płyń dalej

Działania seo

Działania seo

Pozycjonowanie stron: Wrocław i Dolny Śląsk

Chcesz rozwijać swoją firmę i prowadzić ją do wyznaczonego celu? Czas obrać nowy kierunek!

Skuteczne
działania seo

Pomożemy Ci skutecznie promować Twój biznes, pozyskać nowych klientów i osiągnąć stabilną pozycję na rynku. BrandBay.pl to coś więcej niż tylko jedna z wielu agencji marketingu internetowego - to przede wszystkim profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie, wiedza i nowoczesne narzędzia, a także efektywne sposoby na pozycjonowanie stron internetowych.

Skontaktuj się z nami

i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. (...)

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Agencja reklamowa Brandbay.pl z siedzibą w Krakowie 30-418, ul. Zakopiańska 9. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Brandbay.pl oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Brandbay.pl poprzez:
Zobacz więcej

docieraj do klientów

Stań się widoczny

Dążymy do szczegółowego poznania indywidualnych potrzeb naszych Klientów - wiemy, że każdy biznes ma inną charakterystykę, dlatego podejmujemy wszystkie niezbędne działania, aby pomóc mu w sukcesie. W naszej pracy kierujemy się uczciwością i rzetelnością, dlatego wszystkie działania są skrupulatnie raportowane. Wierzymy też, że rozmowa i wzajemna współpraca przynoszą najlepsze rezultaty.

Siedziba Twojej firmy znajduje się na Dolnym Śląsku, ale chcesz ją rozwijać i zwiększyć zasięg jej działania? Za główny cel stawiasz sobie pozyskanie nowych klientów? A może zastanawiasz się, czy warto inwestować w pozycjonowanie strony internetowej, jeśli Twój biznes jest lokalny i nie wykracza poza Wrocław?

Skontaktuj się z nami, niezależnie od tego, jakie masz pytania. Odpowiemy na nie wszystkie, proponując optymalną ofertę i najlepiej dopasowane działania z zakresu marketingu online. To nic nie kosztuje, a może być początkiem udanej współpracy, dzięki której Twoja firma odniesie sukces.

Prowadzone przez nas działania z zakresu SEO, które obejmują pozycjonowanie stron internetowych, przyniosą wiele korzyści. Twoja witryna będzie w czołówce wyników wyszukiwania, co bezpośrednio wpłynie na:

- dotarcie do nowych użytkowników, którzy dowiedzą się o Twojej firmie i oferowanych przez nią produktach bądź usługach,
- zwiększenie grona odbiorców, co z kolei poszerzy zasięg działania firmy,
- łatwość, z jaką odnajdą Twoją działalność potencjalni klienci,
- pozyskanie wartościowego ruchu na stronie przez użytkowników, którzy poszukują rozwiązań takich jak Twoje,
- zwiększenie zainteresowania firmą i jej ofertą, ilości zamówień i w rezultacie wyników sprzedażowych,
- zbudowanie zaufania do marki i osiągnięcie stabilnej pozycji na rynku,
- wykreowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firmy.

zadbamy o wysokie pozycje

BrandBay.pl - pozycjonowanie stron i wiele więcej

Wrocław, Dolny Śląsk

Wykresy w Google Analytics z pozycjonowania stron - Wrocław, Dolny Śląsk

Jeśli marketing online to tylko z BrandBay.pl

Brandbay.pl to nie tylko agencja SEO, choć naszą sztandarową usługą jest pozycjonowanie stron internetowych. W ofercie znajdziesz także wiele innych działań z zakresu marketingu internetowego, takich jak prowadzenie mediów społecznościowych, reklama w Google Ads oraz tworzenie i optymalizacja stron internetowych. Oferujemy również usługi z zakresu grafiki i PR, co czyni z nas prawdziwą agencję 360'. Dzięki temu posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia oraz zaawansowaną wiedzę, aby skutecznie promować Twoją firmę w internecie na wszystkie możliwe sposoby. Przygotujemy spersonalizowaną ofertę i strategię, która powinna przynieść najlepsze efekty. Zaproponujemy najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu, stworzymy skuteczną strategię jego promocji oraz doradzimy w kwestii wielkości budżetu. Zaplanujemy również budowę, optymalizację i pozycjonowanie strony www, przeprowadzając Cię przez każdy z ich etapów i na bieżąco raportując nasze działania. łączymy profesjonalną wiedzę, bogate doświadczenie oraz szczegółową analizę i statystykę ze zrozumieniem potrzeb naszych Klientów i indywidualnym podejściem do każdej firmy.

Stawiamy na profesjonalny zespół, dla którego praca wiąże się z pasją. Inwestujemy w ciągłe szkolenia i podnoszenie kompetencji, aby móc oferować zaawansowane i najnowsze rozwiązania w branży. Dzięki wzajemnemu zaufaniu i miłej atmosferze tworzymy zgraną załogę, wspólnie prowadzącą okręty naszych Klientów do zatoki sukcesu. Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zawsze jesteśmy i będziemy do Twojej dyspozycji. Wyznajemy bowiem zasadę, że najważniejsza jest komunikacja, stanowiąca podstawę zaufania i udanej współpracy.

Pozycjonowanie stron: Wrocław, Dolny Śląsk, Polska, a nawet cały świat

Prowadzisz od niedawna lokalny biznes i chcesz zdobyć nowych klientów? Planujesz zwiększenie zasięgu firmy do skali regionalnej? Prowadzisz własną działalność już od kilku lat, jednak czujesz, że zainteresowanie Twoimi produktami lub usługami mogłoby być większe? Chcesz rozwijać firmę, zwiększyć wyniki sprzedażowe i osiągnąć stabilną pozycję na rynku? Szukasz sposobu na dotarcie do większej liczby odbiorców w Polsce lub globalnie? Odpowiedzią na wszystkie powyższe pytania jest pozycjonowanie stron internetowych. Wrocław, Dolny Śląsk czy Polska - działania SEO przyniosą świetne rezultaty niezależnie od zasięgu terytorialnego Twojej firmy, jej wielkości czy też profilu działalności. Pozycjonowanie stron www musi być jednak odpowiednio zaplanowane i przeprowadzone, aby było skuteczne.

W BrandBay.pl posiadamy nie tylko niezbędną wiedzę i doświadczenie, jakich wymaga pozycjonowanie stron www i pozostałe działania z zakresu marketingu online, ale także wyczucie, które pozwala nam prowadzić je we właściwym kierunku. Dzięki temu wszystkie są skuteczne, wspierając naszych Klientów na drodze do sukcesu.

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz zdecydować się na pozycjonowanie swojej strony internetowej lub sklepu online. Zapewniamy: pozycjonowanie lokalne według słów kluczowych zawierających nazwy miast bądź też regionów, takich jak "pozycjonowanie strony Wrocław", pozycjonowanie na frazy ogólne, czyli przykładowo po prostu "pozycjonowanie stron", a także działania o zasięgu międzynarodowym na globalnym rynku.

Raporty i tablet dotyczące usług pozycjonowania stron - Wrocław

Pomagamy uzyskać widoczność

Co warto wiedzieć o pozycjonowaniu strony www?

Zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję, chcemy najpierw pokazać Ci nie tylko jakie korzyści przynosi pozycjonowanie strony internetowej, ale także na czym ono polega. W swojej pracy kierujemy się bowiem uczciwością, dlatego zależy nam na sumiennym i klarownym wytłumaczeniu wszystkich pojęć i całego procesu, na którym opierają się działania SEO. Dobra współpraca wymaga wzorowej komunikacji, dlatego zachęcamy, abyś poświęcił kilka minut na zapoznanie się z poniższymi informacjami.

#pozycjonowanie

stron www

Zwiększymy widoczność twojej strony w wynikach wyszukiwania i sprawimy, że będzie widoczna dla potencjalnych Klientów

#pozycjonowanie e-commerce

Zwiększymy ruch w twoim sklepie internetowym i podniesiemy jego sprzedaż

#audyt seo

Dokonamy audytu poprzednich działań i zdiagnozujemyp przyczyny braku rezultatów

#pozycjonowanie

stron Poznań

Twoje firma w top10 dla Poznania? Dasz radę z nami!

#pozycjonowanie

stron Warszawa

Chcesz pozycjonować stronę w Warszawie? Jeteśmy w samym centrum miasta!

#pozycjonowanie

Gdańsk

Twoi Klienci to mieszkańcy Gdańska i okolic? Dotrzemy właśnie do nich!

#pozycjonowanie Wrocław

Wypozycjonujemy Twoją firmę lokalnie na Wrocław i Dolny Śląsk

#pozycjonowanie

stron Katowice

Chcesz pozycjonować frazy lokalnie na Katowice i Śląsk? Sprawdź!

#pozycjonowanie

stron Kraków

Pozycjonowanie Kraków? Twoja firma będzie widoczna zarówno w mieście jak i okolicach.

#pozycjonowanie Toruń

Pozycjonowanie stron firmowych i sklepów Toruń

#pozycjonowanie

stron łódź

Widzisz swoją stronę w top3 dla pozycjonowanych fraz w łodzi? Zobacz je z nami!

co zyskujesz

Pozycjonując stronę www:

 • dasz się znaleźć potencjalnym Klientom
 • dotrzesz do osób, które poszukują takich firm jak Twoja
 • pozyskasz wartościowy ruch na stronie internetowej
 • zbudujesz zaufanie do marki
 • zwiększysz sprzedaż produktów i usług

Local seo

Na czym polega pozycjonowanie stron?

SEO, czyli inaczej pozycjonowanie strony www, to wszystkie działania, które prowadzą do zapewnienia witrynie jak najwyższych pozycji w wyszukiwarce Google. Wyniki określane także jako ranking stron wyświetlają się w odpowiedzi na konkretne słowa kluczowe, wpisane wcześniej przez użytkownika. Nasza agencja SEO wykorzystuje całą swoją wiedzę i doświadczenie, aby link prowadzący do Twojego serwisu czy sklepu online znalazł się w czołówce organicznych wyników wyszukiwania Google. Dzięki temu zdecydowanie więcej osób będzie mogło do niego trafić.

Czym są organiczne wyniki w wyszukiwarce Google?

Mapka w Google pozycjonowania stron lokalne

Najbardziej dopasowane do słów kluczowych wyniki wyszukiwania w Google określane są mianem organicznych. Ich kolejność ustalana jest przez algorytm, który pozycjonuje strony z treścią według największej trafności odpowiadającej na słowa kluczowe wpisane do wyszukiwarki.

Różnią się od linków sponsorowanych, które wyświetlane są na trzech pierwszych i ostatnich miejscach w Google i stanowią efekt płatnej kampanii reklamowej w Google Ads. Oczywiście jedne i drugie działania są korzystne, przynosząc jeszcze lepsze rezultaty, gdy są prowadzone razem. Jednak to pozycjonowanie strony może prowadzić do tego, że ukaże się ona w czołówce wyników organicznych i nie będzie opatrzona symbolem "reklama" czy "ad", dzięki czemu zyska duże zaufanie wśród użytkowników.

Prowadzone przez nas pozycjonowanie ma jeden nadrzędny cel - jest nim to, aby Google uznało Twoją witrynę za najbardziej dopasowaną do wybranych słów kluczowych i umieściło ją na najwyższych pozycjach w organicznych wynikach wyszukiwania.

Warto wiedzieć, że na pozycjonowanie stron wpływa wiele czynników, które decydują o osiąganych przez nie pozycjach. Nie wszystkie z nich są również podawane przez Google do publicznej wiadomości, dlatego właśnie pozycjonowanie stron wymaga tak dużej wiedzy, doświadczenia oraz precyzyjnego podejścia. Raz osiągniętych pozycji nie da się też utrzymać już na stałe, więc działania z zakresu SEO muszą być regularnie prowadzone, sprawdzane i modyfikowane w razie potrzeby.

Nasza praca to ciągłe śledzenie rozwiązań wdrażanych przez wyszukiwarki i dostosowywanie do nich działań SEO w taki sposób, aby Twoja strona znajdowała się w czołówce wyników wyszukiwania.

Daj się znaleźć

Działania z zakresu SEO w Brandbay.pl

Jako zespół profesjonalistów sprawimy, że Twoja witryna znajdzie się na szczycie rankingów stron i będzie prezentowała się wysoko w organicznych wynikach wyszukiwania. W Brandbay.pl specjalizujemy się w przeprowadzaniu skutecznych działań z zakresu SEO, w ramach których gwarantujemy:

- audyt Twojej strony - zdiagnozujemy wszystkie błędy czy niedopatrzenia, które negatywnie wpływają na jej pozycję w wyszukiwarce Google,
- analizę profilu linków, które prowadzą do witryny,
- zbadanie sąsiedztwa domen na Twoim serwerze,
- sprawdzenie mobilności serwisu,
- dobór odpowiednich słów kluczowych dla Twojej firmy,
- wdrożenie optymalizacji off i on-site - w pierwszym przypadku mowa o wszystkich działaniach poza stroną, natomiast w drugim o poprawie parametrów technicznych strony i przygotowaniu odpowiedniej treści wspomagającej pozycjonowanie,
- tworzenie oryginalnej, jakościowej i skutecznej treści, która będzie służyła zarówno w działaniach SEO, jak i w promowaniu Twojej firmy.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji - zawsze odpowiemy na każde Twoje pytanie, gwarantując bezpośrednie konsultacje z najlepszymi specjalistami SEO, którzy przeprowadzają pozycjonowanie strony internetowej Twojej firmy.

Przygotujemy indywidualną strategię z zakresu działań SEO, która będzie dostosowana do potrzeb Twojej działalności. Będziemy regularnie udostępniać Ci raporty o podejmowanych krokach i ich efektywności. Przede wszystkim jednak zapewnimy transparentne warunki współpracy - zawsze będziesz znał zakres prowadzonych przez nas działań, których wymaga pozycjonowanie strony.

Maksymalizacja efektu

Pozycjonowanie: oferta dopasowana do potrzeb firmy

W naszej agencji SEO zatrudniamy profesjonalistów, którzy w swojej pracy łączą pasję i innowacyjne podejście z fachową wiedzą i wieloletnim stażem - to wszystko sprawia, że pozycjonowanie stron nie ma dla nich tajemnic. Wiemy, że tylko indywidualne podejście do każdego Klienta może przynieść najlepsze rezultaty, dlatego stworzymy dla Ciebie bezpłatną, spersonalizowaną i specjalistyczną ofertę, która będzie maksymalnie dopasowana do potrzeb firmy. Zaproponowane przez nas rozwiązania z zakresu SEO opieramy na poznaniu potrzeb biznesowych, szczegółowych rozmowach i konsultacjach oraz rzetelnym audycie strony. Zawsze też dostosowujemy je do zakładanego budżetu, dzięki czemu wszystkie wydatki będzie można zaplanować w firmowym kosztorysie.

Warto wiedzieć, że koszty działań SEO zależą od wielu czynników, nie tylko od tego, czy będzie to pozycjonowanie lokalne, ogólnopolskie czy też globalne. Najważniejszy wpływ na ostateczną cenę będą miały:
- przeszłość domeny, czyli historia linków, które prowadzą do witryny,
- jakość serwera,
- sposób, w jaki została zbudowana strona,
- konkurencja w branży,
- rodzaj i popularność fraz,
a także wiele innych, często indywidualnych czynników.

Przemyślana strategia na działania SEO

Wykresy w Google Analytics kolo

Jeśli zdecydujesz się powierzyć naszej agencji SEO pozycjonowanie, przygotujemy dla Ciebie na podstawie oferty szczegółową i kompleksową strategię działania. Jej celem będzie poprawa pozycji, którą Twoja strona osiąga w wynikach wyszukiwania Google i będzie dedykowana do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Nasi specjaliści przeprowadzą również audyt witryny, analizę rynku i działań konkurencji oraz przegląd profilu linków, które do niej prowadzą. Wezmą także pod uwagę zachowania użytkowników i podejmą właściwe działania z zakresu SEO, bazując na swojej wiedzy, doświadczeniu oraz standardach marketingu internetowego.

Niezależnie od wysokości budżetu oraz tego, czy zdecydujesz się na kilka usług czy tylko na pozycjonowanie, nasza agencja SEO zaproponuje najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

Działania naszych ekspertów będą obejmowały takie elementy jak wprowadzenie niezbędnych działań optymalizacyjnych, wdrażanie i konfigurowanie potrzebnych narzędzi wspomagających pozycjonowanie i mierzenie jego efektów. Przedstawimy także strategię link buildingu, której celem będzie pozyskanie wartościowych linków do Twojej witryny.

Zwiększ stopę zwrotu

"Pozycjonowanie Wrocław", czyli pozycjonowanie lokalne

Czy firmie działającej lokalnie potrzebne jest pozycjonowanie stron? Wrocław jako stolica Dolnego Śląska jest jednym z najprężniej rozwijających się miast w Polsce, co stwarza świetny biznesowy mikroklimat w całym województwie. Warto wiedzieć, że według badań w 2019 r. ponad 60% mieszkańców regionu to były osoby zamawiające bądź kupujące przez Internet towary lub usługi do użytku prywatnego. Był to jeden z najwyższych wyników wśród wszystkich województw, który systematycznie rośnie z roku na rok. Decydując się na pozycjonowanie lokalne z frazami takimi jak "Wrocław", "dolnośląskie" czy "Dolny Śląsk" sprawiasz, że każdy użytkownik internetu z tego obszaru staje się potencjalnym klientem Twojej firmy.

Inne badania zachowań konsumenckich w internecie jasno pokazują, że aż 88% zapytań w Google za pośrednictwem urządzeń mobilnych, takich jak smartfon czy tablet, ma charakter lokalny, a 46% wszystkich wyszukań to frazy zawierające lokalizację. Dowodzi to, że hasła takie jak "fryzjer/mechanik/pizza/kwiaciarnia/pozycjonowanie Wrocław" są najbardziej popularne i przynoszą najlepsze rezultaty.

Widoczny jest tutaj silny trend w marketingu internetowym, skierowany w stronę lokalnych firm i przedsiębiorstw - 72% użytkowników wybiera oferty firm znajdujących się w pobliżu. Jest to bardzo szybkie i proste - wystarczy wpisać hasło do wyszukiwarki Google z odnośnikiem "Wrocław", znaleźć odpowiadającą naszym potrzebom firmę najczęściej z kilku pierwszych pozycji, czasem sprawdzić opinie i oceny na wizytówkach Google, a następnie skorzystać z jej oferty - przez internet lub często osobiście.

Jeśli nadal nie jesteś pewny, czy pozycjonowanie lokalne rzeczywiście przynosi efekty, to zastanów się, jak trafiłeś na naszą stronę. Czy przypadkiem nie po wpisaniu do wyszukiwarki Google fraz "pozycjonowanie stron wrocław" lub "pozycjonowanie dolny śląsk"?

Słowa kluczowe, czyli skuteczna "nawigacja" w internecie

Choć algorytmy Google ulegają ciągłym zmianom, to jedno jest pewne - najbardziej istotnym czynnikiem wpływającym na ranking stron pozostają słowa kluczowe. To właśnie one są wykorzystywane do tego, aby Google w ułamku sekundy "przeskanował" całą treść internetu i wyświetlił wyniki jak najbardziej do nich dopasowane.

Tak więc frazy/słowa kluczowe to hasła związane z działalnością firmy, wpisywane do wyszukiwarki przez użytkowników, którzy poszukują konkretnych informacji, najczęściej o charakterze konsumpcyjnym. Być może spodoba im się Twoja oferta, jednak najpierw muszą na nią trafić, żeby móc podjąć decyzję zakupową.

Słowa kluczowe, inaczej keywords są więc pewnego rodzaju "nawigacją", która pomoże trafić użytkownikom na witrynę Twojej firmy. Mogą mieć postać pojedynczych słów, fraz bądź też zdań pytających. Kluczowy jest ich wybór - im będą one bardziej dopasowane do profilu działalności firmy oraz jej asortymentu, a także zwyczajowych zachowań użytkowników, tym lepsze rezultaty przyniesie pozycjonowanie.

Frazy można podzielić na:
- ogólne - czyli odnoszące się do kategorii produktów lub usług, np. "kurtka", "fryzjer" czy "pozycjonowanie strony",
- szczegółowe - inaczej doprecyzowujące; zawierają szczegóły, takie jak nazwa miasta (np."pozycjonowanie Wrocław") lub nazwa produktu czy usługi ("kurtka damska zimowa" i "fryzjer strzyżenie męskie").

Aby działania SEO były skuteczne i przynosiły świetne rezultaty, powinny być prowadzone dwutorowo z wykorzystaniem fraz ogólnych (globalnych) oraz szczegółowych (w tym także lokalnych). Te, które będą dominowały, zależą od rodzaju działalności firmy i przyjętych celów strategii. Część osób poszukując konkretnej usługi czy produktu używa ogólnych słów kluczowych, inni mają nawyk wpisywania szczegółowych zapytań, także poprzez dodawanie nazwy miasta. Jeśli jednak prowadzisz swój biznes wyłącznie lokalnie, grupę Twoich potencjalnych klientów stanowią mieszkańcy regionu lub miasta. Wtedy najlepsze rezultaty w działaniach SEO przyniesie skupienie się przede wszystkim na frazach zawierających miejsce i rodzaj prowadzonego przez Ciebie biznesu.

Frazy ogólne - wady i zalety

Agencja SEO może skupić się na działaniach w obrębie fraz ogólnych. Wtedy z pewnością dotrze do szerszego grona odbiorców i da firmie szansę na zaistnienie w wynikach wśród najlepszych w jej branży. Pozycjonowanie ogólne ma jednak swoje wady. Po pierwsze, wtedy konkurencja na frazy jest ogromna, a przez co czas oczekiwania na efekty może być znacznie dłuższy. Istnieje przy nich również ryzyko, że użytkownicy po prostu wpisali do wyszukiwarki hasło "buty" albo "pozycjonowanie" i chcą się czegoś o nich dowiedzieć, ale nie są zainteresowani tego typu produktami czy usługami.

Frazy lokalne i szczegółowe - wady i zalety

Osoby, które wpisują do wyszukiwarki Google frazy zawierające szczegóły danych produktów i usług bądź lokalizację - przykładowo "pozycjonowanie stron Wrocław" - z pewnością są zainteresowane znalezieniem w pobliżu firmy, która poprowadzi dla nich działania SEO. Frazy szczegółowe i lokalne cieszą się nieco mniejszą popularnością niż ogólne, ale jeśli ktoś już je wpisze do wyszukiwarki, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że zdecyduje się na konkretną firmę. Ważne jest również to, że konkurencja na te frazy jest z reguły słabsza, więc koszty pozycjonowania i wysiłek włożony w osiągnięcie wysokich pozycji będzie mniejszy.

Wybór odpowiednich fraz kluczowych

Dobrze wiedzieć, że dobór słów-kluczy to także podjęcie decyzji, które z nich odpowiadają profilowi danego biznesu i które są najczęściej wpisywane w wyszukiwarkę Google. Niezbędne jest tutaj użycie specjalnych narzędzi oraz znajomość rynku. Jeśli nie jesteś pewien, jakie frazy przyniosłyby Twojej firmie najlepsze efekty - zostaw to nam. Znajdziemy odpowiednie rozwiązania, w tym także dobór kluczowych słów, które przyniosą świetne rezultaty. Specjalistyczne narzędzia, które wykorzystujemy w swojej pracy, pozwolą na sprawdzenie, ile osób w miesiącu wyszukuje daną frazę, ale również jak duża jest konkurencja dla wybranych fraz kluczowych. Na swoim przykładzie możemy pokazać, że:
- "pozycjonowanie wrocław" w miesiącu ma 1000 wyszukiwań,
- "pozycjonowanie stron wrocław" w miesiącu ma 720 wyszukiwań,
- "seo wrocław" w miesiącu ma 260 wyszukiwań
Wiemy więc, w jaki sposób szukają naszych usług użytkownicy.

Nowoczesne i skuteczne metody pozycjonowania

Wytyczne SEO nieustannie się zmieniają, ponieważ Google stale udoskonala i dostosowuje swoje algorytmy, żeby te mogły wyświetlać jak najbardziej trafne wyniki użytkownikom. Metody sprzed kilku lat, a nawet miesięcy nie tylko nie poprawią wyników strony, ale mogą je również drastycznie popsuć sprawiając, że witryna spadnie w rankingu lub całkowicie z niego zniknie. Właśnie dlatego cały czas monitorujemy swoje działania w tym zakresie, analizując wyniki, dostosowując je do sytuacji i raportując o wszystkim swoim Klientom. Polegamy przede wszystkim na wiedzy i doświadczeniu naszych ekspertów, nieustannie doskonaląc się i zdobywając nowe umiejętności. Zawsze korzystamy z najnowocześniejszych metod pozycjonowania i specjalistycznych narzędzi, dążąc do zwiększenia ruchu na stronie, który przekłada się na osiągane wyniki sprzedażowe firmy.

Dzięki efektywnemu pozycjonowaniu Klient jest zadowolony, a my odczuwamy ogromną satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Czy wiesz jakie frazy są wyszukiwane we Wrocławiu?

Frazy lokalne wyszukiwanie we Wrocławiu to między innymi:

Fraza Wyszukiwania miesięczne
pogoda wrocław 12 100
atrakcje wrocław 8 100
fryzjer wrocław 14 800
hostele wrocław 5 400
kino wrocław 14 800
kwiaciarnia wrocław 6 600
muzea we wrocławu 580
ogród japoński we wrocławiu 1 600
ogród zoologiczny 390
pogoda wrocław 823 000
pozycjonowanie wrocław 880
sklep rowerowy 8 100
wypożyczalnia samochodów wrocław 4 400

Prowadzisz lokalny biznes w którejś z dzielnic Wrocławia?

Może potrzebujesz pozycjonowania w obrębie któregoś z osiedli?

 • Gajowice
 • Gądów - Popowice Południowe
 • Grabiszyn - Grabiszynek
 • Jerzmanowo - Jarnołtów - Strachowice - Osiniec
 • Kuźniki
 • Leśnica
 • Maślice
 • Muchobór Mały
 • Muchobór Wielki
 • Nowy Dwór
 • Oporów
 • Pilczyce - Kozanów - Popowice Północne
 • Pracze Odrzańskie
 • Żerniki
 • Bieńkowice
 • Borek
 • Brochów
 • Gaj
 • Huby
 • Jagodno
 • Klecina
 • Krzyki - Partynice
 • Księże
 • Ołtaszyn
 • Powstańców Śląskich
 • Przedmieście Oławskie
 • Tarnogaj
 • Wojszyce
 • Karłowice - Różanka
 • Kleczków
 • Kowale
 • Lipa Piotrowska
 • Osobowice - Rędzin
 • Pawłowice
 • Polanowice - Poświętne - Ligota
 • Psie Pole - Zawidawie
 • Sołtysowice
 • Swojczyce-Strachocin-Wojnów
 • Świniary
 • Widawa
 • Przedmieście Świdnickie
 • Stare Miasto
 • Szczepin
 • Biskupin - Sępolno - Dąbie - Bartoszowice
 • Nadodrze
 • Ołbin
 • Plac Grunwaldzki
 • Zacisze - Zalesie - Szczytniki

Zasady współpracy.

Działania SEO wymagają czasu, a ich efekty bywają zauważalne dopiero po kilku, czasem kilkunastu miesiącach. Dlatego w przeciwieństwie do niektórych agencji nie obiecujemy Ci, że nasze działania przyniosą rezultaty już po miesiącu, ponieważ byłoby to niezgodne z prawdą. Nie podamy również jednego, zawsze skutecznego rozwiązania na uzyskanie przez Twoją stronę wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania, ponieważ każdy przypadek jest inny, wymaga indywidualnych działań i zabiegów.

Cenimy uczciwość, współpracę opartą na dobrej komunikacji i wzajemnym zaufaniu, a także transparentność, dlatego zawsze rzetelnie przedstawiamy sytuację i informujemy o wszystkich działaniach. Z czystym sumieniem możemy natomiast obiecać, że dołożymy wszelkich starań, abyśmy mogli wspólnie świętować sukces Twojej firmy.

Oceń naszą usługę:
4.9/5 na podstawie 54 głosów

Klienci

Marki z naszej zatoki

Zobacz dla jakich marek mamy przyjemność pracować.

Klienci agencji reklamowej Brandbay