Pozycjonowanie www - SEO

Specjalizujemy się w marketingu internetowym i social mediach.

Pozycjonowanie

Skutecznie zwiększamy sprzedaż produktów i usług naszych Klientów oraz pomagamy im zaistnieć w nowoczesnych mediach: Facebook, SEO - pozycjonowanie, SEM - Adwords.

Pozycjonowanie stron internetowych w wynikach wyszukiwarki Google.

Proces pozycjonowania stron internetowych w naszej agencji wykonywany jest w modelu abonamentowym. Opłata jest pobierana w momencie, kiedy dana fraza/słowo kluczowe trafi na pierwszą stronę wyników wyszukiwania. Oferujemy skuteczne usługi SEO i uczciwą formę płatności. Jeśli nie pojawisz się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, to nie poniesiesz dodatkowych kosztów!

Śledzimy najnowsze zmiany w sposobach pozycjonowania stron internetowych, praktykując jedynie white hat SEO. Zależy nam, aby pozycjonowanie www było zarówno skuteczne jak i bezpieczne! Z nami masz gwarancję, że Twoja strona będzie przyjazna wyszukiwarce Google.

Brand Bay zadba o to, aby prowadzone usługi SEO pomogły Twojej stronie (pozycjonowanie stron pomogło Twojemu bizensowi) znaleźć się na szczycie wyników wyszukiwania! Oferta SEO nastawione na wyniki oferuje bezpieczne rozliczenie na podstawie uzyskanych efektów:

W ramach usługi SEO w agencji reklamowej Brand Bay otrzymujesz:

- analizę branży i konkurencji.
- audyt strony www.
- optymalizację witryny pod kątem seo: treści, grafika
- bezpieczne pozycjonowanie White Seo
- monitorowanie pozycji w wynikach wyszukiwania Google i raportowanie skuteczności
- skonfigurowanie narzędzia jakim jest Google Analytics i narzędzi dla Webmastera Google dla jeszcze większej kontroli nad skutecznością kampanii.

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych?

Dla wielu osób skrót SEO (search engine optimization) to nadal niezwykle tajemnicza usługa. W największym skrócie są to działania mające na celu wypromowanie strony www na wysokie pozycje w wyszukiwarce google pod określoną frazę.

Podstawowy schemat pozycjonowania stron powinien wyglądać mniej więcej tak:

1.Wybór słów kluczowych

Kwestia podstawowa, musimy wybrać frazy dla swojej witryny w taki sposób aby przynosiły nam one jak największy ruch na naszej stronie. Warto podkreślić, że nie zawsze będą to frazy główne, czasami warto przemyśleć pozycjonowanie strony pod frazy z tak zwanego długiego ogona. Przy wyborze fraz dla strony niezbędna jest współpraca między klientem a pozycjonerem.

2.Audyt Strony

Audyt strony ma za zadanie odnalezienie błędów na stronie które uniemożliwiają osiągniecie wysokich pozycji w wyszukiwarce. Propozycje zmian najczęściej wprowadza twórca strony lub pozycjoner. Bez wprowadzenia zmian w kodzie strony wypozycjonowanie strony jest często niemożliwe.

3.Link Building

Największa tajemnica specjalistów od pozycjonowania stron www. Link Building to proces pozyskiwania mocnych zaufanych linków do strony klienta, które mają za zadanie wypromowanie strony na jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce.

4.Weryfikacja efektów i ponowna analiza stron.

Po jakimś czasie od rozpoczęcia pozycjonowania stron należy zweryfikować postępy prac. Jeżeli nie są one satysfakcjonujące osoba zajmująca się pozycjonowaniem strony dokonuje ponownej analizy stron, po czym należy wprowadzić kolejne zmiany na stronie (np. wprowadzenie dodatkowego tekstu na stronie) lub zmiany w schemacie linkowania strony. Powyższy proces jest oczywiście mocno uproszczony, zazwyczaj dochodzą do tego inne elementy, jak. np. budowanie zaplecz pozycjonerskich.

Strona jest wypozycjonowana - co dalej?

Pozycjonowanie stron internetowych nie kończy się na "wbiciu" strony do TOP 10 wyszukiwarki google, równie trudnym, a czasem i trudniejszym zadaniem jest utrzymanie wypracowanego efektu. Dochodzi bowiem kilka czynników zewnętrznych jak np. działalność konkurencji, w tym próby depozycjonowania witryny internetowej. Podsumowując pozycjonowanie www jest procesem długotrwałym i dosyć żmudnym, jednak na końcu przynosi on efekty w postaci większego ruchu na stronie i większej ilości zadowolonych klientów.

Zadowoleni z efektów.

Pracowaliśmy między innymi dla:

"70% naszych decyzji zakupowych podejmujemy w oparciu o to, jak jesteśmy traktowani jako ludzie, a tylko 30% bazuje na właściwościach produktu."

John McKean "Customers Are People. The Human Touch"

Prowadzenie fanpage.

Facebook dla firm: Ciekawe grafiki, zaskakujące teksty i posty sprzedażowe pomogą przyciągnąć rzesze fanów i poprawić wizerunek marki.

czytaj
Pozycjonowanie strony - SEO

Pozycjonowanie strony i wysoka pozycja w Google: Osiągniesz z nami nie tylko pierwszą stronę - przede wszystkim trwale zwiększysz sprzedaż swoich produktów czy usług.

czytaj
Prowadzenie Adwords

Prowadzenie google Adwords: Adwords to najszybszy sposób na dotarcie precyjnie do grupy potencjalnych Klientów, którzy właśnie teraz szukają Twojego produktu czy usługi.

czytaj
Projektowanie stron

Tworzenie stron www: Strona będzie wizytówką naszej firmy więc bardzo ważne jest, aby spełniała tą rolę i pokazywała firmę w jak najlepszym świetle.

czytaj
Prowadzenie fanpage na facebooku

Prowadzenie fanpage i nie tylko.

Ciekawe grafiki, zaskakujące teksty i posty sprzedażowe pomogą przyciągnąć rzesze fanów i poprawić wizerunek marki. Dzięki dużej grupie osób zainteresowanych Twoimi produktami, łatwiej nawiążesz interakcje z klientami i dotrzesz do nich ze swoją ofertą i usługami. Social media to nie tylko Facebook - prowadzimy również działania w serwisach Google+, Instagram, Twitter, LinkedIn i wielu innych. Facebook to również możliwość precyzyjnego dotarcia do potencjalnych Klientów - reklamy FacebookAds pozwolą zawęzić grupę odbiorców wg wieku, płci, zainteresowań czy miejsca zamieszkania.

Pozycjonowanie

Wysokie pozycje i stały ruch.

Wyszukiwarka Google to obecnie jeden z najlepszych kanałów sprzedażowych wszelkich produktów i usług. W wielu branżach nawet 90% Klientów dokonuje zakupów docierając do danej firmy właśnie poprzez wyszukiwarkę. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać że wysoka pozycja ma największy wpływ na ilość wejść na stronę, a w efekcie zamówień. Pozycjonowanie to kilkumiesięczny proces i dość skomplikowany, dlatego wymaga odpowiedzialności i stałego śledzenia wyników. Osiągniesz z nami nie tylko pierwszą stronę - przede wszystkim trwale zwiększysz sprzedaż swoich produktów czy usług.

Prowadzenie adwords google

Szybki efekt i pełna kontrola.

Reklamy pojawiające się wyszukiwarce Google nad wynikami zapytania to właśnie Adwords. Adwords to najszybszy sposób na dotarcie precyjnie do grupy potencjalnych Klientów, którzy właśnie teraz szukają Twojego produktu czy usługi. Zlecając nam dziś konfigurację reklam w tym systemie już jutro osoby poszukujące Twoich produktów, trafia na Twoją stronę i będziesz mógł ich przekonać do ich zakupu. System ten pozwala na dotarcie do Klientów nie tylko poprzez wyszukiwarkę, ale także poprzez reklamy na innych stronach internetowych - portalach, blogach czy stronach tematycznych.

Public Realition - PR

Aby mówili często i tylko dobrze.

Mówimy nie tylko językiem korzyści. Potrafimy tak opisać produkt czy usługę, aby w potencjalnym Klienci od razu wzbudzić chęć zakupu, ale również, tak aby dobrze i na jak najdłużej zapamiętał on Twoją markę. Dzięki temu za jakiś czas wróci do Ciebie. Prowadząc działania w różnych branżach wzbogacamy własną wiedzę na ich temat, a poszczególni menadżerowie uczą się mówić specjalistycznym językiem charakterystycznym dla każdej z nich. Masz pewność, że Twój opiekun zrozumie Twoich Klientów, a oni zrozumieją jego. W każdej sytuacji umiejętnie dobierzemy słowa, tak aby wzmonić wizerunku Twojej firmy.

Prowadzenie bloga

Sprawimy, że zostaniesz cenionym ekspertem.

W każdej branży liczy się zdanie ekspertów. To oni oceniają i opisują produkty czy usługi. Wielu z nich to dziennikarze, wielu to blogerzy czy użytkowicy branżowych forów dyskusyjnych. Z nami i Ty możesz zostać ekspertem, a Twoje rady cenione przez potencjalnych nabywców. Stworzymy dla Ciebie atrakcyjnego graficznie bloga, na którym systematycznie będziemy zamieszczać artykuły. Tematykę dobierzemy zgodnie z oczekiwaniami potencjalnych Klientów, a treść przygotujemy tak, aby była jak najwyżej pozycjonowana przez wyszukiwarkę Google.

Projektowanie stron www

Pokażemy Cię z najlepszej strony.

Strona internetowa to dziś dla każdej firmy tak samo podstawowa sprawa jak konto bankowe czy siedziba. Podobnie jak w przypadku pozostałych warto wybrać jej dostawcę z ostrożnością i rozwagą. Strona będzie wizytówką naszej firmy więc bardzo ważne jest, aby spełniała tą rolę i pokazywała firmę w jak najlepszym świetle. Oprócz aspektu wizerunkowego ważne są również aspekty techniczne - dostosowanie witryny do urządzeń mobilnych - responsywność, łatwe zarządzanie stroną www, optymalizacja strony pod wyszukiwarki, aby zapewnić jej jak najlepszą pozycję w wynikach wyszukiwania Google.

Studio graficzne

Nadamy nowoczesny i jednolity wizerunek Twoje firmie.

Identyfikacja wizualna firmy to jeden z podstawowych kroków, w momencie kiedy tworzysz lub odnawiasz wizerunek swojej działalności. Nasi graficy przygotują dla Ciebie wszystkie niezbędne materiały potrzebne do brandingu twojej marki. Sprawimy, że twoja firma będzie kojarzona z nowoczesnością i charyzmatycznym wizerunkiem, dzięki czemu zbudujesz świadomość swojej marki. Wszystkie pomysły na kreację wizualną, najpierw konsultujemy z naszymi klientami, tak aby podkreślały one główne cele. Każdy projekt graficzny - logo, banner, kreacja - jest przygotowywany indywidualnie przez jednego z naszych grafików.