płyń dalej

skuteczne narzędzia promocji

Materiały reklamowe

Projektujemy materiały reklamowe na potrzeby druku oraz kampanii internetowych. Sprawiamy, że są skutecznymi narzędziami promocji.

Profesjonalne materiały reklamowe

Chcesz, aby Twoje materiały reklamowe motywowały Twoich potencjalnych Klientów i Kontrahentów do skorzystania z Twojej oferty, nawiązywania z Tobą współpracy? Chcesz, aby Twoje materiały reklamowe wyróżniały Cię na tle konkurencji? Powierz nam stworzenie profesjonalnych materiałów reklamowych dla Twojej firmy: wizytówek, banerów, ulotek, plakatów, roll-upów, etc. Wspólnie określimy cele, które mają zostać zrealizowane dzięki Twoim profesjonalnym materiałom reklamowym, ustalimy strategię ich tworzenia oraz przygotujemy je dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami

i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. (...)

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Agencja reklamowa Brandbay.pl z siedzibą w Krakowie 30-418, ul. Zakopiańska 9. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Brandbay.pl oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Brandbay.pl poprzez:
Zobacz więcej

reklamuj się z klasą

Tworzenie materiałów reklamowych

Jako agencja reklamowa specjalizujemy się w tworzeniu materiałów reklamowych drukowanych oraz na potrzeby kampanii internetowych. Oferujemy kompleksową obsługę firm przy tworzeniu materiałów reklamowych począwszy od stworzenia logo i systemu identyfikacji wizualnej, aż do stworzenia konkretnych materiałów: wielkoformatowych - przydatnych na różnego rodzaju eventach: konferencjach, targach (bannery, roll-upy), do promowania w przestrzeni publicznej (plakaty, ulotki), w kontaktach bezpośrednich z Klientami i Kontrahentami (wizytówki, foldery reklamowe, katalogi, składanie książek), w sytuacjach biurowych (papier firmowy, teczki), na potrzeby kampanii internetowych (karty produktów) oraz w prasie (strona reklamowa do prasy).

Dostosowujemy materiały reklamowe do konkretnych potrzeb klientów po wcześniejszej analizie rynku, klientów, konkurencji oraz z uwzględnieniem najnowszych trendów w reklamie w danej branży.

zdobywaj uznanie dzięki profesjonalnej reklamie

Materiały reklamowe nastawione na efekt

Kompleksowe przygotowanie materiałów reklamowych wsparte analityką.

Raport z Google Ads wraz z kolorowymi wykresami dodatkowymi, klawiaturą, myszką komputerową, smartfonem i kalkulatorem

Skuteczne materiały reklamowe

Jeżeli jesteś zainteresowany / zainteresowana profesjonalnymi i skutecznymi materiałami reklamowymi, możesz się z nami spotkać w naszych biurach na terenie Krakowa, Warszawy lub Poznania, albo odezwać się do nas na czacie, mailowo, telefonicznie. Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich potrzeb, poznamy specyfikę Twojej branży, ustalimy narzędzia, które mogą pomóc osiągnąć założone cele. Ty określisz cele dla tworzonych materiałów, a my je zrealizujemy przygotowując dla Ciebie odpowiednie materiały wielkoformatowe, małoformatowe, na potrzeby biurowe czy internetu.

Oferujemy kompleksową obsługę od stworzenia wizytówek z logo do stworzenia mega-bannerów, ulotek, plakatów, katalogów, roll-upów, etc.).

Zasady współpracy

Współpraca z naszą agencją w zakresie tworzenia materiałów reklamowych rozpoczyna się od ustalenia konkretnych celów tworzonych materiałów, analizy potrzeb i oczekiwań potencjalnych Klientów oraz analizy materiałów bliższej i dalszej konkurencji (ulotek, wizytówek, bannerów, stron www, etc.).

Na każdym etapie tworzenia materiałów reklamowych masz wgląd w nasze propozycje oraz możliwość wnoszenia swoich uwag do projektów czy to wizytówek czy kart produktów czy stron reklamowych do prasy.

Na każdym etapie tworzenia materiałów możesz zapoznać się z naszymi propozycjami, pomożemy Ci też zrozumieć dlaczego zastosowaliśmy dany kolor, dane rozmieszczenie obrazów na plakacie, daną czcionkę, etc. i jak te elementy mogą wpływać na odbiór ze strony Twoich Klientów i Kontrahentów.

Zaczynamy od stworzenia wstępnego projektu, udoskonalamy go, testujemy odbiór materiałów przez potencjalnych klientów i kontrahentów oraz nanosimy poprawki i ostatecznie tworzymy profesjonalne materiały reklamowe, które podobają się odbiorcom, zapadają w pamięć, zachęcają do skorzystania z Twojej oferty, nawiązania z Tobą współpracy.

#studio

graficzne

Nasze studio graficzne tworzy kreacje zapadające w pamięć. Stawiamy na własne, unikatowe, czasami nieoczywiste projekty.

#identyfikacja

wizualna

Przygotowujemy kompleksową strategie identyfikacji wizualnej oraz odświeżamy wizerunek firm.

#animacje

Tworzymy animacje reklamowe, które wzbudzają emocje. Zajmujemy się całym procesem – od koncepcji do realizacji.

Zakres działań - oferta

Oferujemy projektowanie takich materiałów jak:

MATERIAŁY WIELKOFORMATOWE NA EVENTY (TARGI, KONFERENCJE)

bannery
roll-up
ścianki reklamowe

MATERIAŁY DO PROMOWANIA W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ

plakaty
ulotki

MATERIAŁY DO KONTAKTÓW BEZPOŚREDNICH

wizytówki
foldery reklamowe
katalogi
składanie książek

MATERIAŁY BIUROWE

papier firmowy
teczki

MATERIAŁY DO PROMOCJI W INTERNECIE

karty produktów
strona reklamowa do prasy

kreatywność, wykształcenie, doświadczenie

Nasi specjaliści tworzący materiały reklamowe

Zespół Brandbay.pl to, z jednej strony, młodzi specjaliści z wyższym wykształceniem artystycznym zajmujący się zarówno projektowaniem grafiki na potrzeby materiałów internetowych, jak i materiałów drukowanych. Z drugiej strony, w naszym zespole są także socjolodzy i marketingowcy z kilkunastoletnim doświadczeniem, którzy pomogą zrozumieć jak dane materiały mogą wpływać na ludzkie emocje, bazując na swoich doświadczeniach z pracy z przeróżnymi grupami społecznymi.

Wszyscy pracownicy i wszystkie pracowniczki agencji reklamowej Brandbay.pl to jednocześnie osoby bardzo kreatywne, które są w stanie wykorzystać swoje umiejętności i doświadczenie dla dobra naszych klientów tworząc materiały reklamowe, które są atrakcyjne dla potencjalnych Klientów naszych Klientów i przekonujące do skorzystania z oferty reklamowanej firmy.

Zobacz przykładowe materiały reklamowe stworzone przez naszych specjalistów: plakaty: https://brandbay.pl/portfolio/grafika/projekt-zdrowie-plakat ulotki: https://brandbay.pl/portfolio/grafika/projekt-zdrowie-ulotka rollupy: https://brandbay.pl/portfolio/grafika/projekt-zdrowie-rollup woblery: https://brandbay.pl/portfolio/grafika/projekt-zdrowie-woblery banery wielofunkcyjne: https://brandbay.pl/portfolio/grafika/ewtex banery internetowe: https://brandbay.pl/portfolio/grafika/garett banery adwords: https://brandbay.pl/portfolio/grafika/mercedes

Materiały reklamowe, które sprzedają

Jak Cię widzą, tak Cię piszą - od momentu zobaczenia Twojego plakatu, roll-upu, poprzez wizytówki i katalogi otrzymane przy pierwszym spotkaniu, aż do papieru firmowego na którym klient otrzymuje fakturę. To wszystko jest ważne, gdyż wszystko wpływa na to czy Twoja firma utrzyma się w pamięci klienta i będzie wzbudzała pozytywne emocje.

Pozwól nam zadbać o to, aby Twoje materiały reklamowe przekonywały Twoich potencjalnych klientów do skorzystania z Twojej oferty, aby były czytelne, estetyczne, zapadające w pamięć.

Zadbamy o to, aby miały one odpowiednią kolorystykę, aby informacje na stronie były rozplanowane, tak aby najważniejsze informacje docierały do klienta już przy pierwszym spojrzeniu na te materiały.

Pomożemy Ci też zastanowić się czy lepiej zainwestować w wizytówki czy ulotki, a może plakaty.

Udoskonalenie dotychczasowych materiałów reklamowych

Jeżeli posiadasz już materiały reklamowe, możemy Ci pomóc przeanalizować ich przydatność dla promocji.

Masz czasami wrażenie, że niektóre materiały są za 'ciężkie', inne zbyt chaotyczne, albo mają zbyt 'mdłe' kolory... To można zmienić. Czasami wystarczy zmienić kolorystykę i materiały są o niebo lepsze, innym razem wystarczy inaczej rozplanować i przyciężkie staje się lekkie.

Skorzystaj z naszych umiejętności i wiedzy, aby poprawić swoje materiały reklamowe. Po wstępnej analizie materiałów możemy Ci doradzić jak je zmienić, aby przynosiły więcej pozytywnych efektów.

co zyskujesz?

Korzystając z profesjonalnych materiałów reklamowych:

  • możesz zbudować pozytywne relacje ze swoimi klientami i kontrahentami
  • Twoja firma może zapaść klientom na dłużej w pamięci
  • możesz zyskać nowych klientów dzięki promocjach na eventach, w przestrzeni publicznej i w kontaktach bezpośrednich

Klienci

Marki z naszej zatoki

Zobacz dla jakich marek mamy przyjemność pracować.

Klienci agencji reklamowej Brandbay