płyń dalej

strategia PR

strategia PR

Public relations

Oferujemy doradztwo w zakresie budowania strategii PR.

Prowadzenie i strategia PR

Czujesz, że mógłbyś osiągnąć i sprzedać więcej gdyby tylko Twoja firma była lepiej znana? Atrakcyjne artykuły w mediach branżowych lub ogólnopolskich przyciągnąłeby by więcej Klientów? Właśnie takie cele stawiają przed nami nasi Klienci, a my je osiągamy.

Skontaktuj się z nami

i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. (...)

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Agencja reklamowa Brandbay.pl z siedzibą w Krakowie 30-418, ul. Zakopiańska 9. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Brandbay.pl oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Brandbay.pl poprzez:
Zobacz więcej

popraw widoczność firmy

Poprawne relacje na zewnątrz i wewnątrz firmy

Potrzebujesz doradztwa w zakresie budowania strategii PR? Potrzebujesz pomocy przy analizie sytuacji, planowaniu działań, realizacji i kontroli działań? Interesuje Cię PR korporacyjny, produktowy, ekspercki, komunikacja kryzysowa, a może e-PR? Chcesz dowiedzieć się jak monitorować media, identyfikować zagrożenia, wyznaczać sobie cele, jak zadbać o PR wewnętrzny i zewnętrzny? A może o relacje z mediami? Możemy doradzić Ci w zakresie budowania strategii PR dla Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!
płacisz za wyniki

Kampanie nastawione na efekt

Dobra strategia PR to podstawa sukcesu.

Raport ze strategii pr wraz z kolorowymi wykresami

Buduj relacje w oparciu o odpowiednią strategię PR

Jako agencja reklamowa specjalizująca się między innymi w digital marketingu, prowadzimy doradztwo w budowaniu strategii PR. Pomagamy rozpoznać aktualną sytuację wizerunkową firmy (analiza), projektować cele strategii PR (biznesowe, strategiczne, komunikacyjne), ustalać grupy docelowe (strategiczne, taktyczne), przygotowywać kluczowe przekazy kampanii PR, taktykę, rozpoznawać możliwe do wykorzystania narzędzia PR, tworzyć harmonogram działań, planować budżet, przygotowanie do monitoringu i ewaluacji zrealizowanych kampanii pod kątem zbudowanej strategii, założonych celów, etc.
Podczas doradztwa zwracamy uwagę na istotne kwestie z punktu widzenia budowania strategii (historię firmy, portfolio, produkty i usługi, aktualne relacje z kluczowymi i pozostałymi klientami, relacje z mediami, dotychczasowe działania PR-owe i marketingowe, etc.).

Budowanie wizerunku firmy to ciągły dialog z otoczeniem

Poznaj swoich Klientów i pozwól im poznać Ciebie

Prowadzenie działań i budowanie strategii PR powinno zostać poprzedzone dogłębną analizą sytuacji wyjściowej (poziomu znajomości marki, firmy, zainteresowania, emocji związanych z marką, etc.) Tworząc na takich podstawach możemy zaplanować odpowiednie działania wspierające budowanie relacji z klientami, kontrahentami, mediami, etc. A następnie po wprowadzeniu tych działań w życie możemy przeanalizować ich efekty i zrewidować swoją strategię.
Nasza agencja doradzi Ci jak zbudować odpowiednią strategię PR dopasowaną do Twoich potrzeb, specyfiki branży, w której pracujesz, Twoich klientów i kontrahentów. Możemy doradzić co robić, aby być bardziej zauważalnym na lokalnym rynku lub przez media o zasięgu krajowym czy międzynarodowym. Prowadzimy działania doradcze w budowaniu strategii na czas spokoju i strategii na czas kryzysu (gdyż i takie zdarzają się nawet najlepszym).

Dobry PR-owiec potrafi... - Zakres działań

Współpracę z Klientem rozpoczynamy od analizy rynku i analizy konkurencji oraz stworzenia strategii wdrażania sklepu internetowego. Podczas współpracy prowadzimy szeroki zakres działań dostosowany do Twoich potrzeb.

DORADZTWO W ZAKRESIE SPECYFICZNYCH FORMY PR:

- PR produktowy
- PR kryzysowy
- Media Relations
- Employer Branding
- CSR
- Content marketing
- Marketing rekomendacji
- Współpraca marki z blogerami, vlogerami i influencerami

DORADZTWO W ZAKRESIE AUTOANALIZY I ANALIZY OTOCZENIA

- W jaki sposób dokonywać analizy potrzeb swoich Klientów
- W jaki sposób analizować swoje otoczenie biznesowe
- W jaki sposób analizować odbiór swoich działań przez Klientów
- W jaki sposób analizować odbiór swoich działań przez media
- W jaki sposób na bieżąco śledzić wzmianki pojawiające się o firmie w Internecie i mediach tradycyjnych

DORADZTWO W ZAKRESIE DOBORU ODPOWIEDNICH NARZęDZI PR

- Jak monitorować działania korzystając z nowoczesnych narzędzi monitoringu
- Jak dobierać odpowiednie kanały i narzędzia komunikacyjne
- Jak wykorzystywać social media do dbania o firmowy PR

DORADZTWO W ZAKRESIE DOCIERANIA DO MEDIóW

- Jak wybierać odpowiednie kanały komunikacji
- Jak przygotowywać komunikaty prasowe
- Jak dostarczać komunikaty do mediów tradycyjnych i internetowych
- Które media wybrać z bazy mediów tradycyjnych i internetowych
- Jak zarządzać relacjami z mediami

DORADZTWO W ZAKRESIE BUDOWANIA SPOłECZNOśCI WOKół FIRMY / MARKI

- Ustalanie celów budowania społeczności
- Wybór odpowiednich narzędzi
- Tworzenie angażujących komunikatów
- Reagowanie na potrzeby społeczności
- Reagowanie na kryzysy społecznościowe
- Korzystanie z potencjału zbudowanej społeczności

Doradztwo w odpowiedzi na Twoje potrzeby

Współpraca z naszą agencją w zakresie doradztwa z zakresu public relations rozpoczyna się od opracowania celów spotkań doradczych, wstępnie ich liczby oraz konkretnych celów.
Podczas kolejnych spotkań lub doradztwa prowadzonego przez Internet omawiamy konkretne tematy oraz analizujemy sytuację wynikłą z wdrożenia strategii.
Chętnie odpowiemy Ci na pytania dotyczące tego na czym polega prowadzenie działań PR-owych, jak budować wizerunek marki oraz trwałe i pozytywne relacji czy jak unikać sytuacji kryzysowych i jak sobie w nich radzić. Konkretne tematy pojawiające się podczas doradztwa wynikają z aktualnej sytuacji w Twojej firmie, Twoich potrzeb i zainteresowań.

strategia pr

Dopłyń do PR-owego celu

Kampanie PR, które sprzedają

Doradzamy jak zbudować strategię PR, która pomoże Twojej firmie wypłynąć na pełne morze i bezpiecznie dopłynąć do założonego celu.

#kampanie

w wyszukiwarce

Wykorzystujemy potencjał sieci wyszukiwania i docieramy do Klientów, którzy szukają twojej usługi w czasie rzeczywistym

#kampanie banerowe

Budujemy precyzyjnie targetowane kampanie w sieci GDN oraz przypominamy Klientom o twojej firmie za pomocą remarketingu.

#kampanie

wideo

Dzięki kampaniom wideo zyskasz przewagę nad swoją konkurencją.

#kampanie


produktowe

Tworzymy skuteczne reklamy Google Shopping, prezentując Klientom produkty z twojego sklepu internetowegoZ pasją do PR

Pasjonaci Public Relations w Brandbay.pl

Gdybyśmy mieli porównywać Firmę do statku, a PR-owca do sternika na tym statku, powiedzielibyśmy, że dobry PR-owiec potrafi sprawić, że jego Firma mknie do przodu zarówno gdy wiatr wieje w żagle jak i podczas flauty. Dobry PR-owiec potrafi zadbać o bezpieczny wizerunek swojej firmy zarówno przy spokojnym morzu, jak i na wzburzonych falach kryzysowego oceanu.
W agencji Brandbay.pl praktykujemy zasady dobrego PR, dbamy o PR naszej agencji i PR wielu klientów starając się, aby wszystkie firmy, którymi się opiekujemy płynęły bezpiecznie i efektywnie do obranych celów. Staramy się też dzielić swoim doświadczeniem z wszystkimi, którzy pragną zostać specjalistami z zakresu PR.
W naszej agencji pracują osoby z doświadczeniem w branży medialnej, internetowej, w social media marketingu, kontaktach z prasą, radiem, telewizją.
Mamy w swoim zespole osoby, które musiały sobie radzić z różnymi sytuacjami kryzysowymi pracując w firmach z branż nowej technologii, mediów, komunikacji, etc.
Jesteśmy pasjonatami i praktykami, którzy skumulowali wielorakie doświadczenia i wykorzystując swoje doświadczenia mogą doradzać innym jak uniknąć pułapek, w które sami wpadaliśmy oraz wykorzystywać nadarzające się okazje, wiatr w żagle.

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Zyskuj dzięki PR-owi

Dzięki doradztwu z zakresu public relations:

  • dowiesz się jak zbudować trwałe relacje z Klientami i mediami
  • poznasz sposoby kreowania oczekiwanego wizerunku swojej firmy / marki
  • nauczysz się zwiększać rozpoznawalność swojej firmy
  • będziesz w stanie zbudować zaufanie do swojej firmy / marki
  • nauczysz się reagować na sytuacje kryzysowe

Klienci

Marki z naszej zatoki

Zobacz dla jakich marek mamy przyjemność pracować.

Klienci agencji reklamowej Brandbay