płyń dalej

aplikacje

Aplikacje

Oferujemy profesjonalne wsparcie przy tworzeniu aplikacji internetowych przydatnych w biznesie.

Aplikacje na Facebooka

Potrzebujesz aplikacji na Facebooka? Chcesz zorganizować konkurs, zaproponować swoim fanom udział w quizie? Chcesz stworzyć aplikację, która pomoże Twoim fanom stworzyć nakładkę na zdjęcia z logo Twojej firmy, albo zabawną nakładkę do wirtualnej, rozszerzonej rzeczywistości z Twoim flagowym produktem? A może chcesz zainstalować automatycznego chatbota wyposażonego w sztuczną inteligencję, który to chatbot będzie sensownie odpowiadał na pytania Twoich Klientów o każdej porze dnia i nocy?

Skontaktuj się z nami

i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. (...)

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Agencja reklamowa Brandbay.pl z siedzibą w Krakowie 30-418, ul. Zakopiańska 9. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Brandbay.pl oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Brandbay.pl poprzez:
Zobacz więcej

Aplikacje na fanpage

Przy tworzeniu aplikacji dla naszych klientów przede wszystkim kierujemy się celem aplikacji, efektem, który Klient chce uzyskać dzięki wdrożeniu danej aplikacji. Aplikacje mogą służyć zwiększaniu widoczności w internecie, angażowaniu obecnych Klientów, wzbudzaniu zainteresowania u potencjalnie nowych Klientów, etc.

W Brandbay.pl dbamy o to, aby aplikacje, które dla Ciebie tworzymy (aplikacje konkursowe, quizy, ankiety, aplikacje z rabatami, messenger bot, nakładki na zdjęcia, nakładki wirtualnej rzeczywistości, proste gry, powiadomienia, etc.) bezpośrednio prowadziły do założonego przez Ciebie celu.

Jednocześnie, jednym z kluczowych wyzwań dla aplikacji jest zapewnienie ich bezpieczeństwa, dlatego dbamy o to, aby Twoje aplikacje były bezpieczne zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich Klientów i Fanów korzystających z aplikacji.

Raport z Google Ads wraz z kolorowymi wykresami dodatkowymi, klawiaturą, myszką komputerową, smartfonem i kalkulatorem

Skuteczne aplikacje na fanpage

Skuteczna aplikacja musi, podobnie jak strona internetowa, film, czy gra w pierwszej kolejności zainteresować potencjalnego Klienta, następnie utrzymać jego uwagę przez co najmniej kilka sekund oraz być na tyle interesująca, aby zachęcić do działania, które jest ostatecznym celem tej aplikacji (polubienie fanpage, zakup towaru, usługi, etc.). Aplikacja musi więc być dopracowana zarówno technicznie, jak i graficznie oraz treściowo.

Tworzone przez nas aplikacje do Facebooka są przygotowywane przez zespół grafików, marketingowców, programistów i copywriterów, aby zadbać o każdy szczegół istotny dla skuteczności danej aplikacji.

Bardzo popularnymi aplikacjami, które możemy dla Ciebie stworzyć są wszelkiego rodzaju konkursy i quizy, w które Klienci przykładowo mogą grać w przerwie w pracy lub zajęciach czy podczas jazdy komunikacją zbiorową.

Aktualnie coraz większą popularnością wśród aplikacji na fanpage cieszą się chatboty, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty chatbotów na Facebooka. Chatbot messenger to produkt, który pozwala Klientom dowiedzieć się więcej o produktach, poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, zdecydować o zakupie produktu lub usługi. Możemy stworzyć dla Ciebie automatyczne chatboty na Facebooka, ale także voiceboty, czyli chatboty, z którymi można porozmawiać przez telefon oraz zintegrować je z Twoją stroną firmową. Chatboty, które jesteśmy w stanie dla Ciebie stworzyć mogą rozumieć kontekst rozmowy, wykrywać intencje użytkowników zawarte w pytaniach, dopytywać o szczegóły i uwzględniać te szczegóły w swoich odpowiedziach.

Bez względu na to jaką aplikację zainstalujemy na Facebooku, aby wiedzieć czy jest ona skuteczna potrzebujemy dokonywać analizy efektów jej działania, dlatego tworząc aplikacje dbamy o narzędzia analityczne, które mogą pomóc w ocenie ich efektywności i jej usprawnianiu.

Zasady współpracy

Pracę nad stworzeniem aplikacji rozpoczynamy od ustalenia celów, zapoznania się z aplikacjami tworzonymi przez konkurencje, określenia potrzeb ostatecznych użytkowników aplikacji.

Zarówno przy tworzeniu konkursów, quizów, nakładek czy chatbotów staramy się jak najlepiej zrozumieć osobowość Twoich Klientów, aby stworzona aplikacja jak najbardziej odpowiadała Klientom. Przykładowo, jeżeli Twoi Klienci są osobami ceniącymi sobie precyzję i minimalizm, takie cechy możemy nadać aplikacji, chatbotowi. Jeżeli natomiast kierujecie swoją ofertę do młodzieży, nasz chatbot może posługiwać się młodzieżowym slangiem, aplikacja będzie graficznie atrakcyjna dla osób nastawionych na dobrą zabawę i relaks.

Po wstępnym stworzeniu schematu działania aplikacji i jej projektu graficznego, Klient ma możliwość wyboru kierunku, w którym ma pójść projekt, zgłoszenia uwag i poprawek do projektu. Następnie, uwzględniając sugestie Klienta tworzymy ostateczną wersję aplikacji gotową do wdrożenia.

Zakres działań

Możemy stworzyć dla Ciebie szereg aplikacji, które spodobają się Twoim aktualnym i przyszłym Klientom. Tworząc aplikacje dbamy o to, aby spełniały one najwyższe standardy bezpieczeństwa i korzystały jedynie z danych niezbędnych do ich wykorzystywania przez użytkowników. Stworzone aplikacje możemy zintegrować z Twoją stroną www.

APLIKACJE KONKURSOWE

- konkurs fotograficzny
- konkurs wideo
- konkurs wiedzowy

QUIZY

- quiz wiedzy o firmie
- quiz wiedzy o produktach
- quiz wiedzy ogólnej

FACEBOOK CHATBOT

- chatbot sprzedażowy pomagający Klientom wybrać najbardziej odpowiedni dla nich produkt
- chatbot FAQ udzielający odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
- chatbot instruktor pomagający Klientom wykorzystać zakupiony produkt, zainstalować, naprawić, etc.
- chatbot rozrywkowy zabawiający Klientów

NAKŁADKI NA ZDJĘCIA I WIDEO

- nakładki na zdjęcia 2d
- nakładki rzeczywistości wirtualnej, rozszerzonej

NARZĘDZIA ANALITYCZNE

- liczba użytkowników aplikacji
- najczęstsze dni, godziny użytkowania
- przepływ rozmowy w chatbocie

tworzenie aplikacji na Facebooka jest naszą pasją

Nasi specjaliści

Specjaliści Brandbay.pl to ludzie, dla których praca jest pasją. Mamy w swoim gronie specjalistów od marketingu, grafiki, PR, social media, zarządzania, programowania, sztucznej inteligencji. Dzięki tak szerokiemu gronu specjalistów jesteśmy w stanie stworzyć aplikacje z praktycznie każdej dziedziny, dostosowane do rynku i potrzeb odbiorców - Twoich Klientów.
Jesteśmy pasjonatami, dlatego orientujemy się w najnowocześniejszych możliwościach jakie daje Facebook i technologie typu: rzeczywistość wirtualna, rzeczywistość rozszerzona, sztuczna inteligencja. Jednocześnie orientujemy się kiedy warto wprowadzać najnowocześniejsze rozwiązania pojawiające się na rynkach zagranicznych, a kiedy na rynku polskim jest na to jeszcze za wcześnie. Wiemy, które aplikacje w danej branży cieszą się popularnością wśród Klientów, a jakie mogą być dla nich zbyt nowe lub zbyt staroświeckie.

Aplikacje, które sprzedają

Tradycyjne aplikacje takie jak konkursy i quizy zapewniają firmom zainteresowanie obecnych i przypływ nowych Klientów. Nowoczesne aplikacje - chatboty, nakładki na zdjęcia czy rzeczywistości wirtualnej, rozszerzonej mogą zapewnić jeszcze więcej.

Chatboty mogą zapewnić Twoim Klientom całodobową obsługę. Proponujemy Ci chatboty sprzedażowe pomocne dla działów sprzedaży, chatboty z dostępem do FAQ, które mogą uzupełnić pracę osób działających w Biurze Obsługi Klienta (BOK), chatboty z instrukcjami lub rozrywkowe. Chatboty mogą odciążyć pracowników BOK i działu sprzedaży i zmniejszyć koszty działania firmy. W połączeniu z pracą zespołów sprzedażowych i BOK mogą znacznie zwiększyć zyski firmy dzięki pracy przez całą dobę i odpowiadaniu na potrzeby Klientów praktycznie w momencie, w którym Ci okażą zainteresowanie produktem, usługą.

Nakładki rzeczywistości wirtualnej i rozszerzonej to narzędzia, które największym zainteresowaniem mogą cieszyć się wśród młodzieży i młodych dorosłych. Tego typu aplikacje mogą zapewnić firmie miano jednej z najnowocześniejszych na rynku, darmową promocję w mediach społecznościowych i wielu nowych młodych Klientów.

co zyskujesz?

Tworząc profesjonalny sklep internetowy:

  • przykujesz uwagę odwiedzających Twoją stronę firmową lub strony społecznościowe
  • zainteresujesz aktualnych Klientów swoją ofertą w nietypowy sposób
  • możesz zyskać nowych Klientów

Klienci

Marki z naszej zatoki

Zobacz dla jakich marek mamy przyjemność pracować.

Klienci agencji reklamowej Brandbay