płyń dalej

kampanie

kampanie reklamowe

Reklama w Social Media

Tworzymy skuteczne kampanie wizerunkowe i sprzedażowe.

Kampania linków
sponsorowanych

Chcesz zwiększyć zasięgi, zdobyć więcej fanów i zwiększyć sprzedaż z kanałów social media? Skonigurujemy i przeprowadzimy dla Ciebie skuteczne kampanie na Facebooku Ads, Linkedinie czy Twiterze. Wspólnie określimy cele reklamowe i zarekomendujemy narzędzia, które pozwolą je osiągnąć.

Skontaktuj się z nami

i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. (...)

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Agencja reklamowa Brandbay.pl z siedzibą w Krakowie 30-418, ul. Zakopiańska 9. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Brandbay.pl oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Brandbay.pl poprzez:
Zobacz więcej

Buduj swoją rozpoznawalność

Kampanie w social mediach

Jako agencja Facebook Ads specjalizująca się w digital marketingu promujemy swoich Klientów zarówno dbając o ich strony www jak i ich działania marketingowe w social media prowadząc kampanie reklamowe uruchamiane na platformach społecznościowych. Nasze działania marketingowe w social media koncentrują się na najpopularniejszych platformach, takich jak Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn. Klientom oferujemy analizę sytuacji, analizę kampanii prowadzonych przez konkurencję, analizę grup docelowych, prowadzenie social media i prowadzenie reklam, w tym zaprojektowanie kampanii z wykorzystaniem najnowszych możliwości oferowanych przez te portale społecznościowe, prowadzenie kampanii i przygotowanie raportu podsumowującego kampanię.
Agencja jest oficjalnym Partnerem Facebooka

płacisz za wyniki

Kampanie social media nastawione na efekt

Profesjonalnie, efektywnie i efektownie z agencją Facebook Ads

Raport z social mediów kolorowymi wykresami dodatkowymi, klawiaturą, myszką komputerową, smartfonem i kalkulatorem

Skuteczne kampanie reklamowe w social mediach z Agencją Facebook Ads

Planujesz nową kampanię reklamową w social mediach? Chcesz zyskać nowych klientów lub wzmocnić swój wizerunek w Internecie i potrzebujesz pomocy w ogarnięciu wszelkich detali z tym związanych (stworzenie i wybór odpowiednich grafik, treści, wybór grupy docelowej, ustalenie terminów publikacji reklam, pełnego wykorzystania budżetu, etc.)? Możemy stworzyć dla Twojej firmy kampanie reklamowe dla jednej lub kilku platform społecznościowych (Facebook, LinkedIn, Twitter) dbając o nie zarówno na metapoziomie (cele i strategia), jak i na poziomie szczegółów, konkretnych działań związanych z kampanią social media.

Skontaktuj się z nami i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Działaj precyzyjnie i efektywnie

Kampanie w social mediach skrojone na miarę przez Agencję Facebook Ads

Media społecznościowe z roku na rok oferują coraz większe możliwości komunikacji z potencjalnymi klientami. Praktycznie każda platforma społecznościowa oferuje możliwość stworzenia własnej kampanii reklamowej oraz różne inne usługi social media, które sprawiają, że social media marketing może być coraz bardziej efektywny. Każda platforma ma także swoją własną specyfikę, z którą trzeba się zmierzyć by stworzyć naprawdę skuteczną kampanię social media. Różnice pomiędzy tym jak powinna wyglądać najlepsza reklama w social media, dotyczą zarówno aspektów technicznych (liczba znaków do dyspozycji, najlepsze wymiary grafiki, możliwości publikacji wideo, postów karuzelowych, etc.), jak i - przede wszystkim - ludzkich. Osoby korzystające bowiem z różnych portali społecznościowych inaczej reagują na prezentowane komunikaty, do czego innego są przyzwyczajone, inne treści do nich trafiają. Inaczej będzie więc wyglądała reklama w mediach społecznościowych czy cała kampania Facebooka Ads projektowana na Facebooka, Instagrama, Twittera czy LinkedIna.

Nasza agencja Facebook Ads oferuje Państwu kampanie skrojone na miarę. Obsługa social media oferowana przez naszą agencję obejmuje różne media społecznościowe, a reklama w social media dostosowana jest do Państwa potrzeb. Prowadzimy kampanie dostosowane do konkretnych grup odbiorców reklamy korzystających z konkretnego medium, portalu społecznościowego. Możemy zapewnić Państwu spójność pomiędzy kampaniami stworzonymi dla różnych portali, a jednocześnie specyfikę dla każdego kanału i grupy odbiorców reklamy.

Kampanie social media od podstaw do szczytów - Zakres działań

Współpracę z Klientem rozpoczynamy od analizy rynku i analizy konkurencji oraz stworzenia strategii działania. Analizujemy zarówno media społecznościowe jak i strony internetowe oraz różne formy reklamy dotychczas stosowane przez Twoją firmę. Podczas współpracy oferujemy szeroki zakres działań z zakresu social media marketing dostosowany do Twoich potrzeb, a finalizujemy współpracę przedstawiając Ci raport dotyczący tego jak zadziałała konkretna reklama w social media oraz efektów uzyskanych w danej kampanii.

Kampanie od podstaw do szczytów - Zakres działań

Współpracę z Klientem rozpoczynamy od analizy rynku i analizy konkurencji oraz stworzenia strategii działania. Podczas współpracy oferujemy szeroki zakres działań dostosowany do Twoich potrzeb, a finalizujemy współpracę przedstawiając Ci raport dotyczący efektów uzyskanych w danej kampanii.

STWORZENIE KONTA NA PORTALU SPOłECZNOśCIOWYM

- stworzenie konta na Facebooku
- stworzenie konta reklamowego Facebook Ads
- stworzenie konta na LinkedIn
- stworzenie konta na Twitterze
- nadanie dostępów do kont

ANALIZA KAMPANII KONKURENCJI

- stworzenie zestawienia kampanii bliższej i dalszej konkurencji
- oszacowanie kosztów i efektów kampanii konkurencyjnych (zasięgi, liczba wyświetleń, liczba użycia hashtagów z kampanii, etc.)
- określenie największych atutów i braków kampanii konkurencji do wzięcia pod uwagę przy tworzeniu własnej kampanii Klienta

STWORZENIE REKLAM

- kampania z użyciem filmów / animacji promocyjnych
- stworzenie scenariusza filmu, zrealizowanie filmu
- kampania z użyciem zdjęć produktów
- profesjonalna sesja zdjęciowa, wybór najlepszych zdjęć pod kątem platformy i grupy docelowej
- stworzenie profesjonalnych opisów do zdjęć dostosowanych do platformy społecznościowej

OPTYMALIZACJA KAMPANII REKLAMOWEJ

- optymalizacja wyniku jakości
- optymalizacja kosztu i współczynnika konwersji
- optymalizacja stawki za kliknięcie
- optymalizacja współczynnika klikalności

PROWADZENIE KAMPANII FACEBOOK ADS Z WYKORZYSTANIEM WSPółPRACY Z INFLUENCERAMI

- analiza pozycji influencerów
- wybór influencerów do kampanii
- stworzenie postów z uwzględnieniem specyfiki influencerów
- analiza efektów działań związanych z influencerami

PROWADZENIE TESTóW

- testy A/B treści reklam
- testy A/B grafik reklamowych
- testy A/B scenariuszy filmów reklamowych
- testy metod kierowania
- testy strategii ustalania stawek

PROWADZENIE ANALITYKI KAMPANII

- analiza trendów
- analiza konwersji
- analiza danych demograficznych

Raportowanie

- raport z ruchu na stronie
- raport z konwersji
- raport z połączeń telefonicznych
- raport ze skuteczności reklamowej
- raport z realizacji celów

Profesjonalna kampania reklamowa

Współpraca z naszą agencją Facebook Ads w zakresie tworzenia kampanii reklamowej rozpoczynamy od ustalenia celów kampanii oraz jej strategii. Dokonujemy analizy rynku i analizy konkurencji. Ustalamy konkretne sposoby działania podczas kampanii i prowadzimy kampanię włącznie z podsumowaniem jej efektów.

Tworzona przez nas reklama w social media powstaje w zależności od wybranego medium społecznościowego (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn). Tworzymy najbardziej dostosowane do tego medium treści i grafikę lub wideo (w zależności od ustaleń z Klientem). Kampania social media może obejmować tworzenie Instastories, wybór najlepszych hashtagów do promocji, współpracę z influencerami, Każda kampania może być na bieżąco monitorowana przez zleceniodawcę.

Jeżeli jesteś zainteresowany kampanią reklamową w mediach społecznościowych, skontaktuj się z nami. Chętnie dowiemy się czym się zajmujesz i jakie cele chciałbyś osiągnąć dzięki kampanii oraz przygotujemy dla Ciebie ofertę skrojoną do Twoich potrzeb i zainteresowań Twoich Klientów.

W ramach oferty możemy zaproponować Ci różne usługi social media, które obejmują takie działania jak: reklama w mediach społecznościowych, kompleksowa obsługa social media, etc.

kampania Facebook, Twitter, Linkedin

Jesteś wyjątkowy, wyraź to w wyjątkowy sposób

Nietuzinkowe kampanie reklamowe Facebook Ads

Prowadzimy kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, które zapadają ludziom w pamięć.

#kampanie

w wyszukiwarce

Wykorzystujemy potencjał sieci wyszukiwania i docieramy do Klientów, którzy szukają twojej usługi w czasie rzeczywistym

#kampanie banerowe

Budujemy precyzyjnie targetowane kampanie w sieci GDN oraz przypominamy Klientom o twojej firmie za pomocą remarketingu.

#kampanie

wideo

Dzięki kampaniom wideo zyskasz przewagę nad swoją konkurencją.

#kampanie


produktowe

Tworzymy skuteczne reklamy Google Shopping, prezentując Klientom produkty z twojego sklepu internetowegoOdnieś sukces w social mediach z naszymi specjalistami

Agencja reklamowa ze specjalistami social media

W agencji Brandbay.pl pracują specjaliści, praktycy zajmujący się marketingiem internetowym (prowadzenie social media, prowadzenie reklam) z wykształceniem z zakresu socjologii, marketingu, public relations, grafiki, psychologii, ekonomii. Dzięki tak szerokiemu gronu specjalistów od mediów społecznościowych i nie tylko prowadzimy kampanie, które w pełni odpowiadają na potrzeby naszych Klientów.

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Ciesz się efektami

Dzięki kampanii reklamowej w social mediach:

  • zyskasz nowych obserwujących / fanów
  • Twoja firma stanie się bardziej rozpoznawalna
  • zwiększysz możliwości sprzedaży swoich produktów i usług
  • wyróżnisz się od konkurencji
  • wzmocnisz swoją pozycję na rynku

Klienci

Marki z naszej zatoki

Zobacz dla jakich marek mamy przyjemność pracować.

Klienci agencji reklamowej Brandbay