płyń dalej

Działania seo

Działania seo

Pozycjonowanie stron łódź

Chcesz, aby Twoja strona znalazła się w TOP 10 wyników wyszukiwania w Google w łodzi?

Skuteczne
pozycjonowanie seo

Szukasz dobrej agencji, która zadba o pozycjonowanie stron dziesiątek produktów z Twojego sklepu internetowego? A może chciałbyś, aby Twoja firma znalazła się w TOP 3 lokalnych wyników wyszukiwania na mapach Google (łódź, Warszawa, Kraków, etc.)? Chętnie pomożemy Ci zrealizować Twoje cele (pozycjonowanie lokalne lub pozycjonowanie na terenie całej Polski).

Skontaktuj się z nami

i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. (...)

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Agencja reklamowa Brandbay.pl z siedzibą w Krakowie 30-418, ul. Zakopiańska 9. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Brandbay.pl oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Brandbay.pl poprzez:
Zobacz więcej

docieraj do klientów

Na czym polegają działania SEO i dlaczego warto zainwestować w profesjonalne pozycjonowanie stron prowadzone przez Agencję Brandbay

Jeżeli nie wiesz jeszcze czy warto zainwestować w profesjonalne pozycjonowanie strony www realizowane przez naszą agencję, sprawdź poniżej co konkretnie możemy Ci zaoferować za darmo jeszcze przed podpisaniem umowy na pozycjonowanie stron, na czym będziemy się koncentrować podczas współpracy, jak wygląda pozycjonowanie stron i przykładowy plan współpracy oraz dlaczego warto nas wybrać.

Jeżeli już wiesz, że jesteś zainteresowany współpracą z nami w zakresie obejmującym pozycjonowanie stron internetowych, zapraszamy do kontaktu - zadzwoń do nas, wyślij do nas e-mail lub wiadomość na Facebooku, a skontaktujemy się z Tobą i chętnie rozpoczniemy pozycjonowanie stron Twojego biznesu, które może Ci pomóc znaleźć się w TOP 10 wyników wyszukiwania na wybrane słowa kluczowe - jesteśmy gotowi rozpocząć pozycjonowanie stron Twojej firmy / marki już od jutra.

zadbamy o wysokie pozycje

Dlaczego pozycjonowanie stron internetowych jest takie ważne dla biznesu?

łódź

Przede wszystkim, pozycjonowanie stron jest ważne dla firm ze względu na efekty wynikające z tego, że im wyższa pozycja Twojej strony w Google - im wyżej Twoja strona internetowa znajdzie się w wynikach wyszukiwania na istotną frazę kluczową, tym większa szansa, że osoba wyszukująca tę frazę wejdzie na Twoją stronę i skorzysta z Twoich usług, dokona zakupu Twojego produktu.

Wykresy w Google Analytics z pozycjonowania stron - łódź

Jeśli pozycjonowanie stron to tylko z BrandBay.pl

SEO, czyli Search Engine Optimization (optymalizacja na potrzeby wyszukiwarek) to zbiór działań prowadzonych przez naszą agencję, które pomagają sprawić, że Twoja strona jest uznawana przez wyszukiwarki jako bardziej wartościowa i trafniej dopasowana do konkretnego zapytania wpisanego w wyszukiwarkę. Każda wyszukiwarka (Google, DuckDuckGo, Bing, etc.) posiada własne wskaźniki ustalające co jest kluczowe przy ustalaniu pozycji wyników wyszukiwania (tych wskaźników mogą być setki). Nasza agencja na bieżąco monitoruje wszelkie informacje dotyczące tego, które wskaźniki są najważniejsze i potrafi optymalizować stronę ze względu na te właśnie wskaźniki. Dla większości wyszukiwarek głównymi wskaźnikami są:

- treść Twojej strony internetowej (czy zawiera ona odpowiednie frazy kluczowe, ile zawiera tych słów w odniesieniu do ogólnej liczby słów na stronie, innych słów, ile z tych słów jest w nagłówkach, czy treści napisane są poprawnie gramatycznie, czy poza słowami kluczowymi strona zawiera inne wartościowe informacje, etc.),

- jakość Twojej strony www (szybkość wczytywania, poprawność kodu, dopasowanie do urządzeń mobilnych, etc.)

- oraz postrzeganie Twojej strony www przez inne witryny (liczba i jakość linków prowadzących do Twojej strony).

Nastawienie na efekty

Nasza agencja SEO, korzystając z odpowiednich programów wspierających pozycjonowanie stron intenetowych, może pomóc Ci ustalić które hasła w Twojej branży są najbardziej wartościowe. Możemy przygotować takie metatagi stron www (title, description), które sprawią, że użytkownicy od raz zwrócą uwagę na Twoje strony internetowe gdy pojawią się w wynikach wyszukiwania i zdecydują się je odwiedzić. Możemy zadbać o jakość Twojej strony i linków do niej prowadzących, pomóc Ci tak rozplanować budżet, który zamierzasz przeznaczyć na pozycjonowanie stron internetowych, aby zainwestowane pieniądze przynosiły Ci jak najwyższe zyski.

Dzięki prowadzonym przez nas działaniom (pozycjonowanie) masz szansę na zdobycie wielu nowych klientów, którzy znajdą Twoją firmę w Google już na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.

Raporty i tablet dotyczące usług pozycjonowania stron - łódź

jesteśmy tu dla Ciebie

Darmowa wycena SEO przed rozpoczęciem współpracy

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych realizowane przez agencję Brandbay obejmuje więc optymalizację stron www (onsite i offsite) w oparciu o powyższe wskaźniki, tak aby wyszukiwarki uznawały, że jest ona bardziej wartościowa niż inne strony internetowe - strony Twojej konkurencji.

Przed rozpoczęciem współpracy przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę SEO wraz ze wskazaniem proponowanego zakresu pozycjonowania stron internetowych, które w opinii naszych ekspertów mogą przynieść Ci najwyższy zwrot z inwestycji, okazać się najefektywniejsze jeśli zdecydujesz się na pozycjonowanie stron.

Oferta współpracy pozycjonowania stron www
Realizowane przez nas pozycjonowanie stron internetowych obejmuje kilka kluczowych działań, które dostosowywane będą do Twojej konkretnej sytuacji. W ramach współpracy z nami możesz liczyć na najwyższej jakości działania takie jak:

- Ocena SEO, w tym ocena jakości znaczników: title, meta description, hreflang; nagłówki; treść strony; prędkość ładowania stron www; przekierowania, etc.

- Analiza konkurencji

- Działania Onsite, w tym: szczegółowy audyt SEO, przygotowanie zaleceń optymalizacyjnych, wdrożenie zaleceń po akceptacji przez klienta (np. optymalizacja contentu pod kątem wybranych fraz kluczowych do pozycjonowania stron www, etc.)

- Działania Offsite, w tym: analiza profilu linków wpływających na pozycjonowanie stron, przygotowanie strategii linkowania, pozyskiwanie wartościowych linków z różnych stron internetowych, publikacja artykułów na blogach, portalach tematycznych, interesujących stronach internetowych, etc.

- Bieżąca analityka efektywności działań SEO, w tym: analiza widoczności strony, ruchu na stronie internetowej, etc.

#pozycjonowanie

stron www

Zwiększymy widoczność twojej strony w wynikach wyszukiwania i sprawimy, że będzie widoczna dla potencjalnych Klientów

#pozycjonowanie e-commerce

Zwiększymy ruch w twoim sklepie internetowym i podniesiemy jego sprzedaż

#audyt seo

Dokonamy audytu poprzednich działań i zdiagnozujemyp przyczyny braku rezultatów

#pozycjonowanie

stron Poznań

Twoje firma w top10 dla Poznania? Dasz radę z nami!

#pozycjonowanie

stron Warszawa

Chcesz pozycjonować stronę w Warszawie? Jeteśmy w samym centrum miasta!

#pozycjonowanie

Gdańsk

Twoi Klienci to mieszkańcy Gdańska i okolic? Dotrzemy właśnie do nich!

#pozycjonowanie Wrocław

Wypozycjonujemy Twoją firmę lokalnie na Wrocław i Dolny Śląsk

#pozycjonowanie

stron Katowice

Chcesz pozycjonować frazy lokalnie na Katowice i Śląsk? Sprawdź!

#pozycjonowanie

stron Kraków

Pozycjonowanie Kraków? Twoja firma będzie widoczna zarówno w mieście jak i okolicach.

#pozycjonowanie Toruń

Pozycjonowanie stron firmowych i sklepów Toruń

#pozycjonowanie

stron łódź

Widzisz swoją stronę w top3 dla pozycjonowanych fraz w łodzi? Zobacz je z nami!

co zyskujesz

Pozycjonując stronę www:

  • dasz się znaleźć potencjalnym Klientom
  • dotrzesz do osób, które poszukują takich firm jak Twoja
  • pozyskasz wartościowy ruch na stronie internetowej
  • zbudujesz zaufanie do marki
  • zwiększysz sprzedaż produktów i usług

Local seo

Oferujemy indywidualne podejście do klienta, ponieważ wiemy, że różne branże wymagają różnego podejścia do SEO

Dzisiejsze pozycjonowanie stron internetowych różni się w zależności od branży, gdyż różne branże przeznaczają inne środki na pozycjonowanie stron (pozycjonowanie lokalne i pozycjonowanie globalne).

W niektórych branżach skuteczne pozycjonowanie wymaga jedynie tego by przygotować dobry tekst na stronę, poprawić odrobinę jej kod, odchudzić grafikę i dodać kilka linków prowadzących do strony z wartościowych stron internetowych, aby witryna z drugiej dziesiątki znalazła się w TOP 3 wyników wyszukiwania.

W innych, bardziej kompetytywnych branżach (np. pozycjonowanie sklepów internetowych), działania SEO muszą być dużo bardziej rozbudowane, oparte o szczegółowe analizy poszczególnych parametrów wpływających na pozycje stron www, tak aby Twoja witryna mogła znaleźć się wyżej w wynikach Google niż strony internetowe Twojej konkurencji.

W szczególnych przypadkach na to jak skuteczne będzie pozycjonowanie wpłynąć może czy użyjesz danego sformułowania na stronie 12 czy 13 razy opisując swoją firmę, czy na różnych podstronach Twojej witryny znajdą się takie same sformułowania, które obniżą wartość Twojej strony ('kanibalizacja'), czy do Twojej strony prowadzi link ze stron www uznanych przez Google czy Bing za spamerskie, etc.

I dlatego tak ważne jest profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych, które proponujemy Ci w naszej agencji SEO - z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi. Oferujemy Ci pozycjonowanie oparte na wielu latach doświadczenia w pozycjonowaniu różnych stron www, tak aby efektywnie pomóc Twojej stronie osiągnięcie TOP 10 w nawet bardzo konkurencyjnej branży.

Przy efektywnym pozycjonowaniu, stawiamy na dobór odpowiednich słów kluczowych

Mapka w Google pozycjonowania stron lokalne

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych wymaga precyzyjnego doboru słów kluczowych do promowania poszczególnych stron www. Dla zwiększania zwrotu z inwestycji (ROI) w pozycjonowanie bardzo ważne jest bowiem ustalenie na które słowa kluczowe pozycjonowanie strony internetowej może przynieść największe zyski firmie. Czasami bowiem zainwestowanie 50.000 pln w pozycjonowanie stron internetowych na główne hasła (bardzo kompetytywne) może przynieść mniej korzyści niż wydanie 10.000 pln na pozycjonowanie stron internetowych na kilka haseł dużo mniej kompetytywnych (pozycjonowanie długiego ogona), ale przyczyniających się do większej liczby konwersji i zakupów. Hasła bardziej ogólne mogą być bowiem wyszukiwane przez użytkowników dla poznania tematu, a hasła bardziej szczegółowe do dokonania wyboru odpowiedniego sklepu, w którym dokona się zakupu.

Dobór słów kluczowych jest jednym z ważniejszych elementów pozycjonowania stron www. Wybór ten aktualnie może zostać dokonany z wykorzystaniem wielu szczegółowych analiz, które pomagają zdecydować się na takie słowa kluczowe, które są najefektywniejsze dla danej branży - zoptymalizują pozycjonowanie.

Przykładowo, jeżeli interesuje Cię pozycjonowanie lokalne i prowadzisz firmę w łodzi lub okolicach możesz wpisać w wyszukiwarkę frazy, typu:

- pozycjonowanie łódź,

- pozycjonowanie stron łódź,

- pozycjonowanie stron internetowych łódź.

I na te trzy różne frazy moglibyśmy dbać o pozycjonowanie stron www. Wpisując te frazy w wyszukiwarkę można bowiem otrzymać różne wyniki w TOP 10. Inne wyniki można otrzymać nawet gdy zamiast wpisać 'pozycjonowanie łódź' wpiszemy 'łódź pozycjonowanie'. Oprócz tych lokalnych fraz bardziej ogólnych warto pamiętać też, że niektórzy uczestnicy będą wpisywali bardziej szczegółowe frazy, jak: 'tanie pozycjonowanie stron łódź', 'łódź, tanie i skuteczne pozycjonowanie' oraz frazy niepowiązane z konkretną lokalizacją, np. 'tanie pozycjonowanie', 'skuteczne pozycjonowanie TOP 3', 'pozycjonowanie Polska', etc.

Zanim dokonamy wyboru odpowiednich fraz pomocne jest przeanalizowanie ile razy dana fraza (np. 'pozycjonowanie stron łódź', 'pozycjonowanie stron internetowych łódź', 'łódź pozycjonowanie') jest wyszukiwana miesięcznie, aby móc oszacować w którą frazę najlepiej zainwestować.

Efektywne pozycjonowanie Twojego biznesu

Nasza agencja SEO posiada dostęp do najlepszych na rynku programów umożliwiających tego typu analizy i dbając o efektywne pozycjonowanie Twojego biznesu, bardzo chętnie dokonamy tego typu analiz na potrzeby Twojego sklepu internetowego, salonu samochodowego, restauracji, etc.

Ustalanie celów pozycjonowania stron www jest według nas kluczowe dla wybrania najlepszej strategii SEO.
Już na początku współpracy, planując pozycjonowanie, ważne jest też ustalenie jakie cele mają przyświecać optymalizacji Twojej strony (czemu ma służyć pozycjonowanie) - czy pozycjonowanie ma wspierać budowanie wizerunku marki, czyli czy chcesz, aby strona wyświetlała się możliwie dużej liczbie użytkowników, czy raczej pozycjonowanie ma pomagać w bezpośrednim zwiększeniu sprzedaży konkretnego towaru, konkretnej usługi.

W zależności od tego czemu służyć ma pozycjonowanie - czy (1) mniej zależy Ci na ogólnej liczbie wyświetleń strony w Google w TOP 10 wyników wyszukiwania, a bardziej na tym, aby gdy Twoja strona pojawi się w TOP10 na dane hasło, użytkownicy chcieli właśnie w nią kliknąć i dokonać zakupu u Ciebie lub czy (2) wręcz przeciwnie, inaczej będzie wyglądało pozycjonowanie Twojej strony (inna będzie proponowana przez nas strategia).

uwaga! istotne

Warto zdawać sobie sprawę z kilku istotnych kwestii.

Przy ustalaniu tego jakim celom służyć ma pozycjonowanie stron warto zdawać sobie sprawę z kilku istotnych kwestii.

1. Pozycjonowanie stron internetowych może obejmować setki różnych słów i fraz kluczowych. Niektóre z tych fraz są wyszukiwane częściej (pozycjonowanie na frazy kluczowe krótkiego ogona), inne rzadziej (pozycjonowanie na frazy kluczowe długiego ogona), niektóre są globalne (pozycjonowanie globalne), inne lokalne (pozycjonowanie lokalne, np. pozycjonowanie łódź, Wrocław, Warszawa).

2. Osoby, które odwiedzają stronę po wyszukaniu danej frazy mogą być mniej skłonne do dokonania zakupu towaru / usługi, chcieć po prostu dowiedzieć się więcej na dany temat lub bardziej skłonne do dokonania zakupu towaru / usługi i szukać firmy z najlepszą ceną, znajdującej się najbliżej lub z najlepiej opisaną usługą.

3. Twoim celem, któremu służyć ma pozycjonowanie, może być zwiększenie świadomości marki, zwiększenie wejść na strony internetowe, zwiększenie liczby zakupów konkretnego produktu, etc.

4. Twoja konkurencja także dba o pozycjonowanie swoich storn i może mieć mocno rozbudowane zaplecze SEO dla pewnych fraz kluczowych, a słabsze przy innych frazach wyszukiwania, przez co pozycjonowanie Twoich stron na jedne frazy może wymagać mniej nakładów finansowych niż na inne.

Przykładowy indywidualny plan współpracy SEO

Wykresy w Google Analytics kolo

Konkretny plan współpracy przy realizacji założonych celów ustalamy każdorazowo bezpośrednio z zainteresowaną firmą. Jeżeli będziesz zainteresowany współpracą z nami, to może ona przebiegać przykładowo w następujący sposób:
1. Podpisanie umowy na pozycjonowanie stron internetowych - rozpoczęcie oficjalnej współpracy
2. Ustalenie fraz kluczowych
3. Audyt SEO
4. Opracowanie zaleceń optymalizacyjnych pod pozycjonowanie stron na dane frazy
5. Wdrożenie zaleceń optymalizacyjnych
6. Utworzenie i konfiguracja kont Google Analytics oraz Search Console
7. Stworzenie wizytówki Google Maps
8. Analiza profilu linków
9. Optymalizacja profilu linków
10. Analiza ruchu na stronie
11. Analiza konkurencji
12. Optymalizacja contentu na stronie
13. Rozbudowa contentu poza stroną (blogi, serwisy tematyczne, etc.)
14. Pozyskiwanie linków
15. Raportowanie

Zwiększ stopę zwrotu

Cennik pozycjonowania

Cena pozycjonowania ustalana jest za każdym razem indywidualnie z uwzględnieniem celu pozycjonowania, w oparciu o konkretny zakres współpracy, czas który będziemy musieli przeznaczyć na proces pozycjonowania Państwa serwisu / strony. Ze względu na jakość współpracy podpisujemy z klientami umowy abonamentowe na stałą miesięczną kwotę na pozycjonowanie strony. Minimalny koszt miesięcznego abonamentu może wynieść nawet niecałe 1000 pln.

Co zyskujesz pozycjonując stronę www lokalnie w łodzi:

- profesjonalną ocenę SEO strony,
- zwiększenie liczby wyświetleń w wynikach wyszukiwania na wybrane słowa kluczowe,
- zwiększenie wizyt na stronie z organicznych wyników wyszukiwania,
- masz okazję zwiększyć sprzedaż swoich produktów i usług - zwiększyć liczbę potencjalnych klientów.

Dlaczego warto nas wybrać

Nasza agencja Brandbay zajmuje się szeroko pojętym marketingiem i reklamą firm w Polsce (Warszawa, łódź, Wrocław, Kraków, etc.). W obszarze naszych usług znajduje się tworzenie stron internetowych, pozycjonowanie stron, działania z zakresu marketingu w Internecie, projektowania kampanii reklamowych Google Ads w wyszukiwarce. Dbamy o wszelkie niezbędne kwestie konieczne do skutecznego promowania Państwa biznesu.

W naszym zespole pracują: specjaliści SEO, copywriterzy, marketingowcy, graficy komputerowi, programiści, socjolodzy, specjaliści social media. Dzięki tak szerokiemu gronu specjalistów możemy w pełni kompleksowo zająć się pozycjonowaniem Twojej strony dbając zarówno o jej aspekt techniczny, treściowy i graficzny oraz o jej obecność w social mediach, atrakcyjność i użyteczność dla potencjalnych klientów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży SEO, współpracowaliśmy z firmami usługowymi, sklepami internetowymi, producentami żywności, przedstawicielami handlowymi wielkich światowych marek, uczelniami, etc. Posiadamy status Partnera Google.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i traktujemy go priorytetowo. Nawiąż z nami kontakt w najwygodniejszy dla Ciebie sposób (e-mail, telefon, Facebook) - wystarczy podanie podstawowych danych osobowych (imię, naziwsko, kontakt), a przedstawimy Ci spersonalizowaną ofertę obejmującą informacje dotyczące kosztów pozycjonowania i konkretnych działań, które według nas należy podjąć, aby Twój sklep internetowy / Twoja strona znalazła się wyżej w wynikach wyszukiwania.

Oceń naszą usługę:
4.7/5 na podstawie 72 głosów

Klienci

Marki z naszej zatoki

Zobacz dla jakich marek mamy przyjemność pracować.

Klienci agencji reklamowej Brandbay