płyń dalej

Reklama prasowa

reklama prasowa

Gazety i periodyki

Reklama prasowa w gazetach | Reklamy Prasowe.

Reklama
w gazetach

Chcesz wykorzystać zalety reklamy prasowej dla promocji swojej marki? Szukasz sposobu dotarcia do czytelników prasy codziennej? Chcesz dotrzeć do klientów czytających specjalistyczną prasę medyczną? A może chcesz podzielić się z czytelnikami ze swojego województwa próbkami swojego produktu? To wszystko możliwe jest dzięki reklamie prasowej. Chętnie stworzymy dla Ciebie atrakcyjną reklamę kierowaną do wybranej grupy odbiorców.

Skontaktuj się z nami

i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. (...)

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencja reklamowa Brandbay.pl podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych jest Agencja reklamowa Brandbay.pl z siedzibą w Krakowie 30-418, ul. Zakopiańska 9. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Brandbay.pl oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Brandbay.pl poprzez:
Zobacz więcej

Budujemy wizerunek

Reklama skrojona na miarę

Reklama prasowa może być bardzo dobrym uzupełnieniem innych form reklamy. Nasza agencja reklamowa może przygotować dla Ciebie reklamę prasową, która najlepiej przemówi do odbiorców, na których Ci najbardziej należy. Możemy Ci też pomóc wybrać czasopisma i gazety czytane przez Twoich potencjalnych i obecnych klientów, tak aby zwiększyć szansę, że Twoja reklama dotrze do Tych osób, do których powinna.

Wiemy jak drukować

Profesjonalna reklama prasowa

Agencja reklamowa, która skutecznie zadba o twojó wizerunek.

Realizacje agencji prasowej Brand Bay

Dlaczego warto zainwestować w reklamę prasową

W reklamę prasową warto inwestować przede wszystkim dlatego, że prasa wciąż jest bardzo dobrym medium docierania do potencjalnych klientów. Miesięcznie w Polsce sprzedaje się około 40 milionów gazet codziennych i czasopism oraz magazynów (tygodniki, dwutygodniki, miesięczniki). A to oznacza potencjalnie około 40 milionów okazji na dotarcie do nowych klientów lub utrwalenie świadomości marki u obecnych klientów.
Reklama w prasie jest odbierana jako jedna z bardziej angażujących reklam. Czytelnicy spędzają więcej czasu z reklamą prasową niż internetową. Reklama tego typu uznawana jest za mniej dokuczliwą niż reklamy telewizyjne czy radiowe. Przekaz reklamy w prasie odbierany jest jako bardziej wiarygodny od innych przekazów reklamowych. Reklama ta umożliwia nawet udostępnianie próbek swoich produktów czytelnikom.
Reklama prasowa w pewnych aspektach daje więc dużo większe możliwości oddziaływania na odbiorcę niż reklama w internecie, telewizji czy w reklama zewnętrzna (na billboardach, telebimach, etc.). Reklama ta może oddziaływać przez obraz i tekst, ale także przez zapach lub jednocześnie może być czymś trwałym co zostanie z odbiorcą na dłużej, jak naklejka, płyta CD, zakładka do książki, etc.
Powiedz nam do kogo chciałbyś dotrzeć ze swoją reklamą oraz jaki główny cel ma przyświecać Twojej reklamie, a przedstawimy Ci dostosowaną do Twoich potrzeb ofertę.

Współpraca od analizy do wysłania do druku

Niezbędne analizy i ustalenie celu reklamy

Gdy zdecydujesz się na współpracę z nami w celu stworzenia reklamy prasowej Twojej marki, współpracę tę rozpoczniemy od niezbędnych analiz, które zwiększą skuteczność oddziaływania Twojej reklamy. Przeprowadzimy analizę Twojej firmy, marki, produktu (lub usługi), analizę grupy odbiorców, analizę reklam konkurencji oraz czasopism do których będzie tworzona reklama. Dzięki temu będziemy mogli stworzyć wyróżniającą się na tle konkurencji reklamę i zaproponować Ci w jakich gazetach i czasopismach najlepiej będzie ją opublikować by dotrzeć do wybranej przez Ciebie grupy docelowej.

prasa, gazety, periodyki

Reklama jest naszą pasją.

Reklama prasowa z agencją.

Tworzymy trwałe relacje i budujemy przywiązanie do marek.

Dobór formy i stworzenie projektu reklamy

Reklama może przyjmować różne formy: ogłoszenia drobne, reklama modułowa, reklama z próbkami. W naszej agencji pracują zarówno specjaliści od grafiki, jak i copywriterzy oraz specjaliści z zakresu marketingu, socjologii, psychologii, dzięki czemu będziemy mogli profesjonalnie zająć się całym procesem kreacji reklamy, który obejmie: - stworzenie tekstu / sloganu zachęcającego do działania, - przygotowanie przykuwającej uwagę grafiki - oraz zaproponowanie ewentualnych efekty dodatkowych wyróżniających Twoją reklamę (zapach, alternatywna forma: naklejka, zakładka).

#public

relations

Oferujemy doradztwo w zakresie budowania strategii PR

#content

marketing

Tworzymy angażujące treści dopasowane do grupy docelowej

#szkolenia

marketingowe

Szkolimy firmy w obszarze komunikacji i marketingu internetowego

#agencja

PR Warszawa

Prowadzimy działania pr-owe i wdrażamy strategie komunikacji.

#reklama

w radio

Tworzymy i produkujemy radiowe spoty reklamowe

#spoty i filmy

reklamowe

Wymyślamy i nagrywamy promocyjne filmy reklamowe

#agencja

outdoor

Przygotujemy billbordy, znajdziemy efektowne miejsce i zakupimy nośnik reklamowy.

#reklama

w prasie

Tworzymy i zamieszczamy reklamy prasowe w gazetach codziennych i periodykach.

#organizacja

eventów

Organizujemy eventy firmowe, zadbamy o każdy szczegół.

#dom

mediowy

Przygotujemy reklamy, skonfigurujemy ustawienia, zakupimy w mediach.

#strategia

marketingowa

Tworzymy, ustalamy i wprowadzamy strategie marketingowe.

Jak przebiega współpraca z naszą agencją

Wybór gazet i czasopism do prezentacji reklamy i dopasowanie formatu reklamy do tych czasopism
Dzięki analizie nawyków czytelniczych osób z różnych województw, różnych grup wiekowych i zawodowych pomożemy Ci wybrać takie gazety lub czasopisma, które są najchętniej czytane przez osoby z Twojej grupy docelowej. Przykładowo, jeżeli interesuje Cię dotarcie do przedsiębiorców dobrym pomysłem może być reklama w takich czasopismach jak National Geographic, Murator, Komputer świat czy Focus. Jeżeli chcesz dotrzeć do osób z konkretnego regionu lepszym pomysłem może być wybór prasy regionalnej. Jeżeli chcesz dotrzeć do osób spędzających więcej czasu przed telewizorem niż komputerem, być może najlepiej będzie zdecydować się na periodyki telewizyjne (Tele Tydzień, Tele świat, etc.) z łącznym nakładem ponad miliona egzemplarzy miesięcznie.
Zadbamy o dobór gazet i czasopism, w których Twoja reklama może mieć największy wpływ uwzględniając nakład danej gazety, liczbę reklam w tej gazecie, grupę czytelników, etc.
Ponieważ każde czasopismo może mieć inne zasady przyjmowania reklam dotyczące wielkości grafiki, proporcji tekstu do reklamy, etc., skontaktujemy się z odpowiednimi wydawcami i zadbamy o to, aby Twoja reklama była dostosowana do tych konkretnych gazet lub czasopism, w których zechcesz się reklamować.

Zyski z reklamy gazetowej
- zwiększenie rozpoznawalności marki,
- możliwość dotarcia do grupy docelowej, która nie korzysta z internetu,
- możliwość dotarcia do hobbystów, fascynatów danego tematu.

Klienci

Marki z naszej zatoki

Zobacz dla jakich marek mamy przyjemność pracować.

Klienci agencji reklamowej Brandbay