Prowadzenie kampanii linków sponsorowanych Adwords - SEM

Specjalizujemy się w marketingu internetowym i social mediach.

Prowadzenie adwords google

Skutecznie zwiększamy sprzedaż produktów i usług naszych Klientów oraz pomagamy im zaistnieć w nowoczesnych mediach: Facebook, SEO - pozycjonowanie, SEM - Adwords.

Agencja Brandbay.pl posiada status oficjalnego partnera Google. Skorzystaj z usług reklamowych od certyfikowanych specjalistów.Agencja Google Partners- linki sponsorowane Adwords.

Linki sponsorowane pojawiają się u góry, na dole lub po prawej stronie wyników wyszukiwania w Google. Czym one zatem są?

Kampania reklamowa Google AdWords to rodzaj reklamy w modelu PPC (Pay Per Click - płatność TYLKO za kliknięcia w reklamę). Reklama w AdWords skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą wzmocnić pozycję swoich produktów i usług na rynku. Marketing w przeglądarkach internetowych obejmuje wykorzystanie sieci wyszukiwania i sieci reklamowej w ramach usługi Google AdWords. Kampanie reklamowe Adwords to skuteczność i szeroki zasięg linków sponsorowanych.

Agencja Brandbay.pl obniży koszt prowadzenia kampanii adwords Twojej firmy i zapewni skuteczną optymalizację reklam i ustawień. Rozliczamy się z firmami na zasadzie prowizji od kwot przeznaczonych na reklamę, starając się w ramach danego budżetu osiągnąć jak najlepsze wyniki.

Kampania reklamowa AdWords prowadzona przez naszą agencję obejmuje:
- optymalizacja kampanii linków sponsorowanych pod względem: grafiki, słów kluczowych, lokalizacji, budżetu i wielu innych kryteriów.
- śledzenie wskaźników sprzedażowych i zwrotu z inwestycji w reklamę (ROI).
- skuteczny remarketing, czyli reklamy skierowane na grupę odbiorców, którzy już kiedyś odwiedzili witrynę danej firmy, ale nie sfinalizowali zakupu.
- obsługę reklam w sieci wyszukiwania (linki sponsorowane w wynikach wyszukiwania Google) i sieci reklamowej (reklamy graficzne na stronach partnerów Google np. Youtube).
- tworzenie profesjonalnych reklam tekstowych i animowanych reklam graficznych w języku HTML5, przy użyciu najlepszych programów graficznych.

Kampanię linków sponsorowanych poprowadzą certyfikowani specjaliści Google AdWords. Dzięki nim wydany budżet zostanie maksymalnie zoptymalizowany, tak aby reklamy wyświetlały się równomiernie. Agencja reklamowa Brand Bay dostosuje tekst lub grafikę reklamy tak, aby pomóc Ci uzyskać jak najlepsze efekty sprzedażowe.

Po aktywowaniu reklam AdWords, Twoja strona www natychmiast pojawi się na czele wyników wyszukiwania. To najszybsza metoda, aby regularnie i skutecznie zwiększać liczbę klientów. Reklamy AdWords obejmują wyszukiwarkę Google jak i sieć reklamową, czyli witryny, które współpracują z Google np. YouTube lub strony o odpowiedniej tematyce, gdzie również widoczne będą Twoje reklamy.

Zadowoleni z efektów.

Pracowaliśmy między innymi dla:

"70% naszych decyzji zakupowych podejmujemy w oparciu o to, jak jesteśmy traktowani jako ludzie, a tylko 30% bazuje na właściwościach produktu."

John McKean "Customers Are People. The Human Touch"

Prowadzenie fanpage.

Facebook dla firm: Ciekawe grafiki, zaskakujące teksty i posty sprzedażowe pomogą przyciągnąć rzesze fanów i poprawić wizerunek marki.

czytaj
Pozycjonowanie strony - SEO

Pozycjonowanie strony i wysoka pozycja w Google: Osiągniesz z nami nie tylko pierwszą stronę - przede wszystkim trwale zwiększysz sprzedaż swoich produktów czy usług.

czytaj
Prowadzenie Adwords

Prowadzenie google Adwords: Adwords to najszybszy sposób na dotarcie precyjnie do grupy potencjalnych Klientów, którzy właśnie teraz szukają Twojego produktu czy usługi.

czytaj
Projektowanie stron

Tworzenie stron www: Strona będzie wizytówką naszej firmy więc bardzo ważne jest, aby spełniała tą rolę i pokazywała firmę w jak najlepszym świetle.

czytaj
Prowadzenie fanpage na facebooku

Prowadzenie fanpage i nie tylko.

Ciekawe grafiki, zaskakujące teksty i posty sprzedażowe pomogą przyciągnąć rzesze fanów i poprawić wizerunek marki. Dzięki dużej grupie osób zainteresowanych Twoimi produktami, łatwiej nawiążesz interakcje z klientami i dotrzesz do nich ze swoją ofertą i usługami. Social media to nie tylko Facebook - prowadzimy również działania w serwisach Google+, Instagram, Twitter, LinkedIn i wielu innych. Facebook to również możliwość precyzyjnego dotarcia do potencjalnych Klientów - reklamy FacebookAds pozwolą zawęzić grupę odbiorców wg wieku, płci, zainteresowań czy miejsca zamieszkania.

Pozycjonowanie

Wysokie pozycje i stały ruch.

Wyszukiwarka Google to obecnie jeden z najlepszych kanałów sprzedażowych wszelkich produktów i usług. W wielu branżach nawet 90% Klientów dokonuje zakupów docierając do danej firmy właśnie poprzez wyszukiwarkę. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać że wysoka pozycja ma największy wpływ na ilość wejść na stronę, a w efekcie zamówień. Pozycjonowanie to kilkumiesięczny proces i dość skomplikowany, dlatego wymaga odpowiedzialności i stałego śledzenia wyników. Osiągniesz z nami nie tylko pierwszą stronę - przede wszystkim trwale zwiększysz sprzedaż swoich produktów czy usług.

Prowadzenie adwords google

Szybki efekt i pełna kontrola.

Reklamy pojawiające się wyszukiwarce Google nad wynikami zapytania to właśnie Adwords. Adwords to najszybszy sposób na dotarcie precyjnie do grupy potencjalnych Klientów, którzy właśnie teraz szukają Twojego produktu czy usługi. Zlecając nam dziś konfigurację reklam w tym systemie już jutro osoby poszukujące Twoich produktów, trafia na Twoją stronę i będziesz mógł ich przekonać do ich zakupu. System ten pozwala na dotarcie do Klientów nie tylko poprzez wyszukiwarkę, ale także poprzez reklamy na innych stronach internetowych - portalach, blogach czy stronach tematycznych.

Public Realition - PR

Aby mówili często i tylko dobrze.

Mówimy nie tylko językiem korzyści. Potrafimy tak opisać produkt czy usługę, aby w potencjalnym Klienci od razu wzbudzić chęć zakupu, ale również, tak aby dobrze i na jak najdłużej zapamiętał on Twoją markę. Dzięki temu za jakiś czas wróci do Ciebie. Prowadząc działania w różnych branżach wzbogacamy własną wiedzę na ich temat, a poszczególni menadżerowie uczą się mówić specjalistycznym językiem charakterystycznym dla każdej z nich. Masz pewność, że Twój opiekun zrozumie Twoich Klientów, a oni zrozumieją jego. W każdej sytuacji umiejętnie dobierzemy słowa, tak aby wzmonić wizerunku Twojej firmy.

Prowadzenie bloga

Sprawimy, że zostaniesz cenionym ekspertem.

W każdej branży liczy się zdanie ekspertów. To oni oceniają i opisują produkty czy usługi. Wielu z nich to dziennikarze, wielu to blogerzy czy użytkowicy branżowych forów dyskusyjnych. Z nami i Ty możesz zostać ekspertem, a Twoje rady cenione przez potencjalnych nabywców. Stworzymy dla Ciebie atrakcyjnego graficznie bloga, na którym systematycznie będziemy zamieszczać artykuły. Tematykę dobierzemy zgodnie z oczekiwaniami potencjalnych Klientów, a treść przygotujemy tak, aby była jak najwyżej pozycjonowana przez wyszukiwarkę Google.

Projektowanie stron www

Pokażemy Cię z najlepszej strony.

Strona internetowa to dziś dla każdej firmy tak samo podstawowa sprawa jak konto bankowe czy siedziba. Podobnie jak w przypadku pozostałych warto wybrać jej dostawcę z ostrożnością i rozwagą. Strona będzie wizytówką naszej firmy więc bardzo ważne jest, aby spełniała tą rolę i pokazywała firmę w jak najlepszym świetle. Oprócz aspektu wizerunkowego ważne są również aspekty techniczne - dostosowanie witryny do urządzeń mobilnych - responsywność, łatwe zarządzanie stroną www, optymalizacja strony pod wyszukiwarki, aby zapewnić jej jak najlepszą pozycję w wynikach wyszukiwania Google.

Studio graficzne

Nadamy nowoczesny i jednolity wizerunek Twoje firmie.

Identyfikacja wizualna firmy to jeden z podstawowych kroków, w momencie kiedy tworzysz lub odnawiasz wizerunek swojej działalności. Nasi graficy przygotują dla Ciebie wszystkie niezbędne materiały potrzebne do brandingu twojej marki. Sprawimy, że twoja firma będzie kojarzona z nowoczesnością i charyzmatycznym wizerunkiem, dzięki czemu zbudujesz świadomość swojej marki. Wszystkie pomysły na kreację wizualną, najpierw konsultujemy z naszymi klientami, tak aby podkreślały one główne cele. Każdy projekt graficzny - logo, banner, kreacja - jest przygotowywany indywidualnie przez jednego z naszych grafików.