płyń dalej

LinkedIn

Promocja firmy na Linkedinie

PROWADZENIE PROFILU NA LINKEDINIE

Profil firmowy na Linkedinie pomoże Twoim Klientom lepiej poznać Twoją markę oraz otworzy Ci nowe możliwości rekrutacyjne. Z Linkedina korzysta 97% polskich menedżerów, a jego społeczność stale rośnie. Zbuduj wizerunek eksperta oraz godnego zaufania pracodawcy. Potraktuj ten kanał jako dynamiczne narzędzie marketingowe, które pomoże Ci pozyskać Klientów na Twoje produkty i usługi. Rozszerzaj grupę docelową, wchodź w interakcję z odbiorcami i realizuj cele biznesowe.

Linkedin dla firm
Dlaczego Twoja firma powinna być obecna na Linkedinie?

Linkedin stał się jedną z najpopularniejszych sieci społecznościowych dla profesjonalistów, a konto firmowe oferuje szereg możliwości, dzięki czemu możesz nie tylko publikować oferty pracy czy też chwalić się sukcesami Twojego biznesu, ale również pozyskiwać wartościowe leady. Prowadzenie profilu na Linkedinie jest polecane wszystkim firmom, które oferują swoje usługi B2B.
Co możesz zyskać?

 • Budując wizerunek lidera w branży, staniesz się bardziej wiarygodny;
 • Wypromujesz swój biznes wśród swoich potencjalnych Klientów;
 • Dotrzesz do grona osób poważnie traktujących obszar biznesowy;
 • Rozwiniesz swój zespół, pozyskując najlepszych specjalistów.

Budowanie marki na Linkedinie

Linkedin dla firm

Profil na Linkedinie jest dla firm doskonałym narzędziem do rekrutacji, nawiązywania kontaktów B2B, komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej oraz budowania wizerunku pracodawcy. Profile firmowe skupiają dookoła siebie nie tylko pracowników, ale również partnerów i Klientów, dając możliwość nawiązania i budowania relacji biznesowych. System reklamowy Linkedin umożliwia natomiast skuteczną promocję produktów i usług wśród precyzyjnie targetowanej grupie docelowej.

Prowadzenie Linkedin

PROWADZENIE PROFILU LINKEDIN - ZAKRES DZIAłAń

Podejmując współpracę z naszą agencją, możesz liczyć na przygotowanie profesjonalnej strategii na obecność Twojej firmy na Linkedinie. Zadbamy o profesjonalną oprawę Twojego profilu oraz zaplanujemy dla Ciebie skuteczną komunikację biznesową.

W RAMACH DZIAłAń PROWADZONYCH NA LINKEDINIE:

Prowadzenie Linkedin
 • tworzymy profil firmowy na Linkedinie
 • integrujemy profil ze stroną
 • zapewniamy oprawę graficzną profilu
 • wykonujemy sesje zdjęciowe
 • przygotowujemy strategię obecności marki na Linkedinie
 • definiujemy grupę docelową
 • wspólnie ustalamy cele biznesowe
 • regularnie publikujemy wartościowe treści
 • pokazujemy Twoją firmę jako eksperta w branży
 • pomagamy Ci rozwinąć kontakty biznesowe
 • dbamy o pozytywny wizerunek Twojej firmy
 • monitorujemy aktywność wokół Twojej marki
 • prowadzimy działania typu employer branding
  oraz corporate branding
 • prowadzimy kampanie reklamowe Linkedin Ads
 • pomagamy Twojej firmie pozyskać nowych pracowników
 • analizujemy wyniki prowadzonych działań
 • szczegółowo raportujemy swoją pracę

Cennik prowadzenia LinkedIn

Prowadzenie profilu na Linkedinie - cennik

Powierzając prowadzenie profilu na Linkedinie agencji, możesz liczyć na profesjonalną pomoc zarówno w prowadzeniu konta w serwisie, jak i przy tworzeniu kampanii reklamowych. Pomożemy Ci oszacować budżet, biorąc pod uwagę Twoją grupę docelową, KPI oraz założenia kampanii. Skontaktuj się z nami i zapytaj o bezpłatną wycenę dla Twojej firmy.

STRATEGIA DZIAŁAŃ W SERWISIE LINKEDIN

WSTĘPNE OKREŚLENIE CELÓW PROFILU

Prowadzenie LinkedIn może być nastawione na różne cele w dwóch podstawowych obszarach:

 • docieranie do obecnych i potencjalnych klientów oraz
 • docieranie do obecnych i potencjalnych pracowników i współpracowników.


Docieranie do obecnych i potencjalnych klientów

W obszarze docierania do klientek(ów) możemy określić między innymi cele związane z:

- budowaniem wizerunku firmy dbającej o relacje z klientami,

- zwiększaniem sprzedaży poprzez LinkedIn (ile, w jakim czasie, jakich produktów, usług),

- odsyłania na stronę firmy, do sklepu firmowego, etc.


Docieranie do obecnych i potencjalnych pracowników

W obszarze docierania do pracowniczek(ów) możemy okreslić między innymi cele związane z:

- budowaniem wizerunku profesjonalnej firmy zainteresowanej rozwojem zespołu, przyjazną atmosferą w pracy,

- pozyskiwaniem specjalistek(ów), talentów, etc.


Zgodnie z jedną z najpopularniejszych koncepcji efektywnego formułowania celów (SMART), dla większej efektywności Twojego profilu firmowego wspólnie ustalimy jakie konkretne (Specific), mierzalne (Measurable), realistyczne (Achievable), istotne dla rozwoju Twojej firmy (Relevant) cele i w jakim czasie (Time-bound) będziemy realizować.

Dobrze określone cele pozwolą na efektywne i kompleksowe prowadzenie profilu na LinkedIn, monitorowanie efektów i uwzględnianie ich w realizacji planów. Platforma LinkedIn może pomóc Ci powiększyć listę osób zainteresowanych Twoimi produktami/usługami, które zdecydują się skorzystać z Twojego numeru telefonu, wysłać Ci maila, dokonać zakupu, etc.


Wiedza jest kluczem do sukcesu

ANALIZA DOTYCHCZASOWYCH DZIAŁAŃ TWOJEJ FIRMY I KONKURENCJI NA LINKEDIN

Jeżeli Twoja firma posiada już profil firmowy na LinkedIn, na wstępie dokonamy analizy dotychczasowych działań w ramach profilu, efektów tych działań, ich wpływu na wyznaczone cele.

Ponieważ wiele różnorodnych branż dostrzega ogromny potencjał LinkedIn na platformie znajduje się już ponad 58 milionów profili firmowych, oprócz analizy Twojego profilu firmy, przeanalizujemy profile konkurencji z Twojej branży, dzięki czemu lepiej będziemy mogli dostosować konkretne działania do sytuacji, w której Twoja firma funkcjonuje na rynku.


ANALIZA POTENCJALNYCH ODBIORCÓW UDOSTĘPNIANYCH TREŚCI

Posiadanie biznesowego profilu na LinkedIn pozwala na bardzo szeroką i wartościową analizę odbiorców. Aby stworzyć profil firmowy jak najbardziej dostosowany do potrzeb użytkowników możemy przeanalizować gdzie oni pracują, na jakich są stanowiskach, etc.

Serwis LinkedIn to bowiem przede wszystkim doskonałe miejsce dla wielu osób, w którym mogą budować markę osobistą. Ludzie zainteresowani rozwojem, którzy zakładają konta w celu poszukiwania pracy, tworzą bardzo rozbudowany profil osobity, umieszczają na swoich profilach wiele konkretnych informacji, takich jak swoje uprzednie prace, aktualne miejsca zatrudnienia, pozycję, etc. W dzisiejszych czasach taki profil osobisty na LinkedIn jest często dużo atrakcyjniejszy od zwykłego CV dla potencjalnych pracodawców, dlatego użytkownicy LinkedIn starają się dbać, aby ich profile zawierały nie tylko podstawowe dane na temat ich zatrudnienia, ale także dodatkowe dane, które mogą przedstawić ich umiejętności, zainteresowania, etc.

Informacje te możesz wykorzystać by tworzyć własny profil, budować markę pracodawcy dbającego o użytkowników, lepiej dostosować udostępniane treści, styl komunikacji firmy, rozwijać sieci kontaktów zorientowane na ustalone cele, etc.

Chętnie pomożemy Ci w tych działaniach na LinkedIn.


Skuteczne działania wymagają CIĄGŁEGO wykorzystywania zdobywanej wiedzy

PODEJMOWANIE DZIAŁAŃ ODPOWIEDNICH DO ZAŁOŻONYCH CELÓW I UWZGLĘDNIAJĄCYCH SYTUACJĘ RYNKOWĄ

W pierwszej kolejności zadbamy o podstawowe informacje na Twoim profilu firmowym: nazwę firmy, link do Twojej strony firmowej, zdjęcie profilowe. Twój profil firmy będzie mógł zostać od razu uwzględniony przez Twoich pracowników na ich profilach, co może pomóc w dotarciu do szerszej grupy.

Na swoim profilu możesz realizować wiele różnych działań skierowanych do swojej sieci kontaktów oraz osób zainteresowanych Twoją branżą. Będziemy starali się tak je dobierać, aby jak najlepiej odpowiadały założonym celom i jak najlepiej uwzględniały sytuację w której funkcjonuje Twoja firma.

W ramach współpracy możemy przykładowo publikować informacje z życia firmy, które mogą pomagać w pozyskiwaniu potencjalnych nowych pracowniczek(ów), budowaniu wizerunku firmy przyjaznej pracownikom.

Możemy publikować ciekawe artykuły, taka publikacja artykułu może budować wizerunek eksperta w swojej dziedzinie, który to wizerunek może pomóc w rozwoju sieci kontaktów, poprawiania pozycji w wynikach wyszukiwania (strony firmowe powiązane z kontem), etc.


MONITOROWANIE EFEKTÓW DZIAŁAŃ NA LINKEDIN I RAPORTOWANIE

Podczas prowadzenia Twojego konta w mediach społecznościowych będziemy na bieżąco monitorować profil firmy, Twoją sieć kontaktów biznesowych, etc.

Będziemy dbali o odpowiednie i przejrzyste raportowanie, tak abyś na bieżąco wiedział(a) co już udało się zrealizować, a co wymaga dalszej pracy.


DOSTOSOWYWANIE DZIAŁAŃ NA LINKEDIN W ODPOWIEDZI NA ANALIZĘ EFEKTÓW

Po przeanalizowaniu efektów możemy zastanowić się co ewentualnie należy zmienić: zwiększyć intensywność działań, zmienić rodzaj działania, dodać nowe kampanie reklamowe, a co kontynuować bez zmian.

Porównanie ile kosztuje prowadzenie LinkedIna i jakie pozwala osiągać wyniki, ilu nowych użytkowników odwiedza stronę firmową, z iloma nowymi klientami udało się nawiązać kontakt dzieki platformie Linkedin może pomóc w dostosowaniu działań dla uzyskania jeszcze większego zwrotu z inwestycji w profil na LinkedIn.


DZIAŁANIA POWIĄZANE NA LINKEDIN I W INNYCH MIEJSCACH W SIECI

Warto pamiętać o tym, że działania na LinkedIn można powiązać z działaniami w swojej witrynie. Twoja strona firmowa jest bowiem naturalnym miejscem do umieszczania wartościowych informacji, a w połączeniu z różnymi kanałami social media (LinkedIn, Facebook, Instagram, YouTube) może stać się jeszcze efektywniejsza. Chętnie pomożemy Ci w ramach współpracy uwzględnić kompleksowe podejście do działania w Internecie.

Pomagamy uzyskać widoczność

Sprawdź również:

#pozycjonowanie

stron www

Zwiększymy widoczność twojej strony w wynikach wyszukiwania i sprawimy, że będzie widoczna dla potencjalnych klientów

#pozycjonowanie e-commerce

Zwiększymy ruch w twoim sklepie internetowym i podniesiemy jego sprzedaż

Klienci

Marki z naszej zatoki

Zobacz dla jakich marek mamy przyjemność pracować.

Klienci agencji reklamowej Brandbay