płyń dalej

Produkcja spotów TV i filmów reklamowych

Budowanie wizerunku

Spoty TV i reklamy telewizyjne

Oferujemy profesjonalną produkcję angażujących i efektywnych spotów TV i reklam telewizyjnych.

Spoty TV i reklamy telewizyjne.

Planujesz dotarcie do nowych klientów dzięki angażującemu filmowi reklamowemu z interesującym scenariuszem, najwyższą jakością obrazu, dźwięku i gry aktorskiej? Chcesz stworzyć reklamę telewizyjną do wyświetlania w największych polskich stacjach TV lub spot reklamowy do Internetu? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci stworzyć film reklamowy, który pomoże Ci wypłynąć na szerokie wody reklamy video, spot na który zasługuje Twoja firma.

Skontaktuj się z nami

i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. (...)

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Agencja reklamowa Brandbay.pl z siedzibą w Krakowie 30-418, ul. Zakopiańska 9. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Brandbay.pl oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Brandbay.pl poprzez:
Zobacz więcej

Zarządzamy wizerunkiem

Produkcja reklam telewizyjnych i nagrywanie filmów reklamowych na potrzeby innych mediów

Spoty reklamowe tworzone mogą być z myślą o prezentacji w formie reklamy telewizyjnej lub z myślą o prezentacji ich na kanale YouTube, w kinach, na Instagramie, Facebooku, na największych polskich portalach internetowych (jak WP czy Interia) czy na nowoczesnych bilboardach led (telebimach) przy centrach handlowych. Chętnie pomożemy Ci profesjonalnie stworzyć odpowiedni spot TV i zadbamy o wszelkie szczegóły podczas współpracy: kreatywne (stworzenie odpowiedniego scenariusza, dobór lub skomponowanie muzyki, stworzenie oprawy graficznej), logistyczne (casting obsady aktorskiej, znalezienie odpowiednich lokalizacji, stworzenie scenografii, dobór rekwizytów) i techniczne (filmowanie w technologii 4K lub 8K, montaż, postprodukcja).

Wiemy jak komunikować

Zaangażowanie, emocje, najwyższa jakość wykonania

Agencja kreatywna, która skutecznie zadba o twój wizerunek.

Realizacje agencji kreatywnej BrandBay

Promocyjne spoty reklamowe - prezentacja najwaniejszych informacji

Produkcja spotów reklamowyżch obejmuje wiele istotnych działań zapewniających, e zainwestowane pieniądze przyniosą oczekiwany zysk. My pomoemy Ci, aby wszystkie kwestie zostały dopięte na ostatni guzik i Twoja reklama telewizyjna spełniała oczekiwania i Twoje i Twoich klientów.
Jednym z najwaniejszych elementów produkcji filmowej jest stworzenie angaującego scenariusza, który sprawi, e film promocyjny trafi do emocji grupy docelowej i zmobilizuje Twoich potencjalnych klientów do dokonania zakupu (krótkie spoty reklamowe to filmiki, które zazwyczaj trwają do 30 sekund, więc treść musi być interesująca od samego początku).
Nasza agencja reklamowa filmy promocyjne tworzy w oparciu o analizę Twojej marki, analizę działań konkurencji oraz analizę Twojej grupy docelowej, dzięki temu, po dokonanych analizach oferujemy Ci stworzenie efektywnego scenariusza realizującego załoone cele.
Wspólnie ustalimy cele przekazu reklamowego, które będziemy realizowali podczas produkcji Twojego filmu reklamowego, tak aby ostateczny efekt był najwyszej jakości spotem reklamowym, który na długo zapadnie w pamięć widzom.

Kompleksowa obsługa

W przypadku tworzenia reklamy na potrzeby telewizji zapewniamy te w odpowiednim momencie kontakty ze stacjami TV w celu potwierdzenia, e film jest zgodny z regulaminem stacji i będzie mógł zostać wyświetlony w danej stacji w planowanych godzinach.

Jeeli Twoja firma byłaby zainteresowana, moemy te ju po stworzeniu filmu odpowiadać za kontakty z mediami, w których chcielibyście prezentować swoje reklamowe filmy.

To wszystko zapewnia, e radio moe być dla Twojej firmy bardzo dobrym medium reklamowym, a promocja radiowa uzupełnieniem do innych sposobów docierania do klienta.

Udzielanie wywiadu jako działanie PR

Wspieramy i kreujemy marki

Zalety reklamy telewizyjnej

Tworzymy trwałe relacje i budujemy przywiązanie do marek.

#public

relations

Oferujemy doradztwo w zakresie budowania strategii PR

#content

marketing

Tworzymy angażujące treści dopasowane do grupy docelowej

#szkolenia

marketingowe

Szkolimy firmy w obszarze komunikacji i marketingu internetowego

#agencja

PR Warszawa

Prowadzimy działania pr-owe i wdrażamy strategie komunikacji.

#reklama

w radio

Tworzymy i produkujemy radiowe spoty reklamowe

#spoty i filmy

reklamowe

Wymyślamy i nagrywamy promocyjne filmy reklamowe

#agencja

outdoor

Przygotujemy billbordy, znajdziemy efektowne miejsce i zakupimy nośnik reklamowy.

#reklama

w prasie

Tworzymy i zamieszczamy reklamy prasowe w gazetach codziennych i periodykach.

#organizacja

eventów

Organizujemy eventy firmowe, zadbamy o każdy szczegół.

#dom

mediowy

Przygotujemy reklamy, skonfigurujemy ustawienia, zakupimy w mediach.

#strategia

marketingowa

Tworzymy, ustalamy i wprowadzamy strategie marketingowe.

Co zyskujesz?

Dzięki spotom reklamowym w radiu

  • moliwość dotarcia do szerokiego grona telewidzów,
  • dobór treści i formy spotu TV dla odpowiedniej grupy docelowej,
  • kompleksowa realizacja spotu od początku do końca,
  • szybka i profesjonalna realizacja, monta, postprodukcja,
  • najwysza jakość obrazu i dźwięku

kreatywne reklamy

Od ustalenia celów oraz scenariusza przez produkcję i monta, a do kontaktów z mediami.

Jak wygląda w praktyce współpraca z agencją reklamową Brandbay.pl przy kręceniu spotu TV?

W agencji Brandbay.pl tworzymy filmy reklamowe najwyszej jakości w oparciu o ogólny schemat procesu tworzenia spotu reklamowego we współpracy z kadym klientem indywidualnie i dostosowując się do potrzeb klienta. Produkcja filmowa obejmuje takie elementy jak:

1. Określenie celu spotu, profilu odbiorców, analiza Twojej marki, analiza konkurencji (produkty, usługi, odbiór społeczny, spoty).
2. Stworzenie wstępnego pomysłu na scenariusz.
3. Akceptacja pomysłu, stworzenie tekstu do przeczytania przez lektora i stworzenie scenariusza.
4. Casting: wybór aktorów i aktorek oraz lektora / lektorki do filmu.
5. Ustalenie lokalizacji do kręcenia spotu (spot moe być kręcony w studiu lub w plenerze).
6. Przygotowanie odpowiednich scenografii i rekwizytów do uycia podczas kręcenia spotu.
7. Ustalenie terminarza pracy na planie filmowym.
8. Kręcenie zdjęć na planie filmowym.
9. Monta w studio, wzbogacenie spotu o ewentualne efekty animacji 3d lub 2d, postprodukcja, udźwiękowienie filmu.
10. Stworzenie odpowiednich plików z ostateczną wersją spotu.

Krótkie reklamy tv oraz inne formy promocjiFilmowanie przy realnych działaniach firmowych

Spoty TV mogą mieć róną fabułę i tworzone mogą być w rónych naturalnych dla firmy sytuacjach, nie tylko na planie zdjęciowym. Jeeli chcesz, aby Twój film promocyjny przedstawiał fragment z organizowanego przez Ciebie eventu (impreza muzyczna, impreza sportowa, Hackathon, Targi, etc.), elementy instruktau prowadzonego podczas rzeczywistego szkolenia, etc., jeeli chcesz stworzyć stworzyć film korporacyjny związany z budowaniem wizerunku Twojej firmy jako pracodawcy, skontaktuj się z nami, przedstaw swoją wizję tego czego oczekujesz i pozwól nam stworzyć spot, który pomoe Ci zdobyć nowych klientów lub pracowników w oparciu o Twoje realne działania w połączeniu z elementami stworzonymi w studiu czy na planie zdjęciowym.

Wykorzystaj najnowsze osiągnięcia techniki

Nasza agencja filmy reklamowe realizuje z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć techniki. W tworzonym filmie moemy wykorzystać zdjęcia z ujęć stacjonarnych naziemnych z wykorzystaniem najwyszej klasy sprzętu, zdjęcia tworzone w ruchu, zdjęcia podwodne, zdjęcia lotnicze z uyciem dronów z rozdzielczością 4K czy nawet 8K. Kada z tych technik pozwala oddać inne emocje i moe inaczej wpływać na emocje odbierających reklamę. Jeeli chcecie reklamować sprzęt do pływania, najlepsze mogą być zdjęcia podwodne; dla jak najlepszego pokazania swojej fabryki lub terenu wypoczynkowego dobrze będzie uyć zdjęć kręconych z drona, etc. Oprócz najnowszych technologii wykorzystywanych w czasie filmowania spotu, z nowoczesnego sprzętu korzystamy take podczas dodawania efektów animowanych, montau i udźwiękowienia filmu zapewniając mu zarówno wysokiej jakości obraz jak i dźwięk.

Koszty stworzenia spotu TV / filmu reklamowego

Dla udzielenia konkretnej informacji na pytanie 'ile kosztuje spot reklamowy', zawsze dokonujemy darmowej indywidualnej wyceny projektu. Koszt produkcji spotu zaley bowiem od tego jak długi ma być film, od ilości dni zdjęciowych, zatrudnionych aktorów, wybranych lokalizacji, wzbogacenia filmy o dodatkowe efekty specjalne, etc. Po uwzględnieniu wszystkich zmiennych przedstawimy Ci ostateczną ofertę cenową oraz ewentualne opcje obnienia kosztów lub wzbogacenia filmu o dodatkowe efekty.

Zapytaj o darmową wycenę produkcji spotu.

Klienci

Marki z naszej zatoki

Zobacz dla jakich marek mamy przyjemność pracować.

Klienci agencji reklamowej Brandbay