Inne usługi agencji

Specjalizujemy się w marketingu internetowym i social mediach.

studio graficzne

Projektujemy strony www, logotypy, reklamy, banery reklamowe i wiele innych rodzajów grafiki reklamowej.

Studio graficzne - identyfikacja wizualna: projektowanie logo, branding, banery i grafika reklamowa, coverphoto, szablony e-mail, landingpage.Masz pomysł na firmę, jednak nie wiesz jak sprawić, by wyróżniała się spośród innych? Chcesz by Twoje logo i strona były wyjątkowe? Właśnie znalazłeś rozwiązanie swoich problemów.

Identyfikacja wizualna firmy to jeden z podstawowych kroków, w momencie kiedy tworzysz lub odnawiasz design swojej działalności. Nasi graficy przygotują dla Ciebie wszystkie niezbędne materiały potrzebne do brandingu twojej marki. Nasza agencja sprawi, że Twoja firma będzie kojarzona z nowoczesnością i charyzmatycznym wizerunkiem, dzięki czemu zbudujesz świadomość swojej marki.

Wszystkie pomysły na projekty logo firmy oraz ogólną kreację wizualną, najpierw konsultujemy z naszymi klientami, tak aby podkreślały one główne cele branży. Zależy nam na tym, abyś był usatysfakcjonowany z naszej pracy.

W ramach identyfikacji wizualnej firmy agencja reklamowa Brand Bay oferuje:
- dostarczenie wektorowej i rastrowej wersji loga w najpopularniejszych formatach: AI, EPS, CDR, PDF oraz TIFF, JPG, PNG, GIF,
- księgę znaku dla logotypu,
- teczki firmowe, wizytówki, papeteria firmowa,
- banery i grafikę reklamową,
- filmy reklamowe.

Agencja full service

Przekazując nam nadzór nad całością polityki marketingowej masz pewność, że wszystko będzie na najwyższym poziomie.

Outsourcing marketingu - kompleksowy marketing dla firm.Współpracujemy z wieloma firmami (działami marketingu) wykonując dla nich usługi w zakresie w jakim nie posiadają one wystarczających zasobów czasowych lub kompetencyjnych. Dzięki temu posiadamy specjalistów właściwie w każdej dziedzinie marketingu i reklamy, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje i mają ciągły kontakt z najnowszymi trendami.

Tym co nas jednak najbardziej cieszy i daje nam największą satysfakcję jest tworzenie od samego początku strategii wizerunkowej, marketingowej i reklamowej produktu czy całej firmy. Kreując komunikację od podstaw możemy w pełni wykorzystać nasz potencjał i wiedzę.

Jeśli planują Państwo wejść na rynek z własnym, unikalnym produktem lub zakładają Państwo firmę z myślą o świadczeniu nowych, niestandardowych usług z przyjemnością pomożemy Państwu stworzyć odpowiedni wizerunek, dotrzeć do właściwych odbiorców i wdrożyć całość działań marketingowych. Z całą pewnością inwencja, czas i serce jakie włożyli Państwo w produkt jest warte profesjonalnego przedstawienia - będziemy dumni mogąc Państwu w tym pomóc.

Każdy, nawet najbardziej obiecujący i innowacyjny StartUp wymaga odpowiednich działań marketingowych. Zamiast tworzyć własny dział marketingu pewniej i szybciej skorzystać z usług naszych doświadczonych specjalistów - od grafików do product managerów.

Instagram, Twitter, LinkedIn

Sprawimy, że Instagram, Pinteres, LinkedIn, Google+ będą nowym, skutecznym kanałem reklamowym Twojej firmy.

Prowadzenie Instagram'a, Twiiter'a, LinkedIn, Pintereset'a i innych kanałów mediów społecznościwych.Jeżeli planują Państwo przedstawić własną firmę lub produkt szerokiemu gronu dobrze dobranych odbiorców w mediach społecznoścowych, muszą Państwo pamiętać, że Facebook nie jest jedynem serwisem tego typu. Z pewnością jest on największy i najbardziej znanym serwisem społecznościowym jednak w wielu przypadkach warto pomyśleć również o innych.

W przypadku firm, których głównym atutem jest aspekt wizualny ich usług i produktów, z pewnością warto postawić na kanały takie jak Instagram czy Pinterest. W końcu większość z nas jest wzrokowcami. Osoby i firmy, które pragną nawiązać relacje biznesowe poprzez kontakt B2B, oraz stawiają na profesjonalny i ekspercki wizerunek, swoją uwagę powinny skierować na serwis LinkedIn.

Poruszając się na codzień w świecie wszelkiego rodzaju mediów społecznościowych wybierzemy dla Ciebie te, które w Twoim przypadku przyniosą najlepszy efekt.

Prowadzenie bloga

Z nami Twój blog firmowy stanie się świetnym źródłem informacji i inspiracji dla Twoich Klientów.

Prowadzenie bloga firmowegoPrzekazywanie Klientom ważnych i ciekawych informacji na temat produktów i sposobu ich użycia to bardzo ważne wsparcie zarówno działań marketingowych, wizerunkowych i sprzedażowych. Użytkownicy Twoich produktów czy usług z pewnością docenią to że dzielisz się z nimi swoją wiedzą.

Prowadzenie bloga wymaga jednak czasu i systematyczności. Nasi redaktorzy z pewnością ułatwią Ci to zadanie. Zainstalują i skonfigurują Twojego bloga zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. W porozumieniu z Tobą będą systematycznie zamieszczać ciekawe, profesjonalne i angażujące Twoich Klientów artykuły. Wzmocnią również w ten sposób wizerunek Twojej firmy. Zadbają także o to, aby ich treść była zgodna ze standardami pozycjonowania dzięki czemu będą one wysoko w wynikach wyszukiwania google stanowiąc jednocześnie dodatkową reklamą Twojej strony.

Współpracujemy z redaktorami posiadającymi różnorodną wiedzę, obracającymi się w różnych środowiskach i branżach. Z nami będziesz mieć pewność, że sposób komunikacji z Twoimi Klientami będzie na odpowiednim poziomie.

Tłumaczenie stron

Szybko i dokładnie przetłumaczymy Twoją stronę www i materiały reklamowe. Prowadzimy również kanały społecznościowe, adwords i pozycjonowanie w języku angielskim.

Tłumaczenie stronChcesz zwiększyć zasięg swoich usług? Pragniesz by Twoja strona internetowa była zrozumiała także dla obcokrajowców? Utwórz nowe wersje językowe strony internetowej. Jeśli nie znasz dobrego tłumacza, powierz to zadanie specjalistom z Brand Bay. Witryna dostępna w języku polskim i w języku angielskim zwiększa dostępność Twojego produktu lub usługi, trafiając także do klientów posługujących się jezykiem obcym.

Nie zastanawiaj się więc, tylko rozszerz swoje usługi i zobacz, jakie to proste! Tłumaczenie strony internetowej może sprawić, że pozyskasz całkiem nową grupę Klientów a Twoja marka stanie się rozpoznawalna także za granicą!

W zakresie tłumaczeń oferujemy między innymi:
- tworzenie różnych wersji językowych witryny z systemem przełączania się pomiędzy językami, za pomocą przycisku z flagą,
- tłumaczenie elementów menu, treści strony i grafik na stronie,
- prowadzenie kanałów społecznościwych w języku angielskim,
- tłumaczenie na potrzeby pr i marketingu.

Indywidualnie wyceniemy każde zapytanie w zależności od zastosowanego systemu treści, docelowego języka witryny czy ilości słów w treści.

Zadowoleni z efektów.

Pracowaliśmy między innymi dla: