płyń dalej

Content

dobre treści

Agencja content marketingowa

Oferujemy profesjonalne wsparcie w prowadzeniu content marketingu, tworzymy angażujące treści dopasowane do grupy docelowej.

Content marketing

Czy można jeszcze więcej napisać o Twojej firmie? Na pewno. Można to zrobić też tak, aby przyciągnąć na Twoją stronę nowych potencjalnych Klientów oraz zdobyć kolejne dobre opinie i recenzje Twoich produktów. Współpracując z nami osiągniesz sukces.

Skontaktuj się z nami

i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. (...)

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Agencja reklamowa Brandbay.pl z siedzibą w Krakowie 30-418, ul. Zakopiańska 9. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Brandbay.pl oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Brandbay.pl poprzez:
Zobacz więcej

Angażująca treść

Prowadzenie działań content marketingowych

Potrzebujesz angażujących treści dla swojej strony internetowej, sklepu internetowego, na portale społecznościowe (Facebook, Instagram, Twitter), na fachowe blogi? Chcesz aby content Twojej strony zapewniał jej wysokie miejsca w wynikach wyszukiwania? Chcesz, aby ludzie reagowali na Twoje wpisy na Facebooku, retweetowali Twoje wypowiedzi, doceniali nie tylko Twoje zdjęcia, ale także ich opisy na Instagramie? A może potrzebujesz opisów swoich produktów do sklepu internetowego? Możemy stworzyć dla Twojej firmy angażujące treści dopasowane do wybranej przez Ciebie grupy docelowej.

Skontaktuj się z nami i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!
płacisz za wyniki

Kampanie nastawione na efekt

Content Cię wypromuje

Raport z content marketing wraz z kolorowymi wykresami dodatkowymi

Profesjonalny content (tekst, grafika, wideo)

Jako agencja reklamowa specjalizujemy się we wszelkich działaniach opartych na digital marketingu, dlatego bardzo dobrze wiemy jak ważny jest w tych działaniach content. Naszym Klientom oferujemy tworzenie wartościowych i unikatowych treści na strony internetowe; opisów i recenzji produktów oraz usług; pisanie artykułów eksperckich, sponsorowanych, na blogi firmowe; postów na Facebooka; sloganów reklamowych; treści maili reklamowych; e-booków, poradników; scenariuszy filmów na YouTube (instruktażowe, informacyjne, etc.).
Treści, które dla Ciebie stworzymy będą opracowane z uwzględnieniem potrzeb i zainteresowań Twoich Klientów oraz z uwzględnieniem zasad SEO, zapewniających wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania na konkretne frazy kluczowe.
Oprócz pisanego contentu oferujemy także wartościowy content graficzny w postaci infografik, wizualizacji oraz materiałów wideo.

content jest królem

Wartościowy content

'Content jest królem' to powiedzenie, które jest i będzie aktualne przez najbliższe lata. Wartościowa treść jest kluczem do zdobycia nowych fanów, klientów, zainteresowania mediów.
Nasza agencja reklamowa może Ci pomóc przeprowadzić kampanię marketingową w różny sposób. Prowadzenie kampanii marketingowych z wykorzystaniem bardzo dobrego contentu jest według naszej agencji jednym z najatrakcyjniejszych i najskuteczniejszych, buduje bowiem trwałe relacje z klientami, którzy wracają na stronę lub fanpage po więcej interesujących treści. Content marketing zwiększa konwersję - sprawia, że potencjalni Klienci częściej decydują się na zakup produktu czy usługi, zapisują się na newslettera, etc.
Wartościowy content sprawia, że strona znajduje się coraz wyżej w wynikach wyszukiwania, że ludzie chętniej udostępniają sobie danego posta na Facebooku, retweetują wypowiedź na Twitterze, etc.
W naszej agencji prowadzimy kampanie marketingowe tworząc wartościowe treści dla klientów z przeróżnych branż współpracując z copywriterami specjalizującymi się w danych branżach.
Tworzymy content dopasowany do medium i odbiorcy. Możemy stworzyć dla Ciebie teksty na blogi firmowe, wpisy na Facebooka, tweety na Twittera, opisy produktów i usług, etc.

Content marketing - ZAKRES DZIAłAń

Współpracę z Klientem rozpoczynamy od analizy rynku i analizy konkurencji oraz stworzenia strategii content marketingowej. Wszelkie teksty, które tworzymy są unikatowe, z zachowaniem zasad SEO i UX, dostosowane do odbiorców, w przystępnej formie. Podczas współpracy prowadzimy działania dostosowane do Twoich potrzeb i w wybranym przez Ciebie języku (polski, angielski, niemiecki, rosyjski).

ARTYKUłY EKSPERCKIE / SPONSOROWANE / NA BLOGA FIRMOWEGO

- analiza artykułów konkurencji
- ustalenie tematu (aktualny, popularny, odpowiadający na potrzeby Klienta)
- ustalenie podstawowych słów kluczowych do artykułu
- ustalenie pomocniczych słów atrakcyjnych dla potencjalnych odbiorców
- stworzenie artykułu
- naniesienie poprawek

OPISY I RECENZJE PRODUKTóW

- zapoznanie się z produktem (osobiste lub online)
- analiza opisów / recenzji konkurencyjnych produktów
- dobór odpowiedniego słownictwa i długości opisów / recenzji
- stworzenie opisów / recenzji

SLOGANY REKLAMOWE

- analiza sloganów konkurencji
- analiza grupy odbiorców
- ustalenie cech, którymi powinien charakteryzować się slogan
- stworzenie projektów sloganów

WPISY NA PLATFORMY SPOłECZNOśCIOWE

- analiza dotychczasowej obecności firmy na platformach społecznościowych
- analiza obecności konkurencji w social media
- wybór tematów do publikacji postów
- dobór słownictwa, hashtagów, firm / osób do wzmiankowania
- stworzenie wpisów na Facebooka, Instagrama, Twittera
- ustalenie długości postów

MAILE REKLAMOWE

- ustalenie grupy docelowej / grup docelowych
- ustalenie słów kluczowych i pomocniczych
- stworzenie 'wezwania do działania' (call to action)
- stworzenie szablonu maila / maili

E-BOOKI, PORADNIKI, RAPORTY TEMATYCZNE

- ustalenie tematu głównego i tematów szczegółowych
- przeprowadzenie kwerendy i odpowiednich analiz
- dobór słownictwa i stylu odpowiadającego grupie docelowej
- stworzenie i redakcja tekstu
- naniesienie ewentualnych poprawek

SCENARIUSZE DO FILMóW NA YOUTUBE

- scenariusze do filmów reklamowych
- scenariusze do filmów instruktażowych
- scenariusze do filmów informacyjnych

Przedstawiaj ważne treści w atrakcyjnej formie

Współpracę w zakresie content marketingu rozpoczynamy od ustalenia celów i strategii ich realizacji. Następnie dokonujemy analizy rynku i konkurencji oraz dotychczasowych działań marketingowych realizowanych przez Twoją firmę. W oparciu o te analizy rozpoczynamy działania content marketingowe dopasowane do wybranej grupy docelowej oraz wykorzystywane medium (strona www, platforma społecznościowa, etc.).
Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami w kwestii content marketingu, skontaktuj się z nami. Chętnie dowiemy się czego potrzebujesz oraz stworzymy dla Ciebie treści, które trafią do Twoich fanów, Klientów, Kontrahentów i przekonają ich do współpracy, zakupu, skorzystania z Twoich usług.
Oferujemy kompleksową usługę, która obejmuje stworzenie contentu dopasowanego do potrzeb odbiorców jak i wyszukiwarek (SEO). Wykorzystujemy narzędzia analityczne, które dają wytyczne co do liczby i treści konkretnych słów kluczowych przydatnych w tekstach pisanych na dany temat.

prowadzenie conent marketing tresci

Zaangażuj ludzi dzięki temu co masz do powiedzenia

Content, który angażuje

Tworzymy treści, które angażują Twoich aktualnych i potencjalnych Klientów oraz mobilizują do działania (udostępnianie, lubienie, dokonanie zakupu).

#kampanie

w wyszukiwarce

Wykorzystujemy potencjał sieci wyszukiwania i docieramy do Klientów, którzy szukają twojej usługi w czasie rzeczywistym

#kampanie banerowe

Budujemy precyzyjnie targetowane kampanie w sieci GDN oraz przypominamy Klientom o twojej firmie za pomocą remarketingu.

#kampanie

wideo

Dzięki kampaniom wideo zyskasz przewagę nad swoją konkurencją.

#kampanie


produktowe

Tworzymy skuteczne reklamy Google Shopping, prezentując Klientom produkty z twojego sklepu internetowegoContent marketing jest naszą pasją

Specjalizujemy się w content marketingu

Profesjonalny content marketing wymaga zarówno rozumienia potrzeb użytkowników, emocji, które nimi kierują, jak i rozumienia zasad działania Internetu, wyszukiwarek, SEO. Nasza agencja reklamowa to zarówno specjaliści SEO, jak i profesjonalni copywriterzy.
Nasza agencja Brandbay.pl posiada status Partnera Google świadczący o naszych wysokich kompetencjach z zakresu tworzenia treści przyjaznych wyszukiwarkom i reklam w internecie.
Pracujący dla nas copywriterzy mają wykształcenie socjologiczne, psychologiczne, techniczne, artystyczne, które zapewnia, że tworzone przez nich treści są interesujące i atrakcyjne dla użytkowników.
I w końcu, w naszym gronie pracują osoby wykształcone w zakresie marketingu, które są w stanie wykorzystać wiedzę i umiejętności reszty zespołu dla stworzenia bardzo dobrych kampanii opartych na content marketingu.

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Odnieś sukces dzięki content marketingowi

Dzięki profesjonalnemu content marketingowi:

  • zwiększysz widoczność firmy/marki/usługi/ produktu w naturalnych wynikach wyszukiwania i ruch na swojej stronie
  • zwiększysz rozpoznawalność swojej marki
  • zyskasz wizerunek eksperta i zbudujesz zaufanie do swojej marki
  • zmobilizujesz potencjalnych Klientów do dokonania zakupów

Klienci

Marki z naszej zatoki

Zobacz dla jakich marek mamy przyjemność pracować.

Klienci agencji reklamowej Brandbay