płyń dalej

Szkolenia

szkolenia marketingowe

Szkolenia Social Media, Google Ads (Adwords), pozycjonowanie

Szkolimy firmy w obszarze komunikacji i marketingu internetowego.

Skuteczne szkolenia marketingowe

Potrzebujesz podszkolić Pracowników swojej firmy w obszarze komunikacji lub marketingu internetowego? Chcesz aby pracownicy Twojej firmy potrafili wykorzystywać najnowsze technologie wspierające marketing online? Możemy przeprowadzić dla Was szkolenia z umiejętności miękkich (co i jak mówić, pisać) i twardych (nauka wykorzystywania odpowiednich narzędzi), obsługi kampanii reklamowych na Facebooku, komunikacji z klientami biznesowymi lub indywidualnymi, czy dostosowania swoich działań marketingowych do najnowszych zmian w Google, na Facebooku, Instagramie, Twitterze, LinkedInie, etc.

Skontaktuj się z nami

i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. (...)

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Agencja reklamowa Brandbay.pl z siedzibą w Krakowie 30-418, ul. Zakopiańska 9. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Brandbay.pl oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Brandbay.pl poprzez:
Zobacz więcej

Uczymy praktycznie i z humorem

Profesjonalne szkolenia marketingowe

Jako agencja reklamowa posiadamy mnóstwo doświadczeń w prowadzeniu działań z zakresu komunikacji i marketingu w różnych branżach (począwszy od sektora publicznego, poprzez publiczno-prywatny, prywatny, a kończąc na trzecim sektorze). Podczas szkoleń dzielimy się z naszymi Klientami wiedzą praktyczną wyniesioną z pracy oraz wiedzą teoretyczną z zakresu socjologii, marketingu, psychologii biznesu, grafiki, technologii informacyjnych.
Szkolenia prowadzimy w małych grupach, w oparciu o praktyczne case studies, z wykorzystaniem narzędzi używanych na co dzień przez marketingowców oraz z wykorzystaniem interesujących gier i zabaw, zapewniając przyjazną atmosferę zabawy, która ułatwia uczenie się.
Poziom szkolenia dostosowujemy do grupy. Jeżeli dopiero zaczynacie zajmować się marketingiem, szkolenie zaczniemy od wprowadzenia podstawowych pojęć. Jeżeli o marketingu wiecie już prawie wszystko, zaprezentujemy Wam najnowsze osiągnięcia, pomysły, narzędzia do wykorzystania z dziedziny marketingu internetowego.
Każdy uczestnik i każda uczestniczka szkolenia otrzymuje od nas imienny certyfikat ukończenia szkolenia Brandbay.pl.
płacisz za wyniki

Szkolenia nastawione na efekt

Zmiana jest jedyną stałą cechą marketingu

Raport ze szkolenia marketingowego

Najnowsze informacje w przystępnej formie

Skuteczna komunikacja marketingowa jest podstawą sukcesu każdej firmy, bez względu czy jest to sklep o zasięgu lokalnym czy globalna korporacja. Umiejętności do prowadzenia marketingu internetowego są więc nie do przecenienia. Jednocześnie marketing internetowy wciąż się zmienia zarówno ze względu na kwestie społeczne (to co i jak ludzie i firmy publikują, co jest lubiane, retweetowane, udostępniane), jak i na kwestie techniczne (jakość zdjęć, wymiary zdjęć, jakość wideo, publikacje karuzelowe, liczba znaków na Twitterze, możliwości prowadzenia kampanii reklamowych w social media, etc.) czy narzędzia wspomagające korzystanie z mediów społecznościowych, narzędzia wspomagające analizę działań online (mobile, trendy, chatboty), etc. Dlatego tak ważne jest aby trzymać rękę na pulsie w tych wszelkich aspektach.
Nasza agencja prowadzi szkolenia zarówno dotyczące zmian związanych z odbiorcami końcowymi jak i zmian w narzędziach wykorzystywanych do marketingu czy narzędziach do obsługi narzędzi marketingowych.

Szkolenia skrojone na miarę

Sam / sama zdecyduj czego chcesz się dowiedzieć

Współpraca z Brandbay.pl w zakresie prowadzenia szkolenia zaczyna się od analizy potrzeb Klienta i ustalenia celów konkretnego szkolenia. Przygotowujemy szkolenie dopasowane do potrzeb Klienta i ustalonych celów.
Szkolenie prowadzimy aktywnymi metodami, dostosowanymi do preferencji uczestników, którzy podczas szkolenia mają okazję przećwiczyć trenowane umiejętności, wykorzystać poznawane techniki, zagłębić się w teorię lub uczyć przez zabawę, zapoznać się z konkretnymi case studies.
Oferujemy kompleksową obsługę szkolenia. Prowadzimy szkolenia w siedzibie Klienta lub zarezerwowanym przez nas miejscu dostosowanym do wymagań Klienta.
Po szkoleniu powstaje raport poszkoleniowy wskazujący na ewentualne dalsze kierunki rozwoju pracowników.
Dla chętnych oferujemy także indywidualne doradztwo w ramach follow-up poszkoleniowego.

Szkolenia marketingowe - zakres działań

W związku z prowadzonymi przez nasz szkoleniami z zakresu marketingu internetowego i komunikacji, proponujemy następujące działania.

ANALIZA PRZEDZSZKOLENIOWA

- dokonanie analizy potrzeb Klienta i uczestników
- przeprowadzenie ankiety przedszkoleniowej
- przeprowadzenie wywiadów z przyszłymi uczestnikami szkoleń
- przeprowadzenie kilkugodzinnej obserwacji przyszłych uczestników szkoleń

PODSTAWOWE INFORMACJE NA TEMAT KOMUNIKACJI I MARKETINGU INTERNETOWEGO

- podstawowe pojęcia
- ustalanie celów komunikacji i sposobów realizacji tych celów
- wskaźniki pomiarowe, konwersje, PPC, etc.
- prowadzenie podstawowych analiz efektów działań marketingowych, analizy konkurencji
- tworzenie profesjonalnej relacji z klientami
- dopasowywanie języka do grupy docelowej jak robić to dobrze i skutecznie
- dopasowywanie budżetu do potrzeb marketingowych i maksymalizowanie zwrotu z inwestycji w działania marketingowe
- różnice i podobieństwa w komunikacji b2c, b2b zarządzanie budżetem marketingowym

MARKETING W SOCIAL MEDIACH

- wykorzystanie social media ze szczególnym uwzględnieniem Facebooka, Instagrama, Twittera, LinkedIn, YouTube

MARKETING INTERNETOWY A WYSZUKIWARKI

- wykorzystanie Google, google ads, seo, sem, etc. z uwzględnieniem najnowszych zmian dokonywanych przez Google w algorytmach wyszukiwania i reklamowaniu się różnice pomiędzy wyszukiwarką Google a innymi wyszukiwarkami

MARKETING INTERNETOWY NA WłASNEJ STRONIE WWW

- pozycjonowanie
- User Interface (UI)
- User Experience (UX)
- wykorzystanie infografik
- wykorzystanie wideo

MARKETING A RóżNICE KULTUROWE

- marketing interkulturowy (marketing skierowany do mniejszości etnicznych w danym kraju)
- różnice i podobieństwa pomiędzy marketingiem w Europie, Ameryce, Azji

WYKORZYSTANIE NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII W MARKETINGU INTERNETOWYM

- chatboty
- voiceboty

MATERIAłY I RAPORT POSZKOLENIOWY

- książka
- ćwiczenia
- raport uwzględniający silne strony uczestników i wskazania do dalszego rozwoju

CERTYFIKOWANA AGENCJA GOOGLE ADWORDS PARTNER

Zespół Brandbay.pl to certyfikowani specjaliści Google Ads (Adwords) oraz Google Analytics, co świadczy o ich wysokich kompetencjach w zakresie prowadzenia kampanii linków sponsorowanych. Każdy Klient otrzymuje od nas wsparcie dedykowanego opiekuna, z którym na każdym etapie współpracy może omówić bieżące bądź też dodatkowe działania reklamowe.

Nasza agencja SEM posiada również status Partnera Google (Google Partners). Powierzając nam prowadzenie swojej kampanii Google Ads (Adwords), możesz mieć pewność, że nie tylko posiadamy odpowiednią wiedzę i umiejętności w zakresie linków sponsorowanych, ale również zapewniamy naszym Klientom wzrost przychodów oraz stale powiększamy ich grono w zakresie korzystania z tej usługi.

Jako Google Adwords Partner jesteśmy zobligowani do posiadania aktualnych certyfikatów Google Ads, które potwierdzają nasze kompetencje w zakresie reklamy w sieci wyszukiwania, w sieci reklamowej, w Zakupach Google oraz reklamy wideo. Certyfikowane Agencje SEM mają również możliwość przyznania swoim Klientem kody promocyjne w wysokości 375 złotych na pierwszą kampanię reklamową. To dodatkowy budżet, który możesz zyskać na swoje działania w sieci.

szkolenia facebook, google

Dotknij praktyki

Szkolenia praktyczne

Prowadzimy szkolenia w sposób praktyczny, dzięki czemu po szkoleniu posiadacie umiejętności gotowe do wykorzystania od zaraz.

#kampanie

w wyszukiwarce

Wykorzystujemy potencjał sieci wyszukiwania i docieramy do Klientów, którzy szukają twojej usługi w czasie rzeczywistym

#kampanie banerowe

Budujemy precyzyjnie targetowane kampanie w sieci GDN oraz przypominamy Klientom o twojej firmie za pomocą remarketingu.

#kampanie

wideo

Dzięki kampaniom wideo zyskasz przewagę nad swoją konkurencją.

#kampanie


produktowe

Tworzymy skuteczne reklamy Google Shopping, prezentując Klientom produkty z twojego sklepu internetowegoUczymy się przez całe życie

Szkoleniowcy Brandbay.pl

W naszym zespole pracują osoby z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu kampanii promocyjnych w Internecie, marketingu internetowym, z wykształceniem socjologicznym, PR, doświadczeniem w prowadzeniu zespołów marketingowców i prowadzeniu szkoleń.
Marketing jest naszą pasją. Dzielenie się naszą wiedzą jest dla nas bardzo ważne, dlatego zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej wiedzy i umiejętności.

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Korzystasz Ty, Twoja firma, Twoi pracownicy

Korzystając ze szkolenia marketingowego:

  • zadbasz o swój zespół
  • dowiesz się jak realizować swoje pomysły marketingowe, aby osiągały jak najlepsze efekty
  • wykorzystując wiedzę zdobytą na szkoleniu zyskasz nowych klientów
  • wszyscy uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe, które będą mogli wykorzystać w codziennej pracy
  • wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikat udziału / ukończenia szkolenia

Klienci

Marki z naszej zatoki

Zobacz dla jakich marek mamy przyjemność pracować.

Klienci agencji reklamowej Brandbay