płyń dalej

Instagram

Promocja firmy na Instagramie

PROWADZENIE INSTAGRAMA

Profil firmowy na Instagramie da nowe możliwości rozwoju Twojego biznesu. Aż 60% osób przyznaje, że to właśnie tam dowiaduje się o nowych produktach. Pozwól użytkownikom poznać również Twoją firmę. Opowiedz jej historię za pomocą świetnie skomponowanych zdjęć i wartościowych treści. Zadbaj o spójny wygląd, estetykę wpisów i przekonaj się, że prowadzenie profilu na Instagramie pomoże zyskać Ci dodatkowy kanał sprzedażowy oraz zbudować rozpoznawalność firmy.

Prowadzenie instagram
Dlaczego Twoja firma powinna być obecna na Instagramie?

Statystyki pokazują że 200 milionów aktywnych użytkowników Instagrama odwiedza minimum jeden profil firmy dziennie. Prowadzenie profilu na Instagramie jest polecane szczególnie w tych branżach, w których produkty lub usługi można zaprezentować w sposób atrakcyjny za pomocą zdjęć lub filmów. Co możesz zyskać?

 • Potencjalni Klienci mają szybki dostęp do informacji o Twoich produktach;
 • Budujesz rozpoznawalność marki i zaangażowanie wokół niej;
 • Kreujesz pożądany wizerunek swojej firmy;
 • Zyskujesz dodatkowy kanał komunikacji ze swoimi Klientami.

Budowanie marki na Instagramie

Funkcje profilu na Instagramie

Im więcej punktów styku z marką zapewniasz swoim Klientom, tym większym darzą Cię zaufaniem. Profil na Instagramie umożliwia pokazanie mniej formalnego oblicza Twojej firmy i pomaga tym samym w budowaniu zaangażowania i relacji z brandem. Twoja firma może również promować produkty i usługi również za pomocą kampanii reklamowych. Dzięki reklamie na Instagramie możesz skierować użytkowników na swoją stronę, bloga czy też do swojego sklepu internetowego.

Promowanie Instagrama

PROWADZENIE PROFILU INSTAGRAM - ZAKRES DZIAłAń

Podejmując współpracę z naszą agencją, możesz liczyć na stworzenie przez nas długotrwałej strategii na prowadzenie Twojego konta. Zadbamy o regularne publikacje, wykreujemy Twój własny styl, zaangażujemy Twoją społeczność.

W RAMACH DZIAłAń PROWADZONYCH NA INSTAGRAMIE:

Promocja Instagram
 • regularnie publikujemy angażujące treści
 • wykonujemy zdjęcia produktowe
 • przygotowujemy grafiki, infografiki, wideo
 • tworzymy materiały na potrzeby Insta Stories
 • pozyskujemy nowych obserwujących
 • dobieramy najskuteczniejsze hashtagi
 • monitorujemy profile konkurencji
 • wchodzimy w interakcję z fanami
 • przeprowadzamy konkursy
 • prowadzimy kampanie reklamowe
 • tagujemy produkty
 • publikujemy ankiety
 • współpracujemy z influencerami
 • prowadzimy transmisje na żywo
 • monitorujemy reakcje fanów
 • reagujemy w sytuacjach kryzysowych
 • badamy skuteczność prowadzonych działań
 • przygotowujemy szczegółowe raporty

jak to robimy

Prowadzenie Instagrama - cennik

Koszt prowadzenia profilu na Instagramie zależy od zakresu współpracy. Nie wiesz ile wpisów powinno pojawiać się na profilu Twojej firmy, z których rozwiązań powinieneś skorzystać i czy kampania reklamowania w przypadku Twojej działalności ma sens? Skontaktuj się z nami! W Brandbay.pl każdego Klienta traktujemy indywidualnie, proponując mu dedykowane rozwiązania dla jego biznesu.

Pomagamy uzyskać widoczność

Sprawdź również:

#pozycjonowanie

stron www

Zwiększymy widoczność twojej strony w wynikach wyszukiwania i sprawimy, że będzie widoczna dla potencjalnych klientów

#pozycjonowanie e-commerce

Zwiększymy ruch w twoim sklepie internetowym i podniesiemy jego sprzedaż

Wszechstronne wspieranie rozpoznawalności marki w platformach społecznościowych i poza social media

W pozyskiwaniu nowych klientów pomagają różne sieci społecznościowe, takie jak Facebook, Instagram, Twitter. Każda platforma może nam pomóc z dotarciem do różnych potencjalnych klientów, dlatego przypominamy, że jeśli interesuje Cię prowadzenie social media oferta Brandbay.pl obejmuje nie tylko prowadzenie Facebooka, ale także prowadzenie Instagrama czy Twittera. Jeżeli jesteś zainteresowany tymi platformami zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lub skontaktowania się z nami w celu uzyskania spersonalizowanej oferty.
Jednocześnie, ponieważ wiemy, że marketing firmy to nie tylko social media, oferta naszej agencji obejmuje także pozycjonowanie, projektowanie stron www i inne działania związane z obecnością firmy w internecie oraz promocją poza internetem (radio, telewizja, reklama zewnętrzna, etc.).

Wzmacnianie zainteresowania, zwiększanie aktywności i liczby fanów Twojej firmy na Instagramie

W ramach współpracy możemy Ci pomóc zarówno gdy Twoim głównym celem jest tworzenie treści, które będą wzmacniały zainteresowanie osób, które już obserwują Twój profil lub treści, które zwiększą aktywność zakupową Twoich potencjalnych klientów. Możemy Ci także pomóc gdy zechcesz przeprowadzić kampanie reklamowe, które pomogą Ci w promocji Twojego profilu, tak by z profilu obserwowanego przez 100 osób stworzyć profil obserwowany przez 10 000 osób.
Prowadzenie profilu na Instagramie umożliwia tworzenie reklam i pozwala dotrzeć przy pomocy reklamy do tysięcy potencjalnych klientów z wybranej grupy docelowej dzięki wykorzystaniu atrakcyjnych zdjęć, zabawnych filmików, przekonujących animacji i grafik do komunikacji z obserwatorami danego profilu.
Prowadząc Twój profil na Instagramie będziemy więc starali się dotrzeć z przekazem promocyjnym do Twoich potencjalnych klientów dzięki wysokiej jakości zdjęciom, filmom, grafikom prezentującym produkty stworzone przez Twoją firmę, relacje z eventów firmowych, prezentacji Waszych produktów i usług na targach, etc.
Zadbamy o to, aby stworzyć długoterminowy plan rozwoju Twojego profilu oraz o to aby jego obsługa była efektywna w realizacji założonych celów.

Specyfika promocji Twojej firmy na Instagramie

Każda platforma social media ma swoją specyfikę zarówno jeśli chodzi o zachowania jej użytkowników, jak i możliwości techniczne i promocyjne samego serwisu.
Ludzie wchodzący na Instagrama częściej dzielą się własnymi zdjęciami i postami, które im się podobają w odróżnieniu od platform takich jak Facebook czy Twitter. Prowadząc Twój profil na Instagramie będziemy brali pod uwagę specyfikę tej platformy.
Dużą zaletą Instagrama jest fakt, że zasięgi postów publikowanych na tej platformie social media, w odróżnieniu od postów publikowanych w innych sieciach społecznościowych, docierają do większego odsetka obserwujących profil (przykładowo, według analiz, na Facebooku zwykły post dociera do około 20% fanów danego profilu). Posty na Instagramie generują też większe zaangażowanie potencjalnych klientów niż te publikowane na Facebooku.

Indywidualnie przygotowana oferta prowadzenia profilu i kampanii reklamowych na Instagramie

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i przypominamy, że jeżeli interesuje Cię prowadzenie instagram, cennik naszych usług możemy Ci przedstawić w mailu lub w rozmowie telefonicznej. Cennik prowadzenia działań promocyjnych na instagramie może obejmować samo tworzenie treści i reagowanie na aktywność fanów lub także prowadzanie kampanii reklamowych. Ponieważ koszty publikacji reklam mogą różnić się w zależności od branży oraz grupy docelowej, dlatego zadbamy o to, aby przedstawić Ci cennik dopasowany do Twojej sytuacji biznesowej i celów, które planujesz osiągnąć.

Klienci

Marki z naszej zatoki

Zobacz dla jakich marek mamy przyjemność pracować.

Klienci agencji reklamowej Brandbay