płyń dalej

Twitter

posty, kampanie

#Prowadzenie Twitter'a

Prowadzimy działania wizerunkowe i sprzedażowe wsparte kampaniami reklamowymi.

Kampania linków
sponsorowanych

Stawiasz na nowczesność i komunikację, aby potencjalni Klienci trafili do Ciebie, a nie do konkurencji? Powierz nam prowadzenie konta i kampanii na Twitter. Uruchomimy konto i reklamy w krótkim czasie i będziesz już widoczny w nowym kanale spredaży dla Twoich potencjalnych Klientów. Wspólnie określimy cele reklamowe i zarekomendujemy narzędzia, które pozwolą je osiągnąć.

Skontaktuj się z nami

i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. (...)

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Agencja reklamowa Brandbay.pl z siedzibą w Krakowie 30-418, ul. Zakopiańska 9. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Brandbay.pl oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Brandbay.pl poprzez:
Zobacz więcej

zwiększ widoczność strony

Aktywnie na Twitterze

Potrzebujesz wzmocnić swoje działania wizerunkowe i sprzedażowe dzięki aktywności na Twitterze? Chcesz aby Twoje konto na Twitterze było zawsze na czasie, bogate w odniesienia do aktualnych wydarzeń, informacje o Twoich produktach, usługach, promocjach? Chcesz aby było ono lubiane, retweetowane, tak by coraz więcej potencjalnych klientów dowiadywało się o Twojej ofercie? Możemy założyć i prowadzić konto Twojej firmy na Twitterze uzupełniając je codziennie o wartościowe, unikatowe tweety i retweety potencjalnie interesujące dla Twoich klientów i klientek oraz wchodzić w interakcje z osobami, które wspominają Twoją firmę.

Skontaktuj się z nami i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!
trzymaj rękę na pulsie

Kampanie nastawione na efekt

Kompleksowe prowadzenie konta i kampanii na Twitterz'e wsparte analityką.

Kampanie twitter

Profesjonalne tweetowanie

Nasza agencja reklamowa specjalizując się w digital marketingu, zajmuje się między innymi dbaniem o wizerunek Klientów na portalach społecznościowych, w tym na Twitterze. Oferujemy Ci kompleksowe usługi związane z prowadzeniem konta na Twitterze:
- opracowanie strategii obecności firmy na Twitterze,
- analizę obserwujących (followers i unfollowers), analizę pojawiających się na Twitterze wzmianek dotyczących Twojej firmy i użycia hashtagów związanych z Twoją firmą;
- przygotowanie wpisów na Twojego Twittera z unikatowymi i popularnymi hashtagami, odnośnikami, dopasowanymi zdjęciami, krótkimi filmami;
- wyszukiwanie wartościowych do obserwowania influencerów, marek, firm i retweetowanie wiadomości potencjalnie interesujących dla Twoich Klientów;
- prowadzenie rozmów z Twoimi Klientami;
- tworzenie raportów z efektów działań;
- tworzenie reklam oraz kampanii promocyjnych i sprzedażowych.

Angażuj się i angażuj swoich klientów

Na bieżąco i z zaangażowaniem na Twitterze

Twitter to trzeci największy portal społecznościowy w Polsce, a jednocześnie to zupełnie inna platforma społecznościowa niż Facebook czy Instagram, dlatego wymaga aby działania na nim prowadzone dostosowane były do jego specyfiki i preferencji osób z niego korzystających. Te same osoby, które korzystają z Facebooka, Instagrama i Twittera oczekują czegoś innego od każdej z tych platform.
Twitter to w dużej mierze platforma czasu rzeczywistego, miejsce w którym dzieje się bardzo wiele bardzo szybko. Maksymalna długość tweeta wymusza niejako tę szybkość i zwięzłość wypowiedzi. Dzięki swojej szybkości i krótkim wypowiedziom Twitter to często narzędzie dużo sprawniej służące do dwustronnej komunikacji, dyskusji, niż Facebook czy Instagram (na których każda wypowiedź może być małą epopeją okraszoną przepięknymi historiami, zdjęciami, etc.).
Twitter przyciąga zarówno ludzi młodych (młodzież ucząca się, młodzi pracownicy), jak i starszych, specjalistów, dziennikarzy, influencerów, prezesów największych spółek, zarówno międzynarodowych jak i polskich, którzy to specjaliści, dziennikarze, prezesi i inni dzielą się na ze swoimi spostrzeżeniami i biorą udział w dyskusjach, wspominają o ważnych sprawach, etc.
Nasza agencja tworząc dla Ciebie i Twojej firmy profesjonalne kampanie promocyjne, sprzedażowe, wzmacniające wizerunek będzie brała pod uwagę całość tej specyfiki Twittera i wykorzysta ją dla Twojego sukcesu.
Przygotujemy dla Ciebie zwięzłe i trafiające do odbiorców treści, wzbogacimy je odpowiednimi zdjęciami, infografikami, materiałami wideo o odpowiedniej rozdzielczości, przyjazne urządzeniom mobilnym. Możemy retweetować wszelkie pozytywne wzmianki dotyczące Twojej firmy i reagować na ewentualne uwagi zgłaszane przez użytkowników Twittera lub informować Cię o tego typu wzmiankach, abyś samodzielnie mógł / mogła na nie reagować.

Działaj szybko, strategicznie i skutecznie

Współpracę rozpoczynamy od analizy rynku i analizy działań Twojej bezpośredniej konkurencji w mediach społecznościowych oraz stworzenia strategii wzmacniania Twojego wizerunku i sprzedaży dzięki obecności Twojej firmy na Twitterze. Podczas współpracy oferujemy prowadzenie działań dostosowanych do Twoich potrzeb i oczekiwań.

STRATEGIA DZIAłANIA NA TWITTERZE

- Ustalenie grupy docelowej
- Ustalenie planu działań
- Ustalenie zakresu tematów do tweetowania
- Ustalenie firm i influencerów, które warto obserwować

DZIAłANIA PLANOWANE

- Tweety prezentujące produkty, usługi
- Tweety informujące o promocjach
- Dobór odpowiednich hashtagów do tweetów
- Przygotowywanie unikatowej grafiki dopasowanej do wymogów Twittera
- Dodawanie / usuwanie firm i influencerów do / z obserwowanych

DZIAłANIA W CZASIE RZECZYWISTYM

- Reagowanie na tweety zawierające wzmianki o firmie (odpowiedź, retweet, informacja dla Klienta)
- Monitorowanie najpopularniejszych trendów, tweetów, hashtagów
- Publikowanie tweetów w odpowiedzi na bieżące wydarzenia
- Retweetowanie tweetów budzących zainteresowanie obecnych i potencjalnych Klientów

KAMPANIE REKLAMOWE NA TWITTERZE

- Ustalenie celów kampanii
- Ustalenie grupy docelowej
- Stworzenie kampanii (treść, czas prezentacji reklam, budżet)
- Monitoring kampanii
- Raport z kampanii

ANALITYKA I RAPORTOWANIE

- Raporty dzienne, miesięczne
- Informacja o liczbie wzmianek
- Informacja o liczbie nowych i utraconych obserwujących
- Informacja o zasięgach tweetów

#analizuj, skracaj, wzbogacaj, buduj - atrakcyjny Twitter

Współpraca z naszą agencją reklamową w zakresie prowadzenia działań wizerunkowych i sprzedażowych na Twitterze rozpoczyna się od ustalenia celów i strategii ich wdrażania. Prowadzimy wszelkie niezbędne analizy (grupa docelowa, dostępne środki), po czym przechodzimy do działań widocznych już na Twoim koncie (tweety, retweety, dyskusje z klientami, etc.). Jeżeli jesteś zainteresowany / zainteresowana usprawnieniem swojego wizerunku na Twitterze skontaktuj się z nami. Chętnie poznamy Twoje oczekiwania, Twoją firmę oraz plany na jej rozwój na Twitterze, opracujemy strategię i pomożemy Ci osiągnąć zakładane rezultaty, które zapewnią Ci wzrost liczby osób zainteresowanych Twoją firmą, produktami, usługami. Oferujemy Ci kompleksową obsługę począwszy od założenia konta, poprzez codzienny monitoring oraz publikowanie, a skończywszy na tworzeniu bieżących i okresowych raportów z efektów działań. Agencja reklamowa Brandbay.pl wykorzystuje szereg najnowszych narzędzi usprawniających działania na Twitterze, przykładowo: - narzędzia analityczne - Twitter Analytics; - narzędzia do skracania linków i pomiaru ich klikalności - bitly; - narzędzia do analizy osób obserwujących profil.

kampania i konto Twitter

280 znaków do sukcesu

Twitter dla wizerunku i sprzedaży

Prowadzimy działania na Twitterze, które wspierają budowanie profesjonalnego wizerunku Twojej firmy i zwiększają sprzedaż.

#kampanie

w wyszukiwarce

Wykorzystujemy potencjał sieci wyszukiwania i docieramy do Klientów, którzy szukają twojej usługi w czasie rzeczywistym

#kampanie banerowe

Budujemy precyzyjnie targetowane kampanie w sieci GDN oraz przypominamy Klientom o twojej firmie za pomocą remarketingu.

#kampanie

wideo

Dzięki kampaniom wideo zyskasz przewagę nad swoją konkurencją.

#kampanie


produktowe

Tworzymy skuteczne reklamy Google Shopping, prezentując Klientom produkty z twojego sklepu internetowegozaufaj doświadczeniu

Agencja pasjonatów i pasjonatek social media

Nasza agencja reklamowa od początku swojej działalności specjalizuje się w digital marketingu i social mediach. Aktualnie w agencji Brandbay.pl pracują specjaliści od digital marketingu, social media, a także socjologii, psychologii biznesu, public relations, pozycjonowania, grafiki. Dzięki tak zróżnicowanemu zespołowi jesteśmy w stanie przygotowywać profesjonalne kampanie reklamowe i dbać o wszelkie aspekty dotyczące relacji naszych Klientów z ich klientami.
W naszym zespole pracują osoby, które są pasjonatami i pasjonatkami social media, dlatego zawsze jesteśmy na bieżąco z nowinkami z tymi mediami związanymi i wykorzystujemy tę wiedzę dla sukcesu naszych Klientów, Twojego sukcesu.

Zapytaj o bezpłatną wycenę

wyćwierkaj sobie sukces

Publikując profesjonalnie na Twitterze::

  • możesz wzmocnić budowanie swojego wizerunku jako nowoczesnej firmy
  • zyskujesz dodatkowe medium do prezentacji swoich produktów, usług, promocji
  • zyskujesz możliwość szybkiego i bieżącego kontaktu ze swoimi Klientami
  • zwiększasz szanse na wzrost sprzedaży swoich produktów i usług

Klienci

Marki z naszej zatoki

Zobacz dla jakich marek mamy przyjemność pracować.

Grodzki urząd pracy w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Hotel Belvedere w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Dinfo w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Armada finanse w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Domowa Apteczka w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Ewtex w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Festiwal Kolorów w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Garett w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Get In Bank w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Greg w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Hannecard w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Herbewo w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Hotel Imperial w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Kei.pl w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Kraków w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Lenovo w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Link4 w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Motorola w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Optimal Fit w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Orange w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Oxys w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Park Hotel w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Park Miniatur w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Projekt Zdrowie w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Slam w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Uniwersytet Pedagogiczny w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Tax Care w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Toyota Financial Services w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
U Jędrusia w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
UPC w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Vision Optyk w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Warszawa w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Wer w portfolio agencji reklamowej Brand Bay
Zasada Auto w portfolio agencji reklamowej Brand Bay