płyń dalej

Animacje

Animacje reklamowe

Tworzymy animacje reklamowe, które wzbudzają emocje. Zajmujemy się całym procesem – od koncepcji do realizacji.

Tworzenie animacji reklamowych

Chcesz, aby Twoje animacje przekonały potencjalnych Klientów do skorzystania z Twojej oferty, a nie oferty konkurencji? Powierz nam stworzenie animacji, które wzbudzą pozytywne emocje u odbiorców i zwiększą Twoje szanse na zdobycie nowych klientów i utrzymanie obecnych. Wspólnie określimy cele tworzonej animacji, dokonamy odpowiednich analiz, zarekomendujemy Ci najlepsze metody przydatne do osiągnięcia tych celów i stworzymy dla Ciebie odpowiednią animację (film animowany 3d lub 2d, animacja logo, animacja sprzedażowa, promocyjna, instruktażowa, etc.).

Skontaktuj się z nami

i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. (...)

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Agencja reklamowa Brandbay.pl z siedzibą w Krakowie 30-418, ul. Zakopiańska 9. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Brandbay.pl oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Brandbay.pl poprzez:
Zobacz więcej

przykuj uwagę odwiedzających

Animacje przykuwające uwagę

Specjalizujemy się w projektowaniu animacji, które wzbudzają pozytywne emocje i pomagają w promocji i sprzedaży. Oferujemy kompleksową obsługę. Tworzymy wszystkie rodzaje animacji: animację logo, animacje produktowe, animacje instruktażowe w przeróżnych stylach i różnymi metodami, jak przykładowo: film poklatkowy, timelapse, hyperlapse, animacje 2d i 3d, etc.

Przywiązujemy dużą wagę do detali, dla nas każda produkcja jest inna, dlatego oferujemy indywidualne podejście do problemu, dobór najciekawszego dla danego tematu schematu prezentacji (animacja postaci, whiteboard, etc.), odpowiedniej grafiki, profesjonalnego lektora.

Dostosowujemy animacje do potrzeb Klienta, grupy docelowej, branży, zwiększamy dzięki temu widoczność Klienta w sieci, pozytywny odbiór marki, a w efekcie przychody i zyski.

wzbudzaj pozytywne emocje

Animacje reklamowe nastawione na pozytywne emocje

Kompleksowe podejście do tworzenia animacji reklamowych wsparte analizą potrzeb Klientów i konkurencji.

Raport z Google Ads wraz z kolorowymi wykresami dodatkowymi, klawiaturą, myszką komputerową, smartfonem i kalkulatorem

Produkcja animacji Kraków, Warszawa, Poznań

Twojej firmie pomóc mogą różne animacje (np. animowanie logo lub animowanie prezentacji produktów).

Współpraca z naszą agencją w zakresie produkcji animacji rozpoczyna się od ustalenia celów tworzonej animacji, analizy potencjalnego odbiorcy animacji (zainteresowania, potrzeby, etc.), analizy konkurencji i trendów dotyczących animacji występujących na rynku.

Jeżeli jesteś zainteresowany stworzeniem profesjonalnej animacji dla swojej firmy, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego w jednym z naszych biur, w których tworzymy animacje 2d i animacje 3d: Kraków, Warszawa, Poznań lub kontaktu mailowego, telefonicznego. Chętnie poznamy specyfikę Twojej branży i dobierzemy metody i materiały do tworzenia animacji, tak aby w pełni wykorzystać możliwości dotarcia przy pomocy animacji do Twoich potencjalnych Klientów.

Oferujemy kompleksową obsługę zarówno przy tworzeniu animacji logo, intro, outro, packshot, jak i dłuższych filmików od preprodukcji, stworzenia scenariusza, poprzez stworzenie scenorysu, stworzenie animacji, nagranie profesjonalnej ścieżki audio, aż do postprodukcji i publikacji animacji w serwisach społecznościowych lub na stronie Klienta. Dbając o to, aby nasze animacje były skuteczne dokonujemy analizy ich odbioru u Twoich potencjalnych klientów.

my zadbamy o szczegóły, Ty kontrolujesz efekty

Zasady współpracy

Twoja animacja powstaje Pod Twoim stałym nadzorem, masz możliwość wpływania na jej wygląd na każdym etapie. Tworzenie filmów animowanych dla naszych Klientów zaczynamy od stworzenia konceptu animacji, następnie powstaje scenariusz, który zostaje przekształcony w storyboard (scenorys). Oprócz grafiki dbamy także o ścieżkę dźwiękową (voiceover, profesjonalny lektor). Tworzenie animacji kończy się na etapie postprodukcji, po którym animacja jest gotowa do publikacji. Ponieważ jesteśmy agencją specjalizującą się także w social mediach, dodatkowo możemy zaoferować promocję animacji w serwisach społecznościowych: YouTube, Facebook, Instagram.

Na każdym etapie współpracy możesz nanosić poprawki: zarówno na etapie przygotowywania scenariusza, jak i tworzenia scenorysu, wyboru podkładu muzycznego, głosu lektora, podczas produkcji animacji (akceptacja kolejnych etapów) i przy postprodukcji.

#studio

graficzne

Nasze studio graficzne tworzy kreacje zapadające w pamięć. Stawiamy na własne, unikatowe, czasami nieoczywiste projekty.

#materiały

reklamowe

Projektujemy materiały reklamowe na potrzeby druku oraz kampanii internetowych. Sprawiamy, że są skutecznymi narzędziami promocji.

#identyfikacja

wizualna

Przygotowujemy kompleksową strategie identyfikacji wizualnej oraz odświeżamy wizerunek firm.

Zakres działań

Współpracę rozpoczynamy od analizy rynku i konkurencji oraz stworzenia celów strategicznych dla danej animacji. Możemy Ci zaproponować wiele różnych rodzajów animacji, technik ich tworzenia i sposobów prezentacji treści dla jak uzyskania jak najlepszego efektu w Twojej konkretnej sytuacji. Możemy stworzyć animacje w języku polskim lub w wybranym przez Ciebie obcym języku. Wykorzystujemy w 100% unikalne ilustracje, profesjonalną muzykę w tle oraz profesjonalne nagrania lektorskie.

RODZAJE TWORZONYCH ANIMACJI

animowane logo
animacje produktowe
animacje instruktażowe
explainer video
animacje promocyjne
intro
outro
packshot
animowane wizualizacje
animowane infografiki

TECHNIKI TWORZENIA ANIMACJI I SPOSOBY PREZENTACJI TREŚCI

animacje 2d
animacje 3d
filmy poklatkowe
timelapse
hyperlapse
animacje graficzne
motion design
animowana postać
whiteboard animation

Specjaliści od tworzenia animacji w naszej agencji

Zespół Brandbay.pl to specjaliści od grafiki, psychologii, socjologii, marketingu, zarządzania firmą.

W naszym zespole są specjaliści z formalnym wyższym wykształceniem z zakresu grafiki i bogatym doświadczeniem praktycznym związanym z tworzeniem filmów animowanych, którzy są w stanie przygotować profesjonalne animacje odpowiadające na potrzeby potencjalnych Klientów Państwa Firmy.

Wśród specjalistów agencji Brandbay.pl są także ludzie z wykształceniem i doświadczeniem w marketingu, psychologii i socjologii, którzy mogą zapewnić zrozumienie potrzeb Państwa Klientów, cechy rynku, specyfikę danej branży.

Wspólnie, nasz zespól jest w stanie stworzyć animacje, które nie tylko będą najwyższej jakości pod względem artystycznego wykonania, ale także będą skutecznie wpływały na potencjalnych Klientów oglądających daną animację.

Posiadamy umiejętności w tworzeniu historii, które trafiają do klienta, wzbudzą pozytywne emocje i umiejętności w przenoszeniu tych historii do animowanego dwu- lub trójwymiarowego świata z wykorzystaniem między innymi takich programów jak: Adobe Premiere Pro, Master Adobe Illustrator, Adobe Photoshop czy Adobe After Effects.

Zobacz przykładowe animacje stworzone przez naszych specjalistów:
https://brandbay.pl/portfolio/grafika/krakow https://brandbay.pl/portfolio/grafika/domowaapteczka

Animacje, które wzbudzają emocje

Wykorzystując animacje w swoich działaniach promocyjnych prędzej trafisz z informacją do potencjalnych Klientów i ułatwisz im zrozumienie informacji, gdyż nawet najlepiej napisany tekst nie zapewni tak szybkiego zrozumienia jak ten sam tekst w połączeniu z informacją wizualną, np. prezentacją krok po kroku. Jeżeli Twoi klienci mają jakieś problemy, animacje mogą pomóc im w ich rozwiązaniu (to może być takie nowoczesne FAQ).

Generalnie ludzie w dzisiejszych czasach wolą oglądać wideo niż czytać informacje, dostosowując się więc do potrzeb klientów zwiększasz swoje szanse na to, że zostaniesz przez nich zauważony i zapamiętany.

Animacje przydają się także przy pokazywaniu produktów, same zdjęcia są super, ale jak te zdjęcia się ruszają, dają szansę zobaczenia produktu w trójwymiarze i z każdej strony, potencjalni Klienci zyskują dodatkowe źródło informacji, a Ty szansę na to, że dokonają oni zakupu tak atrakcyjnie przedstawionego produktu.

Istnieje wiele rodzajów animacji, które mogą przydać Ci się do promocji produktów i działań Twojej firmy, objaśniania trudnych kwestii, etc. Przykładowo, explainer video (to film z prostą grafiką, czytelną narracją, jasnymi komunikatami i objaśnianiem krok po kroku wykonania jakiegoś zadania) - jest szczególnie przydatne gdy potrzebujesz przekazać klientom jak korzystać z Twoich usług, produktów - zapewnia to inny rodzaj promocji niż spot reklamowy, gdyż trafia do wstępnie zainteresowanych odbiorców, daje więcej niż tylko zwykłą informację, czy reklamę - kluczowa jest tutaj historia znajdująca się w filmiku.

Istnieją różne sposoby tworzenia animacji:

- motion graphics – czyli ruchome obrazki, bez specjalnej narracji,
- animacje z postacią (animowana postać przedstawia informacje),
- whiteboard animation (obraz powstaje na oczach widza, widoczna ręka, głos lektora w tle), angażujące, wchodzi w interakcję z widzem,
- animacje czysto tekstowe (podczas animacji pojawia się jedynie tekst, bez postaci, bez ręki, głos z offu).
W zależności od Twoich potrzeb możemy stworzyć dla Ciebie animację w konkretnej technice.

co zyskujesz?

Korzystając z profesjonalnych materiałów reklamowych:

  • wzbudzasz pozytywne emocje u odbiorców
  • zyskujesz nowy sposób zachęcania potencjalnych Klientów do zakupów
  • możesz ułatwiać swoim Klientom rozpoczęcie korzystania z Twoich produktów

Klienci

Marki z naszej zatoki

Zobacz dla jakich marek mamy przyjemność pracować.

Klienci agencji reklamowej Brandbay