jeżeli nie posiadacie takiej księgi, możemy ją także przygotować.

Po uzyskaniu wszelkich potrzebnych danych, kontynuujemy realizację projektu - projektowanie stron internetowych.

Po stworzeniu wstępnych projektów prezentujemy Klientowi dwie wersje tych projektów, z których Klient wybiera tą, która bardziej mu odpowiada. Na tym etapie Klienci mogą też zgłaszać poprawki do projektu, które zostaną wprowadzone przed stworzeniem ostatecznej wersji strony.

Po stworzeniu Twojej strony firmowej i jej akceptacji, kontynuujemy proces współpracy i w ramach dalszych działań proponujemy skorzystanie z naszych dodatkowych usług. Możemy dodać nowe funkcjonalności do strony, zadbać o umieszczenie Twojej witryny na serwerze, zabezpieczenie certyfikatem SSL, instalację odpowiednich wtyczek WordPress pomocnych w działaniach SEO, samodzielnym publikowaniu grafiki, zgłoszenie do zindeksowania przez wyszukiwarkę Google, reklamę adwords, marketing w mediach społecznościowych, tworzenie kolejnych aplikacji uatrakcyjniających stronę, etc.

Zakres działań

Nasza oferta obejmuje przygotowanie dla Twojej strony wizerunkowej, landing page, stron produktowych.

PROJEKT STRONY

- wybór / wykonanie zdjęć (zespół, lokal, produkty, etc.)
- projekt graficzny - grafika dopasowana do stron responsywnych
- responsywna struktura strony
- projekt zgodny z zasadami UX i UI
- stworzenie menu głównego i dodatkowych
- projekt w html / php / javascript / css3 / jQuery
- dostosowanie do CMS

INSTALACJA WTYCZEK CMS WORDPRESS:

- pozycjonowanie
- narzędzia analityczne
- formularz kontaktowy z opcją przesyłania informacji i plików na wskazany email
- galeria
- prezentacja informacji o zgodzie na korzystanie z ciasteczek i ewentualną zgodę dotyczącą przetwarzania danych osobowych - spełniające wymogi RODO
- bezpieczeństwo i dwuskładnikowa autoryzacja
- usprawnianie szybkości wczytywania strony
- tworzenia backupu
- monitorowanie niedziałających linków

PANEL ADMINISTRATORA

- możliwość edycji treści
- możliwość dodawania grafiki i wideo
- możliwość dodawania administratorów, nadawania uprawnień

POZYCJONOWANIE

- optymalizacja prędkości wczytywania strony
- pozycjonowanie SEO poszczególnych podstron

BEZPIECZEŃSTWO

- Instalacja certyfikatu SSL

tworzenie stron internetowych jest naszą pasją

Profesjonalne i całościowe podejście naszych specjalistów

Projektowanie stron www to jedna ze specjalizacji naszej agencji reklamowej. W firmie Brandbay.pl oprócz projektowania stron internetowych, specjalizujemy się także w działaniach związanych z SEO (optymalizacja stron internetowych). W przeciągu ostatnich kilku lat pomogliśmy dziesiątkom firm przejść do nowej ery w internecie - ery stron responsywnych i 'mobile first'. Naszym klientom oferujemy zawsze najlepsze rozwiązania.

W naszym zespole za tworzenie stron www odpowiadają specjaliści od grafiki, projektowania stron w html, php, wykorzystania najpopularniejszych systemów do zarządzania treścią cms (WordPress). Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i możliwościami jakie oferują nowoczesne technologie, takie jak sztuczna inteligencja, chatboty, czy asystenci głosowi zintegrowani ze stroną, dlatego jesteśmy w stanie zaprojektować dla Ciebie wymarzoną i profesjonalną stronę, która przekona Twoich Klientów, że warto skorzystać z Twojej oferty.

Audyt strony internetowej

Jeżeli posiadacie już Państwo stronę firmową, ale efekty jej posiadania nie są dla Państwa zadowalające, nasze usługi obejmują audyt strony internetowej. Audytu tego dokonujemy pod kątem zarówno użyteczności, łatwości użytkowania dla Państwa Klientów, jak i dostosowania do wyszukiwarek i optymalizacji pod kątem wyszukiwania zarówno na urządzaniach stacjonarnych jak i mobilnych (tego typu urządzenia często nie były wspierane przez starsze strony).

co zyskujesz?

Tworząc profesjonalny sklep internetowy:

  • masz pewność, że klienci od pierwszego zetknięcia z Twoją firmą stykają się z najwyższej jakości produktem, usługą
  • zyskujesz szansę na znalezienie się wyżej w wynikach wyszukiwania i dotarcia do większej liczby potencjalnych klientów
  • otwierasz sobie drogę do rozwoju na nowych rynkach (ponadlokalnego, międzynarodowego)

Klienci

Marki z naszej zatoki

Zobacz dla jakich marek mamy przyjemność pracować.

Klienci agencji reklamowej Brandbay